Skocz do zawartości
Lukasz

Mokre Analogi

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega tutaj taki temat założył , ale w dziale Psp ( pewnie przez przypadek ) , a i tak został zaraz zamknięty , ale mi się problem przypomniał , więc ja zakładam tutaj . Otóż od czasu do czasu ( zazwyczaj po pewnej przerwie od grania ) , gdy biorę pada/y do ręki , widzę że gałki analogów są mokre , w ostatnim czasie zdarzało się to częściej , nie wiem czy w związku z wyższą temperaturą . Wycieram je po prostu i problemu nie ma , natomiast zastanawiam się skąd się to bierze . Konsolę mam za telewizorem , a pady leżą zazwyczaj między lcd , a ps3 , także też mają tam ciepło , a czasami zdarza się , że jeden pad leżący za telewizorem jest mokry , a drugi akurat leżał na stole i jest suchy . Czyżby analogi się "pociły" ( o ile jest to dobre słowo ) ? Przy następnej okazji dorzucę zdjęcie jak temat będzie jeszcze aktualny . Jest to ciecz chyba nieco gęstsza od wody , raczej nie tłusta i nie brudząca , także nie smar . Też wam się zdarza takie coś ?

Edytowane przez kill
Odpowiedż na to debilne pytanie została już udzielona a temat nie bez powodu zamknięty. Warn § II, pkt 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega tutaj taki temat założył , ale w dziale Psp ( pewnie przez przypadek ) , a i tak został zaraz zamknięty , ale mi się problem przypomniał , więc ja zakładam tutaj . Otóż od czasu do czasu ( zazwyczaj po pewnej przerwie od grania ) , gdy biorę pada/y do ręki , widzę że gałki analogów są mokre , w ostatnim czasie zdarzało się to częściej , nie wiem czy w związku z wyższą temperaturą . Wycieram je po prostu i problemu nie ma , natomiast zastanawiam się skąd się to bierze . Konsolę mam za telewizorem , a pady leżą zazwyczaj między lcd , a ps3 , także też mają tam ciepło , a czasami zdarza się , że jeden pad leżący za telewizorem jest mokry , a drugi akurat leżał na stole i jest suchy . Czyżby analogi się "pociły" ( o ile jest to dobre słowo ) ? Przy następnej okazji dorzucę zdjęcie jak temat będzie jeszcze aktualny . Jest to ciecz chyba nieco gęstsza od wody , raczej nie tłusta i nie brudząca , także nie smar . Też wam się zdarza takie coś ?

WTF ? :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, też mi się to zdarza jak nie używam jakiegoś pada przez dłuższy czas.

Kiedyś jednego nie używałem bardzo długo, chyba kilka miesięcy. Wziąłem go do ręki po tym długim czasie nieużywania i gałki były dosłownie mokre.

Na jednej widziałem nawet zaciek wzdłuż gałki, dlatego rozkręciłem całego pada i wyczyściłem, bo bałem się, że coś mogło się zalać.

Wydaje mi się, że to się dzieje pod wpływem wilgoci (bo każdy jakąś wilgoć w domu ma) i ten tłuszcz z palców w jakiś sposób się "upłynnia".

Nie umiem tego inaczej wytłumaczyć, po prostu teraz przed dłuższą nieobecnością wycieram dokładnie gałki i nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie ten sam problem z padami od ps2 oraz ps3. Nie mam pojecia czym to jest wywolane ale jest cto co najmniej dziwne :tongue: Myslalem ze to skora wydziela jakis skladnik ale chyba jednak nie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×