Skocz do zawartości
estro_pajo

[NSFW] Ciekawe...widzieliscie to?

Rekomendowane odpowiedzi

http://myExTheBitch.com/?id=5307e780

trafilem na to na innym forum... Jesli motywacja jest jak napisano, to sklania to do refleksji nad anonimowoscia w czasach internetu...

Bardzo latwo jest zrobic komus kompromitujace zdjecia i potem rozreklamowac je 'far and wide'. Jesli jednak mialbym zgadywac, to wyglada mi to na jakis scam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL!!! Mi też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
http://myExTheBitch.com/?id=5307e780

trafilem na to na innym forum... Jesli motywacja jest jak napisano, to sklania to do refleksji nad anonimowoscia w czasach internetu...

Bardzo latwo jest zrobic komus kompromitujace zdjecia i potem rozreklamowac je 'far and wide'. Jesli jednak mialbym zgadywac, to wyglada mi to na jakis scam...

tez to dostałem ostatnio ale dałem se siana niechce mi sie wysyłac. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe tez to mialem i z Prorokiem do ostatniego zdjecia doszlismy w sumie fajna dupeczka ale jej koles zrobil jazde,bo z tego co sie doczytalem po niemicku... a nie jestemz niego za dobry to ona go chyba zdradzila czy rzucila i sie koles tak zemscil ze dal jej fotki i taka stronke napisal ze jak wyslesz odpowiedniej ilosci osob to sie odkrywaja nastepne ogolnie to troche chamsko no bo skoro to juz do polski trafilo to laska musi miec u siebie niezly hardcore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba, ze to kolejna podpierducha, a koles sie smieje do rozpuku...jak to pol europy rozsyla linki do jego stronki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×