Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszanie bylo, przyznaje. jednak wszystko startuje jak bylo ustalone na poczatku wogole. zatem mysle ze kazdy jednak powienien sie interesowac jesli wyrazil zainteresowanie na poczatku,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak:

Milczar, istnieje zasada kto pierwszy ten lepszy.

To ruski rok minie zanim dostanę się do którejś ligi. Za godzinę powiedzmy znajdzie się miejsce, zostanie podane to do wiadomości, a chwilę później ktoś szybko pojawi się jako nowy w rezerwach i od razu się zgłosi. I taki wariant może się powtarzać co następne wolne miejsce...

Zaglądam tu kiedy tylko mam wolną chwilę i czyham na to wolne miejsce. Niestety kiedy ono się pojawia, to ja np. jestem w pracy. Jutro tak samo idę do pracy od 12 do 18 i przegapię ewentualne zwolnienie miejsca.

Skoro kto pierwszy ten lepszy, to może honorujecie zaklepanie sobie takiego miejsca bez względu na wszystko? :)

Już przy zapisywaniu się w PW podkreśliłem, że jestem gotów na zawody i możecie do mnie śmiało walić. Ja nie dam ciała na bank. Nie jestem jakiś super pro zawodnik, ale taka moja obecność jest stuprocentowa :thumbsup:

--

[...] mysle ze kazdy jednak powienien sie interesowac jesli wyrazil zainteresowanie na poczatku,

Ja się dziwię tym ludziom. Czekałem 4 lata na taką możliwość ścigania się z żywymi istotami, choćby przez sieć.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno odmówić Ci racji Milczar, według mnie jeśli już jest taki system naboru nowych zawodników  z rezerwy, to ogłaszanie wolnych miejsc można by podawać zawsze o jakiejś stałej godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję, chociaż jestem tylko w rezerwie ale myślę, że to dobry pomysł. Po skończeniu 1 sezonu w następnym ligi były by poukładane w ten sposób, że w 1 lidze graliby ci którzy zajeli miejsca (1 do 3) w ligach 1 do 4. W ten sposób powstała by taka ekstraklasa najlepszych. Kolejne miejsca (4 do 6) utworzyło by 2 ligę, miejsca (7 do 9) 3 ligę i miejsca (10 do 12) 4 ligę. W trzecim sezonie można by już robić tak jak w lidze piłkarskiej np: 3 ostanie miejsca spadają do niższej ligi, a 3 pierwsze miejsce awansują do wyższej ligi (oprócz 1 oczywiście). Myślę że to by jeszcze bardziej zmotywowało do lepszej jazdy. Przy okazji proszę o stworzenie kolejnej ligi tak żeby ci

z listy rezerwowych też mogli zagrać w lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja spoko. Trzeba by było jednak skrócić taki sezon do mniejszej ilości GP niż jest normalnie. Policzmy - 19 wyścigów = 19 tygodni, biorąc pod uwagę, że wyścig co każda niedziela. Czyli mało brakuje, by sezon trwał pół roku.

Trzeci sezon padłby z powodu pojawienia się F1 2011 :)

Sezon musiałby mieć mniejszą liczbę wyścigów. Organizatorzy wybieraliby jakie to mają być tory, a w następnym sezonie inny zestaw torów (np. w którymś z sezonów w ogóle nie byłoby takiego Bahrajnu). Czyli na każdy sezon inny kalendarz i nie byłoby powiedziane, że taki Bahrajn w kalendarzu musi być pierwszy.

W ogóle uważam, że już teraz wszyscy powinni się zastanowić nad tym, czy na pewno chcemy grać 19 tygodni. Nikt nie lubi, gdy sezon się ciągnie i ciągnie, a ma się chrapkę na nowy sezon. Sezon nie powinien trwać dłużej jak 3 miesiące (10-12 wyścigów).

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja... nie musimy przecież ścigać się na wszystkich torach.. ale w dzień startu ligi mam większe obawy nad samym jej wystartowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy sezon!!! :) panowie start your engines :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez to ze przez ostatnie 3 tygodnie mialem zajob w robocie, zagralem w gre ledwie kilka razy. Przed chwila pierwszy raz GP przejechalem na sprobowanie (wczesniej tylko time trial kilka razy). W dzisiejszym spotkaniu skopiecie mi dupsko na bank bo ledwie trase jako tako poznalem, ale na nastepne obiecuje ze sie przygotuje porzadnie ;)

Do wieczora!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się okazało, że w ciągu tych najbliższych niecałych 2 godzin któryś z graczy się wyłamie, to ja zgłaszam swoją dyspozycyjność na dzisiejszy wyścig.

Będę tu w okolicach kompa do tej powiedzmy 20:50-21:00 i co chwilę zaglądał.

Szkoda, że nie ma możliwości pooglądania wyścigu na tak zwanym "specu" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że lipa. Nie widzę tu ruchu.

W razie co, to będę online na ps3, psnid: Milczar_

... może wpadnie do mnie jakieś zaproszenie.

edit: nic nie wpadło, trudno ;]

obym za tydzień miał już możliwość ścigania się.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ligi zaczynają się sypać ;] myślę, że dobrym pomysłem będzie rozesłanie zapytania o dalsze uczestnictwo (może jeszcze nie teraz, może po 3 wyścigach np.), być może w ten sposób wyklarują się nie 4 a 3 ligi, za to pełne - dopiero po wyklarowaniu "rzeczywistych lig" tzn złożonych z ludzi chętnych i prawdomównych :] można by pomyśleć o rezerwie, bo jeśli mamy uskuteczniać ciągłe rotacje, to w końcu tabele i statystyki sfixsują ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wyścig ligowy i jestem ciekaw czy ktoś pobił mojego pecha - 3 kapcie w 6 okrążeń  :wacko:. K#$^* oczywiście złapane bo gra tak chciała, na prostym odcinku bez mojej winy. Epicki absurd, jak tak da;ej będzie to chyba na moje miejsce wejdzie jakiś rezewowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie były problemy? Z tego co widzę to w 1 i 2 lidze było 11 osób, co i tak jest super wynikiem.

W 3 lidze i 4 nie wiem jak sprawa wygląda bo cisza jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy spory zapas w rezerwach, także uzupełnić puste miejsca nie będzie żadnego problemu.

Zawsze znajdą się chętni, bez obaw.

Mnie tylko martwi debilność tej gry...bo jak tak dalej będzie to będą wygrywały te osoby, które jakimś cudem uniknęły spotkania z wszelakimi bugami porozrzucanymi tu i ówdzie...

Umiejętności w tej grze są dopiero na drugim, albo nawet i trzecim miejscu...ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wyścig ligowy i jestem ciekaw czy ktoś pobił mojego pecha - 3 kapcie w 6 okrążeń   :wacko:. K#$^* oczywiście złapane bo gra tak chciała, na prostym odcinku bez mojej winy. Epicki absurd, jak tak da;ej będzie to chyba na moje miejsce wejdzie jakiś rezewowy...

 Your not alone. 3 kapcie plus wliczony w ryzyko brak wachy na koniec. Jak patch nic nie poprawi to gra idze do sprzedania, zero przyjemnosci z dzisiejszej gry, no moze niewielka z tego ze 19 kolek kwalifikacyjnych pod rzad mi sie udalo smignac i wykrecic 1:55.7xx na twardych, ale niesmak dalej pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wyścig ligowy i jestem ciekaw czy ktoś pobił mojego pecha - 3 kapcie w 6 okrążeń  :wacko:. K#$^* oczywiście złapane bo gra tak chciała, na prostym odcinku bez mojej winy. Epicki absurd, jak tak da;ej będzie to chyba na moje miejsce wejdzie jakiś rezewowy...

Dlatego mieliśmy zacząć po patchu, ale góra zarządziła inaczej :P Ja miałem tylko 1 kapcia w kwalif. (oczywiście na ost. szybkim, po zmianie na miękkie), a później 2 kapcie w wyścigu, przy czym tylko jeden z dupy, pomijam już fakt, że mechanicy dostosowali się do mojego stylu jazdy i zmieniali opony w > 10 sek. a za drugim razem już "tylko" w 7,5 sek. :> oczywiście pit lane był czysty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA pierwszy krzyczałem żeby jechać bez patcha...Dzisiaj odszczekuję wszystko   :sad: Kto ma pecha przez bugi jedzie w ogonie stawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWI, z tego co widzę to my mamy cały czas takie same problemy ... również nie miałem paliwa pod koniec wyścigu...

Akurat kapcia jakimś cudem się ustrzegłem, ale jechałem tak, że jak dotknąłem lekko tarki to aż się modliłem, żeby zaraz czarnej opony nie zobaczyć...

Dlatego mieliśmy zacząć po patchu, ale góra zarządziła inaczej

Nie góra, tylko Wy - gracze :P My Was słuchamy i się dostosowujemy. Sam byłem za startowaniem po patchu, ale energia niektórych już rozpierała za bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWI, z tego co widzę to my mamy cały czas takie same problemy ... również nie miałem paliwa pod koniec wyścigu...

Akurat kapcia jakimś cudem się ustrzegłem, ale jechałem tak, że jak dotknąłem lekko tarki to aż się modliłem, żeby zaraz czarnej opony nie zobaczyć...

Nie góra, tylko Wy - gracze :P My Was słuchamy i się dostosowujemy. Sam byłem za startowaniem po patchu, ale energia niektórych już rozpierała za bardzo :)

a to ciekawe, bo kiedy ankieta jeszcze była dostępna widziałem 26 głosów za rozpoczęciem po patchu, a to chyba większość :P

Ps. widział ktoś deszcz na bahrajnie, bo my tak (mowa tu o 4 lidze) :D co prawda z prognozy wychodziło 60% na deszcz, ale ostatecznie skończyło się kapuśniaczkiem na ost. 4 okr :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zaczelismy to juz nie stekajcie ze mowiliscie ze tak bedzie. Startujecie to nie marudzcie. Ja rozumiem ze to wina gry, ale szanse na dostanie takich bugow ma kazdy... Ot trafilo na potencjalnych liderow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to ze w sumie od jakis 5 dni sa to pierwsze kapcie jakie zlapalem online. Jak sypnelo to odrazu 3 poszly. Na poczatku wyscigu tez spokojnie sobie jechalem za bardzo na tarki nie wjezdzalem, tempo dosc dobre ale nie wariackie i sru po 3 kolkach kapec. Potem na wariata cisnalem to nie zlapalem, zjechalem do boksu wyjechalem tez na spokojnie bo sie paliwo konczylo to sru nastepny kapec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po wyjściu patcha bez względu na to czy coś poprawi czy nie wg mnie nie ma żadnego sensu zaczynać od nowa...

Gra jest debilna aż do bólu, to prawda, ale jechać ponownie tego samego mi się już nie chce.

Poza tym byłoby to nie fair dla tych co zajęli wysokie pozycje...

Co było to było, bugi, durność gry, debilizm aż bólu, itd. ale powinniśmy grać dalej, bo nie wiadomo ile ta liga się utrzyma, także trzeba jechać póki są ludzie.

Przy restarcie wyspie się sporo osób...sam nie wiem czy miałbym ochotę zaczynać od nowa jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×