Skocz do zawartości
Rizo

Agresja Wobec Polakow?

Rekomendowane odpowiedzi

Anglia Polska czy Ukraina... Wszędzie można trafić na takiego odchyła w twoim przypadku jest to Angol. Mnie wyzwał Hiszpan jakiś czas temu, natomiast bardzo często gram z Anglikami których znam z forum SXOC bardzo mili i porządni kolesie. Często wysyłają zaproszenia wiec to nie jest tak że głupota idzie w parze z każdym Anglikiem. Jak kolwiek kolo się nie popisał wysyłając Ci taka wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj spotykam frajerów w FIFiE, gdzie przy stanie 1:0 w 10 minucie uciekają, a potem piszą "lucky bastard" "fuck you polish bitch" czy coś w ten deseń. Wtedy blokuję taką ciotę, odpisuje mu po angielsku, że to nie był fart, przytaczam mu sytuacje i koleś jest uciszony. Poza tym, dzięki za ten link, teraz takich frajerów będę zgłaszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takimi ludzmi sie nie ma co przejmowac, takich wiadomosci to ja dostaje od groma, wlasnie przez wygrywanie ze slabeuszami w fife, w ten sposob wyrzucaja z siebie caly bol, ze sa leszczami.

Z drugiej strony, mialem okazje pic ostanio z 2 niemcami(jeden pochodzenia rosyjskiego) i uslyszalem od nich, ze gdyby nie niemcy i rosja to polska by nie miala tak dobrze, kiedy zaprzeczylem to uslyszalem ze "You have to read history book". Tak wiec ludzie, w kazdy kraju maja wpajane pewne wartosci wg ktorych zyja, dla wiekszosci niestety polska to kraj nierobow, ktory nigdy nic nie osiagna, ludzie sa glupi i biedni itp. a jak przegrywasz z kims takim(co smieszne, bo tylko w grze) to bardzo ich boli.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu taka hołota niewychowana gra w Battlefielda i inne takie popierdółki . Mi się osobiście nigdy nie zdarzyło i również uważam , że należy życzliwie zgłosić . Wy pewnie macie PL w nick'ach , może dlatego mi się nie zdarzyło :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś głupi angol,najlepiej olać temat bo pewnie gdyby Polske nagle zasiedlło 1mln np.Turków też by takich tekstów nie brakowało.

Nie zdzierżył bym tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na waszym miejscu bym to olal, pryszczate smarki pewnie dostaja becki od polakow tam i jakos musza sie wyzyc, a wy im jeszcze bana chcecie zalatwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to zależy od osoby, ja potrafie być dosyć agresywny i nigdy nie puszczam tego płazem. Gdy kiedyś koleś do mnie napisał coś podobnego to sam go zwyzywałem tak, że potem żałowałem, że to zrobiłem bo jeździłem po nim i po jego rodzicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym dostał taką wiadomość bez zastanowienia pojechał bym mu równo , ale rozsądniej jest zgłosić to i jeśli dostanie bana to się może nauczy kultury :)

Ale i tak nigdy takiej wiadomości nie dostałem , na 90% dlatego , że w nicku nie mam ,,PL'' :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczynam żałować, że nie mam PL w nicku, bo z chęcią bym się zabawił w załatwianie banów za sprawą love maili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie spotkałem się t takim czymś, ale jeśli ktoś się ośmieli to zrobić to znam adres :P Tego nie można puszczać płazem, bo będą myśleli, że mogą to robić bezkarnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczynam żałować, że nie mam PL w nicku, bo z chęcią bym się zabawił w załatwianie banów za sprawą love maili :D

Ja też hehehehehehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałem, lecz w sprawie tego PL na końcu. Skasowałem sobie specjalnie poprzednie konto na ps3, by mieć w nicku PL, zawsze chciałem pokazywać, że jestem Polakiem. A jak jakiś Anglik się czepnie tak jak do niektórych co tu pisali, to po prostu wejdę tu https://secure.eu.playstation.com/psn/support/grief-reporting/ i zrobię co należy. Lecz trzeba pamiętać, że nie każdy Anglik jest zły. Myślę, że oni także kiedyś spotkali się z agresją ze strony Polaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę potrzeby posiadania PL w nicku, dużo Polaków tak robi, nie jest to ani złe ani dobre, dla mnie potrzebne. Z innych nacji które dodają sobie końcówki to chyba najczęściej właśnie UK, DE, RU, my w Europie tak koniecznie chcemy podkreślić swoją narodowość, rzadko widzę nieeuropejskie suffixy, może JP. Nie spotkałem się z tego typu agresją wobec mnie być może bo radzę sobie po angielsku na dobrym poziomie, ale i nie stronię od rozmów po polsku. Zdarzyło się raz czy dwa, że ktoś był atakowany na czacie z Polski i wtedy dołączałem :).

Taka agresja to normalne, w każdym narodzie są tacy ludzie. Grając z Amerykanami często można natrafić na pogardę wobec Azjatów czy graczy z Południowej Ameryki, choć "fu..kin Polack" też się zdarzy. Wiadomo, gry, emocje, pozorna anonimowość i byle gnojek może ci nabluzgać.

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz w nicku PL czy nie i tak może wejść w sygnaturę i tam jest jakimi językami gadasz ;)

Ja grając w BFBC2 grałem z gościem z US + 2 polaków i trzeci ja każdy gadał jak chciał my po polsku on po angielsku to mu odpowiadaliśmy normalne że angielski był częściej używany ale nie miał problemu do tego że gadamy po swojemu . ( TOMO mnie wbił do tego składu to może potwierdzić ) Jedyne love massage ( czytaj hate massage ) jakie dostałem były od Włochów , Niemców i jakiś małolatów którzy nie potrafią grac i muszą się wyżalić/wypłakać w wiadomości i tyle . Sytuacji z Włochem była taka że mnie dał do blocked list :) ale to już ja mu nawciskałem :) Podniósł mi ciśnienie w wiadomości :) To jest tak w twarz żaden by Ci tego nie powiedział a w sieci nigdy wieku się nie dowiesz :) Przypadek z gry MK vs DC grając on-line gość mnie tak prał że stwierdziłem że muszę się ogarnąć i zagrać z kimś innym i dostałem od niego wiadomość żebym nie wychodził to potrenujemy :) i tak graliśmy chyba ok 2h :) nie było żadnych głupich tekstów typu tchórz czy inne tego pokroju .

Sami grając i zwyciężając np. gościa co ma w nicku DE śmiejemy się pod nosem mówiąc ,, masz ty szwabie ''

Sami jesteśmy sobie winni np. wiadomo że mnóstwo polaków wyjechało na wyspy , nic w tym złego ale postrzegani są że odbierają prace , robią za 2 , są tańsi . Nic w tym aż tak złego nie jest , ale cześć z nich pokazuje kim to nie jest lub kradnie na potęgę a na tym już cała nacja traci <_<

Lub transparent w centrum Dublina,, No Irish aplly '' :) kto go postawił ..... oczywiście Polacy :) ale tu chodziło o złe traktowanie na budowach i bunt firm z poza wysp ( firm zagranicznych )

Moje twierdzenie jest takie Polski rząd liże dupę US i innym krają, a one nami tylko dupę podcierają ...

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja 3 dni temu gadałem na headsecie z polakiem i wbili dwaj ruscy i zaczeli nas po rusku wyzywać nie pamiętam dokładnie jak bo rosyjskiego nie znam. Zaraz po tym postanowiliśmy odejść z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nikt nigdy nie obrazil ze jestem z polski, swego czasu duzo gralem z pewnym francuzem ktory znal angielki w miare srednio czyli sie moglismy dogadac. Oni chyba po prostu nie lubia dopiskow "PL", moze dla nich to takie wywyzszanie. Bo grajac niedawno na kompie w elastomanie przez neta ktos napisal "dlaczego wszystkie polskie czarnuchy maja napis PL przy nickach" po angielsku oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agresja!!! Może dla tego Was obrazili słownie bo skopaliście im po prostu 4 LITERY w grze.:thumbsup:

POLAK POTRAFI :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja droga. Gowniarz (bo nie wiek o tym swiadczy, ale stan umyslu) jedna idiotyczna i zakompleksiona wiadomoscia przyczynil sie do bezcelowej dyskusji. My, Polacy, wiemy jedno - od zawsze chciano nas wytepic, i nigdy sie to nikomu nie udalo. Czy to byli krzyzowcy, zabor pruski, rosyjski, holokaust. Jestesmy, jako narod, niezniszczalni, a obruszamy sie idiota.

Takie cos trzeba zgniesc w zarodku. Jak wyglada sprawa z banem dla tego chlopka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat troche odgrzewany, ale chcę poinformować, że tak jak zgłosiłem incydent w sierpniu, tak do dziś zero odpowiedzi, mimo że przy zgłoszeniu uzyskałem zapewnienie o tym, że zostane poinformowany o wyniku. Hm... jednym słowem zgłaszanie takich bluzgajacych na PL kolesi nie ma sensu i trzeba samemu walić z grubej rury :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat troche odgrzewany, ale chcę poinformować, że tak jak zgłosiłem incydent w sierpniu, tak do dziś zero odpowiedzi, mimo że przy zgłoszeniu uzyskałem zapewnienie o tym, że zostane poinformowany o wyniku. Hm... jednym słowem zgłaszanie takich bluzgajacych na PL kolesi nie ma sensu i trzeba samemu walić z grubej rury :confused:

Odradzam bo sam zostaniesz zgłoszony jak to będzie wiadomość pisana,sam zgłosiłem gościa parę miesiecy temu jak mi od fakinpoliszbicz powypisywał i dłuuuuuugo mu już trofików nie przybywa (obserwuję gada i sprawdzę jak wrócę do miejsca zamieszkania i konsoli :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat troche odgrzewany, ale chcę poinformować, że tak jak zgłosiłem incydent w sierpniu, tak do dziś zero odpowiedzi, mimo że przy zgłoszeniu uzyskałem zapewnienie o tym, że zostane poinformowany o wyniku. Hm... jednym słowem zgłaszanie takich bluzgajacych na PL kolesi nie ma sensu i trzeba samemu walić z grubej rury :confused:

To samo u mnie , zglosiłem glowna gwiazde tego tematu ale również nie dostalem żadnej odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×