Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Po prostu wszyscy gramy wg tych samych zasad, żeby nie było potem niepotrzebnych dyskusji. Na osobne wyścigi możemy się umawiać na forum, wtedy możemy śmigać albo na pro albo dla zabawy.

A co z tymi co chcą jeździć na pro-ustawieniach, ale dla zabawy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, a to nie będzie przypadkiem tak, że ustawiamy zniszczenia tak/nie, deszcze i inne popierdółki,

a wszystkie abs, tc zostaje do wyboru indywidualnie dla danego gracza.

Wyjdzie wtedy, że gracz A w lidze np. 2 gra wszystko mając wyłączone, a gracz B w tej samej lidze gra z abs i tc

Z tego co pamiętam tak właśnie było w F1 CE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, a to nie będzie przypadkiem tak, że ustawiamy zniszczenia tak/nie, deszcze i inne popierdółki,

a wszystkie abs, tc zostaje do wyboru indywidualnie dla danego gracza.

Wyjdzie wtedy, że gracz A w lidze np. 2 gra wszystko mając wyłączone, a gracz B w tej samej lidze gra z abs i tc

Z tego co pamiętam tak właśnie było w F1 CE

Nie da się tak zrobić. Host który zakłada grę włącza i wyłącza pomoce w jeżdżeniu dla wszystkich. Po to właśnie żeby nikt nie kombinował sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, na chwile obecna jesli wszystko tak sie zachowa jak jest teraz to po czasie przeznaczonym na odp na moje pytania przeniesiemy z Patricko do rezerwy lacznie 8 osob z lig. Narazie mamy 14 rezerwistow (w tym jeden przeniesiony na swoja prosbe do rezerwy). Zatem jest prawie 2 osoby na jedno miejsce... czyli mamy kim zapelniac. Jesli jest jeszcze ktos kto nie zglosil sie a kupi gre na bank to prosze sie zglaszac... Oczywiscie ze wzgledu na fakt ze powstala liga 5 to nie pisze juz do najwyzszej osoby z rezerwy zapytania o chec dolaczenia a po prostu daje komunikat w tym temacie i czekam na chetnego...

Co do 5 ligi to jesli chcecie rezerwisci aby ona wystartowala to po prostu wescie sie za to.... pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaczałem znowu trenować na kierownicy przed premierą F1. Odpaliłem parę ścigałek i przyznam że po pół godzinie bolały mnie ręce od force feedback. Oj trzeba będzie zaprawić mięśnie bo cienko widzę jazdę 50 okrążeń gdzie ramiona non-stop pracują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy na temat kierownic przeniosłem do nowego tematu "Paddock".

Proszę tam rozmawiać na takie tematy, a tutaj stricte o tematach poświęconych lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w zwiazku z tym ze bylem z panna na weekendzie w innym miasteczku i dostep do neta mialem to jednak nic wielkiego nie robilem zatem teraz musze nadrobic.

Zaznajomie sie z informacjami i wowczas cos tutaj dodam. pozdro.

Dobra to tak, w temacie lista obecnosci znajduje najbardziej uaktualniony stan obecny naszych lig. Nie przyjmuje juz odp na moje zapytania. KONIEC.

5 osob zostaje usuniete z lig i wrzucone do rezerwy. 1 z 1 ligi, 1 z 3 ligi i 3 z 4 ligi. Tak wiec bedzie 5 miejsc. Jednak jeszcze NIE NALEZY SIE ZGLASZAC!!!

NERVUS_PL z 4 ligi zostaje przeniesiony do ligi 3 w miejsce wycofujacego sie alieen.

Zatem w 4 lidze beda 4 miejsca wolne.

Teraz tak, wiem ze alieen napisal na forum ze sie wycofuje i odrazu dostalem zalew pw z ofertami o tym ze chca jego zastapic. Jednak moi drodzy, JA NIE NAPISALEM ZE MOZNA SIE ZGLASZAC, zatem wszystkie zgloszenia zostaja uniewaznione. Gdy napisze ze mozna sie zglaszac z opcja zastapienia kogos to WOWCZAS MOZNA SIE BEDZIE ZGLASZAC.!!

Prosze obserwowac ten temat, jutro bowiem bede pisal posta informujace go bedzie mozna sie zglaszac na miejsce wolne w 3 lidze, gdy to zostanie zapelnione zajmiemy sie 1 liga, i na koniec liga 4.

Pytania?

pozdro,

OGLOSZENIE DLA LIGOWCOW (1-3 LIGA , NIE REZERWA)

Liga 4, oficjalnie zaczyna sciganie o godz. 20.00 Zatem jesli jest ktos z ww lig komu pasuje sciganie sie o 20.00 bardziej niz 21.00 moze sie zglaszac do mnie teraz na pw w celu wyrazenia checi aby go wrzucic do 4 ligi. Sa 4 miejsca wolne. JESZCZE RAZ PISZE, TO NIE JEST OGLOSZENIE DLA REZERWOWYCH. POZDRO.

PS. oczywiscie jesli komus z 4 ligi nie pasuje godz 20.00 prosze rowniez napisac do mnie i wowczas jesli beda chetni na zamiane po prostu wymienicie sie miejscami.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!....

Dobra, oglaszam ze mozna zglaszac swoje kandydatury na miejsce w 3 lidze. Liga ta startuje o godz 21.00. Zapraszam do wyslania pw do mnie teraz...

Jesli zapelnianie tej luki w 3 lidze pojdzie gladko, mysle ze nic nie stoi na przeszkodzie aby gdzis po poludniu dac info takie samo tyczace sie 1 ligi. pozdro, i czekam.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie na forum tylko na PW! Usuwam posty, które zawierają tylko treść "zgłaszam swój udział", itd.

Na PW do Siekiera, a potem ogłosimy oficjalne składy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam swój akces :) poszło na PW

Hehe kolego ja napisałem 5 sekund po tym jak został wstawiony ten post o zgłoszeniu. Mam nadzieję że byłem pierwszy  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki zostana ogloszone o godz 12.00 (okolo)

Wolne miejsce w 3 lidze obsadzi... Kiender . Gratulujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Mała zmiana w dacie jeśli chodzi o wybór bolidów!

Jako, że dzisiaj będą już znane składy wszystkich lig (nabór na wolne miejsca w lidze 1 i 4 już niedługo), to postanowiliśmy, żeby zrobić wybór bolidów nieco szybciej.

Dlatego oficjalna data wyboru bolidów teraz to: 21.09 - 22.09. Zgłoszenia będą wysyłane przez Siekiera późnym wieczorem, może nawet w nocy.

Wybór bolidów będzie trwał do piątku do godziny 00:00. Także każdy na pewno zdąży wysłać swoje zgłoszenie.

Treść zgłoszenia ma wyglądać następująco:

Nick: xxxxx (psnid: xxxxx)

Zespół 1: Ferrari

Zespół 2: McLaren

Zespół 3: Red Bull

Każdy podaje swoje trzy zespoły, w których chciałby się znaleźć. Chodzi o to, że jeśli ktoś będzie szybszy i zajmie Twój pierwszy zespół, w tym momencie wybieramy Twój drugi zespół, itd.

Proszę również zwrócić uwagę jakie zespoły wybrali organizatorzy ligi, żeby przez przypadek nie podać tego samego zespołu, bo w ten sposób marnujecie sobie jedno z trzech miejsc.

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i czytelne! Chcemy, żeby przed wyjściem gry wszystko było już załatwione, a potem jedynie ustalić na jakich wspomagacz czy bez będziemy grać.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, moi drodzy rezerwowi.

Prosze wysylac do mnie pw z informacja ze chcecie wskoczyc w wolne miejsca. Piszcie o ktora lige chodzi... jesli wam pasuja obie ligi to prosze napisac ze chcecie po prostu wskoczyc w wolne miejsce. Jesli natomiast interesuje was konkretna liga prosze to napisac rowniez.

Jest 5 wolnych miejsc. 1 w 1 lidze... oraz 4 w 4 lidze. 1 liga startuje o 21.00 a 4 liga o 20.00.

Zapraszam i czekam na pw. Wyniki oglosze gdy juz bede mial okreslona ilosc osob potrzebnych. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce w Lidze 1 zostało już zajęte, pozostały 4 miejsca w 4 Lidze.

Proszę się zgłaszać do Siekiera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanie dotyczace lig w ktorych mozna wziasc udzial. chcialbym zapisac sie do ligi rezerwowej tylko niewiem na czym to dokladnie polega chodzi mi o zasady i wogole jak to wyglada. byl bym wdzieczny jakby ktos mi to wyjasnil

cichy85c.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem post do tematu ligowego.

Wszystko masz w regulaminie na pierwszej stronie tego tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostalo 1 wolne miejsce!!!! zapraszam, zglaszajcie sie , ludzie z rezerwy!! pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy komplet!!

Do 4 ligi dolaczaja:

Ozi_PL

DaraS

Rullon

martens1980.

Jak pewnie wiecie... sciganie zaczyna sie o godz 20.00.

Gratulujemy, pozdro. Teraz generalnie chwila spokoju do wtorku nocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z tym momentem kończymy nabór do lig. Od teraz każdy kto się zgłosi będzie przenoszony po prostu do ligi rezerwowej.

Także pozostał nam już tylko wybór bolidów 21 - 22 września i szykujemy się na pierwszy start 17 października :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma jakies pytania, to najpierw niech 3 razy przeczyta pierwsze dwa posty i wowczas jesli dalej nie wie niech zapyta. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Zgłoszenia będą wysyłane przez Siekiera późnym wieczorem, może nawet w nocy.

Wybór bolidów będzie trwał do piątku do godziny 00:00. Także każdy na pewno zdąży wysłać swoje zgłoszenie.

...

Hmm,

To jak ma wyglądać wybór bolidów? Już teraz możemy wysyłać swoje zgłoszenia? A może Siekier wysyła zgłoszenia?

Nie za bardzo rozumiem powyższe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj proszę kilka postów wstecz, post z czerwoną grubą czcionką wyjaśni Ci wszystko.

Poza tym tak jak Siekier pisze...wszystko jest w pierwszych 3 postach tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede wysylal zapytania... a ty odpowiadasz w formie nastepujacej...

tak wybieram bolid (odpowiednio w kolejnosci dostepnosci)

1. ferrari

2. suber

3. hrt

(to jest przyklad.)

Uwaga istnieje opcja ligi 5 (rezerwowej). Zajmuje sie nia Daras, NIE JA!!! wszelkie pytania do niego, wzglednie w temacie 5 ligi.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Osoby chcące dopisać się do rezerw proszę o PW do mnie. Żeby nie było śmietnika wystarczy że wyślesz PW nie trzeba o tym pisać w temacie!

- 26 września o odpowiedniej godzinie rusza zapisy, kto pierwszy ten lepszy, tak jak to ma miejsce w innych ligach rozstawimy 12 bolidów.

- Liga rezerwowa nie jest oficjalna, powołana została dla frajdy i zabawy, jeśli ktoś wyskoczy z oficjalnych 4, na jego miejsce wskakuje chętny z rezerw.

1. thandor (psnid: Marecki_NH)

2. Splesh (psnid: Splesh_85)

3. Biedron (psnid: BiedroOn)

4. Abcza (psnid: Fuczak)

5. zyd3k (psnid: zyd3k_)

6. paweldomar (psnid: paweldomar)

7. michal1981 (psnid: mike_flash9)

8. ajvven (psnid: ajvven)

9. tiaaamo (psnid: tiaaamonyc)

10. GTPL_X-Mato (psnid: GTPL_X-Mato)

11. pieki (psnid: Bolo_2010)

12. Slam-PL (psnid: Slam-PL)

13. Saper_PL (psnid: Saper_PL)

14. fryga (psnid: Fryga95)

15. Assassin-PL (psnid: Assassin-PL)

16. finczer (psnid: FinczerPL

17. rufusKRK (psnid: rufusKRK)

18. cichy85c (psnid: cichy85c)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani jak wiecie dzis w nocy bede wysylal zapytania o bolidy. Jesli jest ktos dla kogo kompletnie nie ma znaczenia jakim bolidem bedzie jezdzil prosze napisac do mnie na PW wiadomosc (juz teraz). Oczywiscie do tych ludzi ktorzy przysla mi taka wiadomosc nie bede juz wysylal zapytania o bolidy. Wowczas bede mial mniej pracy w nocy. Dzieki za zrozumienie, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×