Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dziękuje za miło spędzony czas. Dzięki jeszcze raz KOWI za tą piękna walkę na Sao Paulo, normalnie bok w bok. Życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to macie panowie tabelkę z dzisiejszymi wynikami :biggrin: Film wrzucę później.

33uettj.png

Jak się coś pomyliłem dajcie znać :D

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no po prostu jestem leniwy i nie chciało mi się wpisywać jak ktoś dalsze miejsca zajmował. Co prawda parę osób wywaliło, ale niech one się wypowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaje filmik. Wyszedł strasznie długi, ale Brazylię musiałem całą wstawić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Kowiego za zwycięstwo. Wesołych Świąt dla Wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że fajnie się pościgamy. Niestety spora część, jak wie, że nie będzie rozliczana ze swojej jazdy, jeździ jak chce. Czasami zastanawiałem się, czy jeżdżę z ludźmi, którzy grają w lidze od 3 lat czy z randomami w sprincie. Masakra panowie... Na filmiku Kowiego wszystko wygląda kolorowo. Szkoda, że od połowy stawki było inaczej.

Jestem ciekaw jakim cudem w Brazylii dostałem jakieś 5 sekund dodadkowo w kwalifikacjach... Nawet to CM potrafi spiedolić widzocznie

Może następnym, o ile taki będzie, pojedziemy z wyłączonymi kolizjami? Zabawa będzie dobra, a newry tylko i wyłącznie na swoją jadzdę. :P

Wesołych świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że fajnie się pościgamy. Niestety spora część, jak wie, że nie będzie rozliczana ze swojej jazdy, jeździ jak chce. Czasami zastanawiałem się, czy jeżdżę z ludźmi, którzy grają w lidze od 3 lat czy z randomami w sprincie. Masakra panowie... Na filmiku Kowiego wszystko wygląda kolorowo. Szkoda, że od połowy stawki było inaczej.

Jestem ciekaw jakim cudem w Brazylii dostałem jakieś 5 sekund dodadkowo w kwalifikacjach... Nawet to CM potrafi spiedolić widzocznie

Może następnym, o ile taki będzie, pojedziemy z wyłączonymi kolizjami? Zabawa będzie dobra, a newry tylko i wyłącznie na swoją jadzdę. :P

Wesołych świąt.

Bo z przodu jeździli kierowcy z 2 ligi i były czyste starty, a z tyłu reszta świata to i kolizje powstawały :P Oczywiście żartuje, było fajnie :) Gdy wszyscy nie są przygotowani pod konkretny tor i nie mają wyżyłowanych ustawień to tworzy się ciekawa walka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac na załączonym filmiku, że ładny poziom reprezentujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie filmiki z tematu "Filmiki", bo tutaj to taka czysta rozrywka była :)

Tam jest Pr0-Uber-Noob poziom XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac na załączonym filmiku, że ładny poziom reprezentujecie.

2 liga jeszcze cos tam pokazuje reszta to prawie randomy :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to sobie wczoraj pojeżdziłem że hej ,czułem się jak mikołaj któremu chca zabrać wszystkie prezenty :biggrin: Filmik wkrótce z super startów :banana:

http://youtu.be/MGk64aFtPZY

Film dostępny około 20,00 zobaczcie na 3,50 jakie wysokie loty były wczoraj ,lukian jesteś genijalny

Edytowane przez matijad
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypada mi sie tylko zgodzic z Matijadem... wyscigi porazka dla mnie...

A moze ktos ma ochote pojechac cos w 2 dzien swiat?? Jest na to jakies zainteresowanie..??

Mozemy zrobic podobnie jak w niedziele...Co wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypada mi sie tylko zgodzic z Matijadem... wyscigi porazka dla mnie...

A moze ktos ma ochote pojechac cos w 2 dzien swiat?? Jest na to jakies zainteresowanie..??

Mozemy zrobic podobnie jak w niedziele...Co wy na to??

Pojechalbym z checia , jesli beda chetni , mam nadzieje , ze nie narozwalalem za bardzo w niedziele , bylem po ładnych

paru browarach , nastepnym razem juz nie jezdze pod wplywem, to mija sie z celem , ok jesli cos uda sie zorganizowac

to ja chetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

============

No to dobra jesli ktos chce to zapraszam:

26.12.2012 Godz 21.00 (oczywiscie bedzie losowanie 5 torow z czego co najwyzej 2 moga sie powtorzyc...)

1. Siekier

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam przygody mieliście podczas tych wyścigów :D Dobre jak mnie rzuciło na prostej start meta na Węgrzech na samym początku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma sie co czarowac.. drugiej edycji swiatecznej nie bedzie :P

A pozatym... jesli nabyles moze w okresie swiatecznym gre f1 2012 to zapraszamy do zapisow do naszej ligi... jest kilka wolnych miejsc wiec zapraszamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby było miejsce do 3 Ligi to i ja bym posmigał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na waszym miejscu pomyślałbym nad Kacowo-Noworocznej Edycji MLF1, która odbyłaby się 1 stycznia :)

Albo po prostu Sylwestrowej Edycji 30 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×