Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie czasy krecicie w Hiszpanii? Bo moje sa takie:

atahaby8.jpg

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za mało odpalałem F1, bo jeszcze się nie spotkałem z tym zjawiskiem. Ale faktycznie.. ciekawe czasy kręcisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas czekamy na nowych chetnych ktorzy chca sie z nami bawic... mamy miejsca wolne, wystarczy sie tylko zglosic do mnie.. i mozesz juz dzis jechac wyscg w kanadzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przyjrzeć się bliżej składom lig i jeżeli tendencja do rezygnacji utrzyma się, to za kilka tygodni przeprowadzić jakaś fuzję, żeby było chociaż dwie pełne ligi.

Argument bycia w lidze jak w "rodzinie" jest już nie na miejscu, bo obecne ligi tylko przypominają te z przed kilku lat, więc myślę, że to nie głupi pomysł. Sam fakt, że jeden z kapitanów opuścił ten statek jest na to najlepszym dowodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Proponuję przyjrzeć się bliżej składom lig i jeżeli tendencja do rezygnacji utrzyma się, to za kilka tygodni przeprowadzić jakaś fuzję, żeby było chociaż dwie pełne ligi.

Argument bycia w lidze jak w "rodzinie" jest już nie na miejscu, bo obecne ligi tylko przypominają te z przed kilku lat, więc myślę, że to nie głupi pomysł. Sam fakt, że jeden z kapitanów opuścił ten statek jest na to najlepszym dowodem.

Popieram w 100%, za****sty pomysl

Edytowane przez valderama9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się pomysł podoba. 16 ludzi na starcie to jednak co innego niż 8-10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się pomysł podoba. 16 ludzi na starcie to jednak co innego niż 8-10.

Sharent, obejrzyj filmik errora ze startu ludzi z 1 ligi, może zmienisz zdanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w 1 Lidze jeździ chyba 12 osób już, a w 3 Lidze o dziwo jest chyba komplet, ale niech to ktoś potwierdzi.

Na chwilę obecną chyba Liga 2 ma najmniejszą frekwencję, ale to wciąż jest koło 10 osób, więc nie ma nawet jak do tego podejść.

Chociaż Deeny trafnie napisał, że "za kilka tygodni" i wtedy bardzo możliwe, że będzie można już łączyć nawet wszystkie trzy ligi :P

No, ale to takie luźne gadanie, nic więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharent, obejrzyj filmik errora ze startu ludzi z 1 ligi, może zmienisz zdanie :P

obejrzałem już wcześniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie ma takiej potrzeby.

Liga 3 liczy chyba komplet, a w lidze 1 wczoraj na wyscigu bylo 13 osob(wiec nie jest zle).

Liga 2 ma najwiekszy klopot, ale wszelkie braki Error bedzie uzupelnial w postaci nowych graczy do 2 ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tych Polaków w sieci jeździ.

Klacza jeśli spotkasz kogoś podczas treningów, a widzisz dobry poziom, to zapraszaj do ligi. Inni tak samo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że do tego daleko, ale kolejny sezon już na grze 2013 to będzie zupełna rewolucja w organizacji ligi.

Ten system który jest teraz już się przejadł, a w sumie mam ogromnie dużo pomysłów.

Ale pomysły odnośnie kolejnego sezonu na grze f1 2013, zaprezentuje w sierpniu.

Jednak zmiany będą ogromne, a nasze wyścigi staną się bardzo emocjonujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moze CM zrobi w koncu prawdziwa gre , tzn sam chyba nie wieze w to co pisze , gdyby robili gre co dwa lata

to moze bylaby zadowalajaca , bo cos dobrego musi wymagac czasu , przyklad GT5 , ale moze im sie fuksnie? :pinch:

, kiedy nikt sie nie spodziewa?, jesli sedno sprawy , czyli gra bylaby ok to podejrzewam , ze rewolucij duzych nie

trzeba , kiedy kobieta jest piekna , nie potrzebuje tapety

Edytowane przez valderama9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze CM zrobi w koncu prawdziwa gre , tzn sam chyba nie wieze w to co pisze , gdyby robili gre co dwa lata

to moze bylaby zadowalajaca , bo cos dobrego musi wymagac czasu , przyklad GT5 , ale moze im sie fuksnie? :pinch:

, kiedy nikt sie nie spodziewa?, jesli sedno sprawy , czyli gra bylaby ok to podejrzewam , ze rewolucij duzych nie

trzeba , kiedy kobieta jest piekna , nie potrzebuje tapety

To że gra jest słaba to fakt.

Tylko że dużo osobom przejadło już się jeżdżenie po 50%(jest mało emocji, walki wyścigowej).

Ja nie chce rezygnować z 50% wyscigu, ale chce dodać nowe dystanse.

Dodatkowo jeszcze jakieś turnieje wyścigowe, które będą się wliczały do klasyfikacji mistrzostw.

Chce wprowadzić też imprezy docelowe tkz. Igrzyska(coś co nie będzie się wliczało do klasyfikacji mistrzostw),

ale będzie bardzo wysokie rangom(najważniejsza impreza sezonu).

Chce przynajmniej by była cała klasyfikacja mistrzostw świata a w tym turniej torów ulicznych(osobne puchary za to i klasyfikacja)

i Igrzyska, czyli docelowa i najważniejsza impreza w połowie sezonu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że gra jest słaba to fakt.

Tylko że dużo osobom przejadło już się jeżdżenie po 50%(jest mało emocji, walki wyścigowej).

Ja nie chce rezygnować z 50% wyscigu, ale chce dodać nowe dystanse.

Dodatkowo jeszcze jakieś turnieje wyścigowe, które będą się wliczały do klasyfikacji mistrzostw.

Chce wprowadzić też imprezy docelowe tkz. Igrzyska(coś co nie będzie się wliczało do klasyfikacji mistrzostw),

ale będzie bardzo wysokie rangom(najważniejsza impreza sezonu).

Chce przynajmniej by była cała klasyfikacja mistrzostw świata a w tym turniej torów ulicznych(osobne puchary za to i klasyfikacja)

i Igrzyska, czyli docelowa i najważniejsza impreza w połowie sezonu.

Plany powazne , widze , fajnie by bylo , program bogatszy niz u zawodowcow , to juz tylko gra

potrzebna (dobra) , nie wiem czy czasu wystarczy w tygodniu , chyba, ze raz na jakis czas wystapi

dodatkowy element oprucz ligi glownej , sprubowac mozna , jesli cos sie przyjmie to oki , poczekamy

, ale kipisz pomyslami widze , grunt to super gra , wtedy sa checi :happy: i chetni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oświadczenie!!!

Panowie! Bardzo martwią mnie masowe rezygnacje z wyścigów ligi.

Wiem że po tym oświadczeniu znajdzie się grono krytyków(pewnie standardowo Kowi). Nie mam zamiaru tu nikogo obrażać.

Proszę was o to abyśmy traktowali się poważnie. Wiem zaraz znajdą się komentarze o tym że ta gra jest głupia i dlatego ludzie rezygnują.

Ja takich komentarzy nie przyjmuje.

Dlaczego?

Przed startem ligi mieliśmy miesiąc czasu na luźną jazdę. Przecież wtedy można było wywnioskować że gra jest do bani.

Więc jak gra była słaba to po co było się zapisywać do ligi?

Bądźmy dorośli, ja wiem że to tylko gra, ale nie psujmy zabawy innym.

Proszę was na przyszłość o dokładne i przemyślane podejmowanie decyzji. Jeżeli wiecie że wycofacie się w połowie sezonu to nie zapisujcie się do ligi.

Bo od dwóch sezonów, nawet trzech jest ten sam scenariusz.

Weźmy odpowiedzialność za swoje decyzje. Jeżeli nie weźmiemy to tak będzie z każdą grą, nawet najlepiej zrobioną(gt5)

Ja wiem że może nam coś wypaść np chyba Sławek, że się nie układa w pracy. Ja to rozumiem, taka osoba jest usprawiedliwiona w 1000%. Wiadomo że rodzina, praca jest ważniejsza od gry.

A my nie gramy bo nam się nie chciało, bo tor głupi?

To nie są powody.

3 razy próbowałem robić ligę w fife, zawsze się kończyła po połowie sezonu, bo ci co przegrywali to odchodzili.

Rzadko zgadzam się z Patricko, ale teraz muszę to zrobić. Cały kłopot jest chyba w durnych punktach, nie potrafimy przegrywać.

Pamiętajcie że największą sztuką jest umieć przegrać, to świadczy o prawdziwej klasie zawodnika.

Myślę że mam prawo o tym pisać bo wszystkie 4 poprzednie sezony dojechałem do końca.

Jeżeli kogoś obraziłem, uraziłem moimi słowami to Przepraszam z całego serca i wszelkie słowa krytyki przyjmuje na moją wątłą klatę.

Edytowane przez Kamil908
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie chce jechac to nie pojedzie! I nie wazne czy mu sie nie uklada w pracy, w zwiazku, oglada mecz, drapie sie po dupie czy idzie na wodke! Nie chce i nie jedzie, nikt tu sie nikomu raczej tlumaczyc nie musi! A decyzje ludzi o rezygnacji sa poparte jak najbardziej spartolona gra + brakiem "wow" co do tej gry!

Nie chca-nie jada!

"Oswiadczenie" Co Ty bierzesz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

,

Edytowane przez yelon65
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenie!!!

Panowie! Bardzo martwią mnie masowe rezygnacje z wyścigów ligi.

Wiem że po tym oświadczeniu znajdzie się grono krytyków(pewnie standardowo Kowi). Nie mam zamiaru tu nikogo obrażać.

Proszę was o to abyśmy traktowali się poważnie. Wiem zaraz znajdą się komentarze o tym że ta gra jest głupia i dlatego ludzie rezygnują.

Ja takich komentarzy nie przyjmuje.

Dlaczego?

Przed startem ligi mieliśmy miesiąc czasu na luźną jazdę. Przecież wtedy można było wywnioskować że gra jest do bani.

Więc jak gra była słaba to po co było się zapisywać do ligi?

Bądźmy dorośli, ja wiem że to tylko gra, ale nie psujmy zabawy innym.

Proszę was na przyszłość o dokładne i przemyślane podejmowanie decyzji. Jeżeli wiecie że wycofacie się w połowie sezonu to nie zapisujcie się do ligi.

Bo od dwóch sezonów, nawet trzech jest ten sam scenariusz.

Weźmy odpowiedzialność za swoje decyzje. Jeżeli nie weźmiemy to tak będzie z każdą grą, nawet najlepiej zrobioną(gt5)

Ja wiem że może nam coś wypaść np chyba Sławek, że się nie układa w pracy. Ja to rozumiem, taka osoba jest usprawiedliwiona w 1000%. Wiadomo że rodzina, praca jest ważniejsza od gry.

A my nie gramy bo nam się nie chciało, bo tor głupi?

To nie są powody.

3 razy próbowałem robić ligę w fife, zawsze się kończyła po połowie sezonu, bo ci co przegrywali to odchodzili.

Rzadko zgadzam się z Patricko, ale teraz muszę to zrobić. Cały kłopot jest chyba w durnych punktach, nie potrafimy przegrywać.

Pamiętajcie że największą sztuką jest umieć przegrać, to świadczy o prawdziwej klasie zawodnika.

Myślę że mam prawo o tym pisać bo wszystkie 4 poprzednie sezony dojechałem do końca.

Jeżeli kogoś obraziłem, uraziłem moimi słowami to Przepraszam z całego serca i wszelkie słowa krytyki przyjmuje na moją wątłą klatę.

No Klaczuś nie pomyliłeś się, ale krytyka będzie tylko dlatego, że pieprzysz głupoty.

Po pierwsze jak ktoś nie chce jeździć to przecież nikogo nie zmusimy. Ja przez te trzy lata też byłem niezadowolony, że ludzie odchodzą ale taka jest kolej rzeczy. Natomiast zawsze walczyłem o to, żeby przynajmniej dać znać, że kończy się jazdę w lidze.

Wyciągasz strasznie dziwne wnioski odnośnie powodów rezygnacji z ligi. 95% osób nie odchodzi dlatego, że słabiej im idzie tylko dlatego, że durna gra jest tak chujowa, że aż się jeździć nie chce. Pojmij w końcu ten fakt, że niektórzy nie są masochistami i jak coś im przyjemności nie sprawia to tego nie robią.

Te trzy akapity o dołączaniu do ligi z myślą, że w połowie sezonu nastąpi rezygnacja są nie na miejscu. Po pierwsze liga nie ruszyła miesiąc po premierze gry tylko dużo, dużo później bo nie wiem czy pamiętasz ale na patcha czekaliśmy. Przed startem ligi nie byłem zadowolony z F1 2012, ale stwierdziłem, że skoro już tyle czasu czekałem na jazdy ligowe to sezon pojadę. Nie przewidziałem natomiast, że gra okaże się jeszcze większym crapem niż można było sądzić po długim czasie oczekiwania na patche.

Skoro w fife 3 razy próbowałeś i trzy razy ludzie się wysypywali to najwidoczniej coś było złego w systemie ligowym, bo raczej fifa aż tak bardzo we znaki nie daję się jak F1.

Szukasz usprawiedliwienia w punktach i klasyfikacji, tylko tak na prawdę nie z tej strony leży problem, tylko po stronie gry.

Te twoje wnioski na prawdę się kupy nie trzymają, największy problem stanowi gra. Nie wiem czy jesteś tak zaślepiony, że tego nie widzisz czy po prostu wystarczy Ci to co jest, ale tak duże grono graczy nie może się mylić twierdząc, że ta gra to crap. Nie szukaj na przyszłość problemów tam gdzie ich nie ma.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was, drodzy maniacy F1.

Wpadłem dziś na pewien pomysł, ciekawe czy przypadnie wam do gustu.

Chciałbym w sobotę 23 marca o godz 21:00 zorganizować wielki pojedynek: 1 liga kontra 3 liga.

Na czym to miałoby polegać?

A więc, z każdej ligi wybieramy po ośmiu graczy(wybieramy po 3 najlepsze wyścigi każdego zawodnika i liczbę zdobytych punktów dzielimy przez 3, w ten sposób dokonamy wyboru ósemki z każdej ligi).

Wiem że to sobota i nie każdy będzie mógł zagrać, więc pewnie wszyscy chętni wezmą w tym wielkim wydarzeniu udział.

Dodatkowo wybieramy też po 1-2 osobach rezerwowych, gdyby kogoś brakło.

Tory: Pojechalibyśmy dwa wyścigi po 25% bez kwalifikacji, ze zmienną pogodą.

Tory by były wcześniej losowo wybrane i podane tydzień przed wyścigiem.

Punktacja: Taka jak w f1 i później sumujemy zawodników 1 i 3 ligi i wygrywa ta liga która więcej punktów zdobyła.

Teamy F1:

Losowo każda liga by dostała do przydzielenia 4 zespoły, tak aby podczas zmian opon następował element strategi(zmiana opon nie w tym samych czasie przez jeden team).

Ligi już indywidualnie by przydzielali zawodników do zespołów.

Wszystkie zasady tak jak w lidze, tylko trakcje byśmy włączyli(3 liga jeździ z trakcją).

Taka rywalizacja ma na celu tylko kwestie zabawy, promocji ligi.

Gdybyście byli zainteresowani to takie zawody można robić 2 razy w pełnym sezonie.

Proszę o wasze opinie, czy jesteście zainteresowani, itp.

Jeśli będzie zainteresowanie to do Errora będę miał parę interesów.

Dziękuje za uwagę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrykczeko@vp.pl

Jestem za klacza :-D

Pokażemy lidze 3 jak sie jeżdzi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×