Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie ligi muszą jechać tak samo bo inaczej zrobi się bajzel w organizacji. W sobotę albo niedziele zrobimy porządny trening w Malezji, a ligowo pojedzie się za tydzień jak wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ligi muszą jechać tak samo bo inaczej zrobi się bajzel w organizacji. W sobotę albo niedziele zrobimy porządny trening w Malezji, a ligowo pojedzie się za tydzień jak wszyscy.

Jestem za. Wszystkie ligi powinny jechać te same GP w tym samym terminie. A jeśli od nas z ligi zbierze się solidna ekipa, to możemy sobie zrobić próbę generalną w niedzielę na ligowym dystansie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chetnie pojade trening w niedziele w malezji bo jakos mi ten tor nie lezy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jezdzacy w renault wezcie sie bo jak narazie po dwóch GP tylko mi sie udalo zdobyc punkty:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ligi muszą jechać tak samo bo inaczej zrobi się bajzel w organizacji. W sobotę albo niedziele zrobimy porządny trening w Malezji, a ligowo pojedzie się za tydzień jak wszyscy.

Dokładnie. Taki trening wynagrodzi tym wszystkim niecierpliwym czekanie na 7/11. Pojeździcie sobie bez napinek itd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matijad, ja mam podobna sytuacje jak ty. MC tez tylko ja napedzam a tak to posucha.... Niech zwycieza srebrne strzaly... Pamietajcie ze ten team kiedys reprezentowali najwieksi, Senna, Prost, Hakkinen, Raikonnen :) Taka historia zobowiazuje.

Panowie, natomiast co do terminu wyscigu to juz jest napisane. Po co wy wogole wypowiadacie sie na ten temat. Jest tyle pieknych tematow zwiazanych z nasza liga a wy drazycie temat ktory my uwazamy za skonczony.

W nastepny weekend niedosc ze swieto to w piatek LM, w weekend mozemy testowac, a pozatym troche offline pojezdzijcie.

=======

Jest wolne miejsce w 4 lidze. rezerwa jesli chcecie zajac to miejsce p;rosze sie do mnie zglaszac na pw. pozdro.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jezdzacy w renault wezcie sie bo jak narazie po dwóch GP tylko mi sie udalo zdobyc punkty:verymad:

Tak przy okazji chciałbym z tego miejsca pogratulować wszystkim kierowcom z mojego teamu (Williams) wspaniałych osiągnięć i pierwszego miejsca w klasyfikacji konstruktorów! Oby tak dalej panowie. Musimy nadal budować i utrzymywać przewagę. Po 2 GP mamy 18 pkt przewagi nad naszym największym obecnie rywalem - RBR. Droga do tytułu jest jeszcze daleka, ale początek sezonu napawa mnie dumą i optymizmem ;) Szczególnie Australia okazała się dla nas łaskawa 2 x P1 :thumbsup:

Pozdrawiam

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, Jestem chetny dolaczyc do listy rezerwowej. Moje dane to:

chwazt, psnid: Chwazt, pad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: Dobra juz zglosilem, sorry za zamieszanie za szybko to przeczytalem

Edytowane przez chwazt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra, ile wam zajmą te podchody? chwazt wyślij te info do errora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Patch jest... czyli co restart czy jedziem dalej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co jedziemy dalej, tylko mozna ewentualnie punktowac zaczac od poczatku. Ewentualnie dwa najgorsze wyniki w sezonie poprostu nie beda brane pod uwage przy koncowej punktacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedziemy dalej, a punkty zostają - bez kombinacji proszę :P jeśli miałyby pkt zostać skasowane to tylko pod warunkiem, że zaczynamy od nowa, a na coś takiego mało kto przystanie, druga sprawa, patch 1.01 z pewnością wszystkiego nie załatał i pewnie wcześniej, czy później doczekamy się kolejnego, i co wtedy, znowu restart ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mowa o jakimś nowym patchu bo może nie w temacie jestem. Była mowa ze po patchu coś trzeba będzie wymyślić to pomysły jakieś trzeba zapodać  :tongue:  Trzeba jakoś rozwiązać mega losowość dwóch pierwszych wyścigów jakie się odbyły. Chodzi mi głownie o to ze mogło się zdążyć tak ze osoba, która normalnie walczyłaby o podium kończy wyscig na dalekim miejscu przez punctery. Zaczynać od nowa punktacje liczyć to według mnie trochę nie fer w stosunku do tych, którzy wygrali i punkty złapali, stąd moja propozycja aby dwa najgorsze wyniki w sezonie nie były liczone do klasyfikacji. Jeśli się pojawi następny patch to nie będzie miał już żadnego wpływu na przebieg i punktacje ligi. Kwestia teraz co robimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dojechałem w pierwszym wyścigu do mety właśnie ze względu na błędy gry ( 3 kapcie pod rząd ). Oczywiście że jestem za wyzerowaniem punktów bo nie miałem szansy ich zdobyć przez głupotę programistów i lenistwo testerów. Podejrzewam że jest więcej osób takich jak ja które miłay "odgórnie" przewalony wyścig. Wczoraj np. jechaliśmy testowo Malezję na 50% i tylko jedna osoba miała jednego kapcia. Więc widać że patch coś naprawił i wreszcie jest sprawiedliwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co wogóle było zaczynac sezon skoro teraz chcecie zerowac wyniki. Mowiłem zeby poczekac na łatke to nie wszyscy byli za tym zeby jechac a teraz narzekaja ze im nie poszło to czy tamto i chca wszystko zaczynac od nowa.Dupa chcieliscie tak to tak macie.Ja sie nie godze na zerowanie liczników nie chce mi sie kolejny raz jechac tych samych wyscigów.Chce jechac dalej a nie powtarzac sto razy to samo bo komus sie teraz odmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to dopiero dwa wyścigi i do końca sezonu wszystko się jeszcze może zmienić :)

Ps. Nie mam jeszcze gry ale widzę że MUST Have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie chce by punkty byly kasowane, lub tez nie chce zeby byly powtarzane wyscigi, te 2 rozwiazania nie wchodza w gre, w gre rowniez nie wchodzi zeby 2 najgorsze wyniki w sezonie nie wchodzily w gre. Jest 17 wyscigow do konca sezonu, wiec macie duzo szans do odrabiania punktow, ja tez mialem kapcie i nie chce nic powtarzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, nieoficjalny rekordzista w klasyfikacji złapanych kapci (Bahrajn - 2, Australia - 4), jestem za tym, żeby sezon kontynuować, ze wszystkimi tego konsekwencjami włącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z punktami to róbcie co chcecie ale nie powtarzajmy tych wyścigów, a co będzie jak znowu jakiś patch wyjdzie.

Wiem, że jest mnóstwo czasu na granie całego sezonu, ale powtórzenie tych wyścigów chyba byłoby błędem.

Ale to tylko moja opinia niedzielnego gracza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka. Zaczęliśmy sezon i każdy miał szanse na pkt i tak samo na kapcia. Wyszło jak wyszło. Jak ktoś jest tak świetny, że uważa, że przez błędy gry stracił P1, to spokojnie teraz jadąc 17 GP i zdobywając po 10 pkt w każdym, wygra ligę z palcem w ..... Mi nie chce się zaczynać od nowa a kasowanie pkt do tego się sprowadza, bo tak jakby poprzednich GP nie było. Kontynuujmy normalnie dalej ligę. Jeszcze nie wiadomo jak z wszystkimi błędami (może przez patch pojawią się nowe) może będzie jeszcze jeden patch? I co? Restart co miesiąc? Gramy dla przyjemności, czy dla złotych gaci?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, 2 wyscigi, slownie dwa za nami... i co ile pkt mozna bylo zdobyc no 20. Do zdobycia bedzie dalej 170 pkt. To jest masa!! Pozatym moim skromnym zdaniem i tak te cale bledy gry mozna na bok odlozyc bo w sumie na kazdym gp stawka w qwali, jest zawsze podobna. Znaczy ze ci co faktycznie maja byc u gory sa u gory. Dlatego tez bedziemy jechac dalej... Ogolnie ludziom udziela sie chec zaczecia wszystkiego od nowa bo teraz wiedza wiecej... ale nie zapominaj ze twoj przeciwnik z ktorym przegrales tez teraz wie wiecej, dlatego tez mozesz przegrac jeszcze wiecej :)

Ligi sie fajnie rozwijaja, wszystko sprawnie (nawet w HD) wyglada, zatem nie marudzic tylko do kolek i padow i cwiczyc, bo teraz juz podobno beda sie liczyly same umiejetnosci.... Ale i tak na koncu jak zawsze Lewis Hamilton ten przesympatyczny mlody brytyjczyk znowu wygra :)

Bywajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......olać to ,mamy jeszcze 170 pkt do zdobycia ,jedziemy dalej ,ze stanem jaki mamy (szczerze? ,to wolałbym od początku ) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×