Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam ze start rundy 3 naszych mistrzostw jest dzisiaj!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zaleceniem SirSiekier'a wstawię i tu: W dzisiejszym GP ze względów różnych i bardzo różnych nie będę mógł pojechać. Także rezerwowi myślę, że będą mile widziani.

Liga 2 - LOTUS TEAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w dniu dzisiejszym nie będę mógł wystartować w GP, 2 liga, Team: BMW Sauber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są ustalenia co do stosowania ABS ? W lobby mieliśmy dzisiaj o tym pogadankę i ostatecznie jechaliśmy "ABS do wyboru on/pff". Jakie są te ustalenia ligowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez jest na off!! no co wy nowe zasady wprowadzacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABS na OFF, jest w regulaminie :)

tak btw to w regulaminie jest jeszcze chochlik, że niby przydzielane są pkt za najszybsze okr :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja mówiłem kolegom, że jest na off, ale strasznie się upierali, że jest inaczej.

Ja nawet nie wiedziałem, bo od początku mam wszystkie asysty na OFF. W duch też się trochę śmiałem, ale tak jest jak się ludzie przyzwyczają do pomocy, to potem jest panika :scare: Nie podobało mi się tylko zamieszanie jakie to wywołało... Panowie, to już przecież 3 GP było. Wypadałoby mieć już gotowy szablon na GP i tylko podmieniać tory.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak mowisz Nerwus, ja jak zakladam ligowa sesje naszej ligi robie tylko load sesji i dziekuje wszystko ustawione, tylko tor zmieniam i wszystko.

Niemniej jednak, ogloszenie

W drugiej lidze zwolni sie miejsce, kolega jacko nie odzywa sie do ludzi z ligi i chyba ich olewa zatem ludzie go nie chca.

Rezerwa jesli chce moze sie do mnie zglaszac na pw w celu wyrazenia checi zastapienia kolegi jacko. Oczywiscie prosze sie zapoznac z regulam inem i wszystkim abyscie mnie nie zasypywali pytaniami... Takze czekam na chetnego. pozdro.

====

Bolo_2010 wstepuje do 2 ligi. pozdro.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, rezerwa, prosze sie do mnie zglaszac jesli chcecie zajac miejsce kolegi z 1 ligi, zgloszenia tylko na pw. pozdrawiam.

===

juz miejsce zajete, dzieki.

===

Dobra jest wolne miejsce w 4 lidze, rezerwa jesli ktos chce zajac miejsce kasego, prosze zglosic sie do mnie na pw. pozdro.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem, żeby ktoś na moje pytan ie odpisał... to już było na forum, wystarczy poszukać, więc przeglądnąłem cały temat i nie znalazłem :/ musiałem coś przeoczyć - jak się odbywa kompletowanie składu do wyścigu w danej lidze, tj. czy opiekun grupy zaprasza członków danej ligi, czy trzeba samodzielnie wejść na utworzone GP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem, żeby ktoś na moje pytan ie odpisał... to już było na forum, wystarczy poszukać, więc przeglądnąłem cały temat i nie znalazłem :/ musiałem coś przeoczyć - jak się odbywa kompletowanie składu do wyścigu w danej lidze, tj. czy opiekun grupy zaprasza członków danej ligi, czy trzeba samodzielnie wejść na utworzone GP?

opiekun wysyła zaproszenia, więc nikt z poza ligi nie załapie się "na dziko"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ligi 4 dolacza..

Slam-PL (psnid: Slam-PL) (DFGT)

witamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trzeba obgadać sprawę Świąt, bo to już coraz bliżej, a lepiej to załatwić teraz niż potem na ostatnią chwilę.

Proponuję wolne zrobić 3 tygodnie, mianowicie:

  • 19 Grudnia - okres przedświąteczny, wyjazdy do rodzin, wolne w pracy, urlopy, itd. Mnie samego nie będzie prawdopodobnie wtedy.
  • 26 Grudnia - wiadoma sprawa, Boże Narodzenie, itd.
  • 2 Stycznia - no tutaj raczej też wiadomo, od razu po sylwestrze, także nie ma co dyskutować.

Te dni raczej nie podlegają dyskusji. Poza tym potem już nie ma żadnych świąt, co najwyżej ferie, ale wtedy i tak chyba większość będzie w domach.

Także do świąt wielkiej nocy będzie można śmigać co tydzień. Jeśli dobrze liczę i nic nie wypadnie to do końca Marca i tak skończymy sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trzeba obgadać sprawę Świąt, bo to już coraz bliżej, a lepiej to załatwić teraz niż potem na ostatnią chwilę.

Proponuję wolne zrobić 3 tygodnie, mianowicie:

  • 19 Grudnia - okres przedświąteczny, wyjazdy do rodzin, wolne w pracy, urlopy, itd. Mnie samego nie będzie prawdopodobnie wtedy.
  • 26 Grudnia - wiadoma sprawa, Boże Narodzenie, itd.
  • 2 Stycznia - no tutaj raczej też wiadomo, od razu po sylwestrze, także nie ma co dyskutować.

Te dni raczej nie podlegają dyskusji. Poza tym potem już nie ma żadnych świąt, co najwyżej ferie, ale wtedy i tak chyba większość będzie w domach.

Także do świąt wielkiej nocy będzie można śmigać co tydzień. Jeśli dobrze liczę i nic nie wypadnie to do końca Marca i tak skończymy sezon.

Mysle ze masz racje, chociaz sam sam sobiscie uwazam ze 19 grudnia wyscig by mozna bylo rozegrac, wtedy fajna by byla sama atmosfera swiateczna, ale oczywiscie reszta niech sie wypowie na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie moge zgodzic na 26 grudnia na pauze. pozostale daty jedziemy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe co kraj to obyczaj, z tym 19 to jak dla mnie lekka przesada, natomiast jestem za 26 i 2st. - może jakaś ankieta ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja tam swiat nie obchodze, w pracy bede pewnie cale swieta zatem ja moge jezdzic we wszystkie daty.

====

i tak prosimy o ankiete...

tylko opcje jakie...

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a) jesteś za 19,26,2

B) jesteś za 26,2

c) tylko 26

:P

cholera, jak te buśki się wyłącza ?

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 można pojechac :whistling: jak szybko skończymy ten sezon to do premiery F1 2011 zdążymy jeszcze 1 sezon przejechać :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale to co zaproponował Patricko to moim zdaniem dobry pomysł,

26 mnie nie będzie,

2 raczej odpada,

19 tu ciężko powiedzieć dlatego jestem za tym by zrobić przerwę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi...niektórzy najwyraźniej nie widzą dalej niż czubek własnego nosa.

Rozumiem, że skoro Wy możecie to znaczy, że już zdanie reszty się nie liczy, tak?

Ja mogę jechać i to jest najważniejsze? Weźcie pod uwagę zdanie i sytuację innych...

Wziąłem 19 Grudnia po uwagę, bo wiem że sporo ludzi na tydzień przed świętami bierze wolne, żeby spędzić czas u rodziny, przygotować się do Świąt, itd.

Piszę to na bazie własnego jak i innych doświadczenia.

A to, że ktoś siedzi non stop w domu, nie znaczy że inni mają tracić punkty bo nie mogli stawić się na wyścig.

Co do 2 Stycznia to sam mogę jechać wtedy, bo planów na sylwka póki co nie mam, ale nie wiadomo.

Ale biorę też pod uwagę, że inni mogą niedomagać, albo po prostu dopiero wracać z wyjazdu, czy coś w tym stylu.

Popatrzcie też na innych Panowie, szczególnie na torze :P

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×