Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Jasny szlak trafil. pytasz sie ludzi a potem na nich jedziesz ze nie wala poklonow nad twoja propozycja. Po to wlasnie sa te wypowiedzi aby poznac opinie ludzi. Jaka maja miec wizje tych dni jesli nie swoja?? Co ja mam myslec za 47 osob?? Po to kolega wyzej dal akcje ankiety, prosze zatem zrob ankiete i juz nic nie komentuj bo az mnie sie katar wzmogl....

Dramat czasami!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobmy ankiete zeby zobaczyc kto moze kto nie moze i wtedy bedziemy myslec. Jesli jedna osoba nie moze 19 to troche bez sensu nie robic. Po sylwku juz bardziej to ma sens chociaz drugi to juz powinien byc ogarniety, zwlaszcza wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, może troszkę przesadziłem, ale podałem propozycję, a nie warunek...

W dodatku wyjaśniłem czemu te dni właśnie.

PS.

Poza tym setny raz Ci mówię, że nie mogę robić ankiet...zacznij słuchać może co się do Ciebie gada.

A o dramacie to Ty już nic lepiej nie mów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dramat jest i z tymi ankietami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czemu opiekunowie nie mogą robić ankiet... Nie trzeba by czekać na modów i zawracać im głowy.

Ale to już nie do mnie pretensje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje w każdej lidze kiedy przed wszyscy są w lobby z headsetami zrobić głosowanie. Potem opiekun ligi przekaże na forum że dana liga może np. "Jechać 19-tego" itd.   Wygra opcja większościowa i tyle. Szkoda robić przerwę 3 tygodnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra w 2 lidze jest wolne miejsce...

rezerwa prosze sie do mnie zglaszac na pw w celu zastapienia brakujacej osoby w 2 lidze..

pozatym dalej prowadzimy zapisy do rezerwy, jak widac duze przetasowania sa zatem jest duza szansa ze nowa osoba moze wskoczyc baredzo szybko do akcji pozdro.l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że są tu różne interpretacje dat. Rozumiem, że 19 grudnia ludzie faktycznie mogą wyjeżdżać itd. i można rozważyć przerwę w tym dniu... Ale za to nie rozumiem czemu miałby się wyścig nie odbyć 2 stycznia. Przecież to jest 2 dni po Sylwku, czyli zwykły dzień, po którym jak zawsze następuje zwykły poniedziałek - praca, szkoła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby glosowanie bylo do nastepnej niedzieli. Wowczas beda juz wiadome wyniki. Oczywiscie glosuja tylko i wylacznie ligowcy, rezerwa niestety nie glosuje.

====

ja dalej czekam na jakiegos rezerwiste co sie zglosi do mnie w celu zajecia wolnego miejsca w lidze 2. pozdro

===

Tak sobie teraz mysle, niedlugo monaco. Czy uwazacie moze ze nalezy ominac ten tor lukiem szerokim?? Prognozuje bowiem ze bedzie dobry duzy dzwon na pierwszym zakrecie... i dlatego pytam czy widzice sens w tym GP?? Mamy poki co czas na zastanowienie sie. Zatem czekam na odp.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz mysle, niedlugo monaco. Czy uwazacie moze ze nalezy ominac ten tor lukiem szerokim?? Prognozuje bowiem ze bedzie dobry duzy dzwon na pierwszym zakrecie... i dlatego pytam czy widzice sens w tym GP?? Mamy poki co czas na zastanowienie sie. Zatem czekam na odp.

Ja mimo wszystko chętnie bym spróbował to pojechać ;]

Ale gdyby zapadła decyzja, że nie jedziemy tego toru, to chociaż pojedźmy same kwalifikacje i na podstawie uzyskanych czasów przydzieli się punkty.

Tak krótkie Q odbyłoby się np. 20:45, a 21:00 byłoby następne GP. Ewentualnie takie Q Monaco odbyłoby się w ogóle innego dnia.

Oczywiście wyskakuję tylko z pomysłem alternatywy dla Manaco, więc nie naskakujcie na mnie, że wyskakuję z głupimi pomysłami :)

Tak czy inaczej będę głosował za normalnym jechaniem tego GP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kombinowac trzeba jechac. Poprostu jak bedzie mega karambol na pierwszym zakrecie to winni nie unikna kary. Ewentualnie mozna zorganizowac wczesniej obowiazkowy trening, albo wprowadzic zakaz wyprzedzania na pierwszym zakrecie. Pozatym wiadomo ze w pierwszym zakrecie na monaco jest tylko jedna idealna linia, takze nawet nie ma szans sie tam wcisnac, jak ktos dohamowuje po zewnetrznej stronie zakretu to musi duzo wczesniej zahamowac bo sa tam nierownosci, ktore bardzo skutecznie blokuja kola przy mocniejszym hamowaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

===

Tak sobie teraz mysle, niedlugo monaco. Czy uwazacie moze ze nalezy ominac ten tor lukiem szerokim?? Prognozuje bowiem ze bedzie dobry duzy dzwon na pierwszym zakrecie... i dlatego pytam czy widzice sens w tym GP?? Mamy poki co czas na zastanowienie sie. Zatem czekam na odp.

Obowiązkowo :) bez Monaco to nie F1 tam nie ma gdzie wyprzedzać w warunkach ligowych dlatego kwalifikacje są najważniejsze, potem czekamy na błąd rywala który i tak będzie.

Nie wyobrażam sobie jazdy 40 minut na Monaco bez kraksy, osobiście zawsze popełniam tam błędy... to te ściany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

===

Tak sobie teraz mysle, niedlugo monaco. Czy uwazacie moze ze nalezy ominac ten tor lukiem szerokim?? Prognozuje bowiem ze bedzie dobry duzy dzwon na pierwszym zakrecie... i dlatego pytam czy widzice sens w tym GP?? Mamy poki co czas na zastanowienie sie. Zatem czekam na odp.

Wyscig trzeba pojechac obowiazkowo, ewentualnym rozwiazaniem moglo by byc pojechanie jako duchy, ale wiadomo wyscig bedzie wtedy bez emocji:P

Edytowane przez Buchenko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje zabronić wyprzedzania na Monako za wyjątkiem dohamowania zaraz po wyjsciu z tunelu i bedzie spokoj;)

Ciekawie będzie jak ktoś przy Grand Hotelu zaparkuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zakręcie jak dostanę od kogoś dzwon przez co polecę na bandę, zniszczę skrzydło, a wyścig zepsuty...to pójdzie kara.

I mało mnie to obchodzi, że on też dostał dzwona od kogoś, wtedy ten drugi też łapie karę i tyle.

Jak się nie zacznie sypanie karami to będzie burdel niestety, bo słownie ostrzegać to sobie można do usr*nej śmierci.

Nauczyć się tam hamować na pierwszym zakręcie, poza tym na starcie tam szczerze mówiąc zbytnio hamować nie trzeba, da się ten zakręt przejść lekko tylko hamując.

Ale jak ktoś na wzniesieniu wdusi hamulec do maksa to zblokuje koła, bo tam zawsze blokuje i wjedzie komuś w zad...a co potem to wiadomo co będzie.

Ciężko będzie też jak kogoś obróci, bo tam nie ma możliwości szybkiego nawrotu. Pozostaje tylko pauza i opcja szybkiego powrotu na tor (o ile się uaktywni).

I jak kogoś obróci w momencie, gdy jedzie spora grupa, to nie walić od razu gazu i nie jechać tylko czekać aż wszyscy przejadą...

Jak kogoś obróci przede mną i zobaczę, że wali na mnie na czołówkę, to nie będzie zlituj się.

PS.

Odwołać Monako? Chyba żartujesz...to jest śmietanka F1. Tak samo Singapur dla mnie, tor idealny.

Rada jest jedna, przejechać żółwim tempem, ale bezpiecznie i wszyscy przeżyją bez szwanku. A potem można już pruć.

Na nawrocie tylko może być jeszcze zadyma, ale nie taka już jak na pierswzym zakręcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, że nie ma się co martwić o zyskiwanie pozycji. Wyprzedzać nie trzeba, gdyż na pewno będzie dochodziło do pomyłek na szykanach i innych zakrętach :) Więc jechać cierpliwie począwszy od startu, nie wjeżdżać na chama na pierwszym zakręcie z wewnętrznej części toru, gdy widzimy, że bolid na zewnętrznej części robi większy łuk, bo w końcu wjedzie w ten zakręt, a wtedy bolid z wewnętrznej wpieprzy się w jego bok. Zakręcone :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest jeszcze szansa zapisania sie ?? do ligi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra do 1 i 2 ligi dolaczyli koledzy z rezerwy. Mamy dalej komplet. Patricko na podstawie tematu lista obecnosci zaaktualizuj temat sklady.

Tak caly czas mozna sie zapisaywac do listy rezerwowej a potem jelsli sie zrobi miejsce w lidze ja oglosze i wowczas mozna sie zglaszac do mnie na pw i zostanie si ewrzuconym do ligi ktorejs.

Oczywiscie zgloszenie do rezerwy tez na pw do mnie.

Aha i jeszcze jedno....

Ludzie jesli uwazacie ze jak wyjdzie gt5 to nie dacie rady jezdzic napiszcie do mnie na pw. Odrazu bede wiedzial odrazu postaram sie was kims zastapic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tymi terminami co glosowalismy w ankiecie, ktore dni beda wolne a ktore nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze dzis po wyscigu w okolicach godziny 23.00 podamy wyniki. Mieliscie duzo czasu plus po wyscigu zawsze jest duzo ludzi na forum komentujacych wiec jest szansa na dodatkowe glosy.

Rezerwa, jest wolne miejsce w 2 lidze. Prosze sie zglaszac do mnie w celu zajecia tego miejsca.

====

do drugiej ligi dolaczyl:

dor2205 (psnid: dor2205) - (DFGT)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na taką propozycję:

Na co dzień, a raczej co niedzielę ścigamy się w takich samych składach, a może po sezonie zrobić 1 dodatkowy wyścig o taki... superpuchar, gdzie wystartuje z każdej ligi po 3 najlepszych kierowców, w superpucharze 2 wystartują zawodnicy z miejsc 4-6, w superpucharze 3 z miejsc 7-9, a w superpucharze 4 z miejsc 10-12 - będą wówczas bardzo wyrównane stawki i może być ciekawie - co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojedźmy najpierw chociaż do połowy sezonu, a jak się skończy jakimś cudem ten sezon to wtedy będziemy myśleć co robić dalej :)

Takie planowanie na przyszłość nie ma sensu zbytniego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję nie tylko na to, że sezon pojedziemy do końca, ale że pojedziemy kolejny sezon !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×