Skocz do zawartości
BoryZPL

Mass Effect 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i czytam i jakos dziwne jest, że ukończyłem całą gre a nawet nie wiem kto to jest Legion wiec widocznie da sie go pominąć :P

Bez jaj, spotykamy go w misji

"Reaper IFF", jest to Geth który ma fragment zbroi sheparda. Jest to misja wątku głównego wiec nie da się go pominąć. Można go chyba oddać cerberusowi nie uruchamiając go po zakończeniu tej misji wiec może nie miałeś go w składzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhhhh no tak teraz kojarze

taki robocik, faktycznie oddalem go Cerberusowi

dzieki za info bo juz obawialem sie ze moja wersja byla jakos okrojona.

Edytowane przez Arcannus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legiona i Grunta można stracić, a raczej nie skorzystać z ich usług. Jak komuś zależy na trofeach, to raczej zadbał o ich obecność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła zakończona; takiego rozwoju wydarzeń po skoku do Omegi 4 się nie spodziewałem;

Teraz czekam (a raczej sejw z zakończeniem ) na ME3

No i zaraz zaczynam całą przygodę od nowa - tym razem na Insane :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła zakończona; takiego rozwoju wydarzeń po skoku do Omegi 4 się nie spodziewałem;

Teraz czekam (a raczej sejw z zakończeniem ) na ME3

No i zaraz zaczynam całą przygodę od nowa - tym razem na Insane :whistling:

Nooo się ciesz że nie masz tak źle bo niektórzy ukończyli grę rok temu i wiesz Oni dopiero mają już dość tego czekania na ME3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę rok temu na xboxie :D nawet tydzień przed premierą miałem hehe. Teraz poluję na wersję PS3 :) bo twierdzę, że ME2 to najbardziej epicka gra w historii ! :D

Fight for nothing, fight for the lost...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę rok temu na xboxie :D nawet tydzień przed premierą miałem hehe. Teraz poluję na wersję PS3 :) bo twierdzę, że ME2 to najbardziej epicka gra w historii ! :D

Fight for nothing, fight for the lost...

Mi wystarczyło przejście po premierze raz dwa na x360 a po sporym czasie na PC ;)

Taa... War never change :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakiekolwiek wieści o "Arrival". Bioware pokazało pierwszego screena z tego dodatku a dziś podobno maja wypuścić kolejnego

http://www.shadowbroker.pl/news/2011/03/pierwszy-screenshot-z-nowego-dlc-arrival/#more-1945

Na oficjalnym forum ludzie tworzą najróżniejsze teorie. Na screenie mamy jakąś kobietę zamkniętą jak w milczeniu owiec. Jeśli powiększymy obrazek widać że ma coś nie teges z oczami. Jakieś takie wyłupiaste i czerwone. Jeśli miałbym zgadywać postawiłbym na to że jest pod kontrolą Żniwiarza/Żniwiarzy a jeśli ktoś czytał "Odwet" to wie że to jak najbardziej możliwe

Na forum ludzie obstawiają że osoba rozmawiająca z kobietą to Shepard przebrany za jednego z najemników.

Fajna sprawa, ja czekam na choćby przybliżoną datę premiery i liczę na to że będzie to długi dodatek przebijający wszystkie poprzednie.

Zastanawialiście się co oznacza trofeum "The Ultimate Sacrifice". Myślę że będziemy zmuszeni do poświęcenia jednego członka naszej ekipy tak jak to było w jedynce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wydawania kolejnego DLC niech skupią się na 3 i wydadzą prędzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójka ma wyjść koło grudnia na xbox360 nie wiem jak się ma sprawa na ps3, ale tak czy siak biorę na 360, bo tam mam całą historie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ten dodatek, ale z zupełnie innego powodu niż większość z Was. Nie mam zamiaru go kupować, ale chciałbym wiedzieć, czy faktycznie w istotny sposób połączy ME2 i 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ten dodatek, ale z zupełnie innego powodu niż większość z Was. Nie mam zamiaru go kupować, ale chciałbym wiedzieć, czy faktycznie w istotny sposób połączy ME2 i 3.

Myslę że nie będzie tam nic specjalnie istotnego. W końcu podobnie jak ty nie każdy kto kupi Mass Effect 3 kupi również dodatek więc nie może tam być coś co diametralnie wpłynie na fabułę.

Pewnie dowiemy się tylko

jak Żniwiarze przedostali się przez przekaźniki i rozpoczęli inwazję

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę że nie będzie tam nic specjalnie istotnego. W końcu podobnie jak ty nie każdy kto kupi Mass Effect 3 kupi również dodatek więc nie może tam być coś co diametralnie wpłynie na fabułę.

Pewnie dowiemy się tylko jak Żniwiarze przedostali się przez przekaźniki i rozpoczęli inwazję

Swoją drogą to jest spoiler końcówki ME2 ale szczegóły. I uważasz że to nie jest ważne dla fabuły? Tak samo że Liara stała się

Shadow Brokerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to jest spoiler końcówki ME2 ale szczegóły. I uważasz że to nie jest ważne dla fabuły? Tak samo że Liara stała się

Shadow Brokerem?

To nie spoiler końcówki ME2; to spoiler początku ME3 :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ InF'ernaL

Nigdzie nie napisałem że

zakończenie drugiej części kończy się inwazją Żniwiarzy

Każdy kto chociaż liznął Mass Effecta wie o czym będzie "Arrival", nawet jeśli ktoś dopiero zaczął grać w Mass Effecta 2 to wie

jakiego "nadejścia" Shepard i spółka się obawia

Sama nazwa dodatku na to wskazuje (Przybycie).

Każdy zainteresowany , a już na pewno zdecydowana większość oglądała pierwszy filmik z Mass Effecta 3 wiec również ten filmik można uznać za spoiler. Jeśli jednak ktoś uznał że mu zepsułem zabawę to przepraszam. Już zamknąłem to w spoilerze

Co do Liary to w trzeciej części można to załatwić jedną prostą rozmową w stylu

Cześć Shepard stałam się nowym Shadow Brokerem i mogę ci pomóc blah blah blach itp

Zresztą zobaczymy wcale nie mówię że może być inaczej i "Arrival" dość mocno wpłynie na fabułę. Bioware będzie musiało jednak dość ostrożnie podejść do wydarzeń z tego pomostu między dwójką a trójką ponieważ nie każdy ten dodatek kupi

Ja tam wcale się nie obrażę jak to będzie coś więcej jak misja na 1-2 godziny ale specjalnie na to nie liczę

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę że nie będzie tam nic specjalnie istotnego. W końcu podobnie jak ty nie każdy kto kupi Mass Effect 3 kupi również dodatek więc nie może tam być coś co diametralnie wpłynie na fabułę.

Pewnie dowiemy się tylko

jak Żniwiarze przedostali się przez przekaźniki i rozpoczęli inwazję

Zobaczymy.

Co to są "przekaźniki"? Chodzi o MASS RELAYS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy.

Co to są "przekaźniki"? Chodzi o MASS RELAYS?

Tak. Przekaźnik Massy. Efekt Massy, Mass Effect ;) Mass Relays.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się polskie terminy. Niby są poprawne, ale nie brzmią. W obie części grałem po angielsku, więc przyzwyczaiłem się do oryginalnej terminologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się polskie terminy. Niby są poprawne, ale nie brzmią. W obie części grałem po angielsku, więc przyzwyczaiłem się do oryginalnej terminologii.

A ja tam nie mam nic przeciwko, to samo nie mam nic do wersji dubbingowej w wykonaniu Mass Effect choć sporo osób na to narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znana jest data dodatku. Arrival wyjdzie 29 marca. a spodziewałem się kwiecień/maj wiec jestem zadowolony

Oficjalny komunikat od EA Polska:

Zdobywca tytułu „Gry Roku 2010” zabierze graczy na jeszcze jedną, śmiertelnie niebezpieczną misję.

W najdalszych, najmroczniejszych zakamarkach kosmosu, Żniwiarze przygotowują się do swego powrotu i unicestwienia wszelkiego życia organicznego we wszechświecie. Czy Komandor Shepard będzie w stanie stawić czoła największemu zagrożeniu w historii? Czy uda mu się ocalić galaktykę przed zagładą?

BioWare, twórcy gry Mass Effect 2, zdobywczyni m.in. tytułu „Najlepszej gry roku 2010”, zapowiedzieli dziś najnowsze, a zarazem ostatnie rozszerzenie drugiego rozdziału swej bijącej rekordy popularności kosmicznej trylogii. W dodatku „Mass Effect: Arrival” , które ukaże się 29 marca, gracze udadzą się wraz z Komandorem Shepardem i jego towarzyszami w ślad za tajnym agentem, który wszedł w posiadanie niepodważalnych dowodów dotyczących zbliżającej się, nieuchronnej inwazji Żniwiarzy.

O DOSTĘPNOŚCI ROZSZERZENIA ARRIVAL W POLSCE

Wersja PC: dodatek „Mass Effect: Arrival” nie jest kompatybilny z polską wersją gry. Aby móc zagrać w dodatek trzeba pobrać grę w angielskiej wersji językowej za darmo z serwisu EA Store.

Wersja PS3: dodatek „Mass Effect: Arrival” jest w pełni kompatybilny z dostępną na polskim rynku wersją gry.

Wersja Xbox 360: dodatek „Mass Effect: Arrival” jest niekompatybilny z polską wersją gry i nie będzie dostępny na polskim Xbox Live. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację

Czyli ratujemy jakiegoś agenta który ma cenne informacje. Z tego co napisane jest na jednym z serwisów agent o którym się wspomina to kobieta. Być może to ta pani doktor która jest wymieniana w jednym z trofeów ale ja po cichu liczę że może to być Kahlee Sanders jedna z głównych bohaterek wszystkich książek jakie wyszły do tej pory.

Dodatek będzie kosztował mniej jak LotSB wiec obstawiam że misja na 1-2 godziny

Co do polonizacji to ja osobiście nie zniose pełnej lokalizacji gry. Na PC wytrzymałem dosłownie połowę początkowej scenki (rozmowa Mirandy z Illusive man) i wyłaczyłem gre w celu poszukiwaniu informacji w sieci jak ustawić angielski dubbing.

Najlepiej by sie stało jakby zrobili tak jak z Dragon Age 2, dubbing angielski i polskie napisy. Wszyscy byliby zadowoleni i nie byłoby problemu z dodatkami które na pewno się pojawia a widząc co się stało z LotSB i teraz Arrival jest to najlepsze wyjście.

Jeśli miałoby byc inaczej pozostanie mi tylko imporcik poniewaz na pewno nie zepsuje sobie zabawy brakiem jakichkolwiek emocji w polskiej wersji gry.

Lokalizacja ME2 na PC była po prostu tragiczna i dzięki bogu można było odpowiednio skonfigurować plik .ini co pozwoliło na granie z angielskim dubbingiem i polskimi napisami

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ;) Napisalem post wyzej o tym ;)

I z tego co sam piszesz to nie bedzie wersji PL w ogole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i robię podejście na najwyższym poziomie trudności - gra robi się bardziej taktyczna; trzeba więcej korzystać z pomocy towarzyszy.

Już na początku jest ciężko, a dalej... oj będzie masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ucięte

OOo taki Kahlee Sanders, to byłoby piękne. Swoją drogą mam nadzieję że niedługo wyjdzie ostatnia część w PL języku(mowa o książce). Jestem ciekaw jak BioWare by Ją przedstawiło w grze. Co byłoby zawarte a co nie. Mmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kit z Kahlee Sanders. Podobno admirał Hackett ma mieć ważną rolę. I prawdopodobnie będzie on wyglądał tak.

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×