Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę jeździł z 1 liga bo u Was są szybcy zawodnicy.

A co do torów to proponuje Monaco, Singapur, Abu Dhabi

Edytowane przez PONQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sa chetni.

Tory proponuje wylosowac, to bedzie najbardziej sprawiedliwe, no chyba ze inny pomysl macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chetny ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się oczywiście pisze na taką imprezę :)

Proponuje:

Zorganizować to w którąś niedziele (przełożyć ligę o 1 tydzień)

Zablokowany set up z one shot qualification

Każda liga wybiera 1 tor

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę jeździł z 1 liga bo u Was są szybcy zawodnicy.

A co do torów to proponuje Monaco, Singapur, Abu Dhabi

To zes rypnal jak lysy o beton :D chyba sybcy :D

Ja proponuje tak... robimy wg pomyslu bonka z zablokowanymi setupami.. choc nie wiem jak to ustawic zatem niechaj Baczek nasz napisze nam jak to zrobic (zakladamm ze to bedzie podobnie jak to bylo w swiatecznym sciganiu...

Robimy 3 tory.. jeden tor podaje nam osoba ktora smigala juz kiedys z nami w lidze (np czlonek z ligi 2)

pozostale 2 tory sa wybierane po jednym z kazdej ligi..

mysli ze losowanie mozna zrobic co do pogody.. 2 tory by byly na sucho jeden na pelny deszcz...

Warto tez zaczac o 20.00

Punktacja mysle powinna byc dwojaka oczywiscie druzynowo 1vs3 i tez ogolna indywidualna. Oczywiscie osob musi byc taka sama ilosc.. zatem nie moze byc tak ze bedzie 7na4... ma byc 4 na 4 wowczas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error, idea zablokowanego set upu będzie dokładnie taka jak w wyścigu świątecznym (skąd inąd Twojej świetnej inicjatywy).

Ustawienie wyścigu (25%) z kwalifikacjami w opcji „One shot qualifying” i włączonym „parc ferme” spowoduje, że:

- przed Q każdy ma wybór jednego z zdefiniowanych w grze set up’ów (łącznie chyba 5, z czego tak naprawdę 2 się nadają na suchy tor a 2 na mokry wiec wybór jest praktycznie żaden i każdy pojedzie zapewne na takim samym ustawieniu, – czyli lepszym z wspomnianych dwóch w zależności od pogody i toru)

- Q to jedna próba przejechania okrążenia wiec trwa poniżej 2 minut a nie 15. Nie trzeba, zatem tracić 45 minut (3 wyścigi x 15 min Q) a ustawienie na starcie będzie zależało jednak od czasu przejazdu (jest to moim zdaniem dużo lepsze rozwiązanie niż sam wyścig bez Q i losowa kolejność)

Pomysł z tym rozwiązaniem bardzo dobrze się sprawdził w turnieju świątecznym: równe set up’y sprawiły, że było dużo walki na torze a Q przebiegało bardzo sprawnie, a fakt że każdy miał tylko jedną próbę sprawiał że i w tym elemencie emocji nie brakowało.

Co do pozostałych propozycji Errora, czyli:

- „Robimy 3 tory..”

- „Warto tez zaczac o 20.00”

- „co do pogody.. 2 tory by były na sucho jeden na pelny deszcz...”

-„Punktacja myślę powinna byc dwojaka oczywiscie druzynowo 1vs3 i tez ogolna indywidualna.”

Jestem jak najbardziej na TAK

Pozostaje ustalić:

- skład sędziowski (tutaj proponuje jakieś 2 osoby z poza dwóch lig biorących udział w turnieju a mających już doświadczenie w ocenie sytuacji np. Patrickosan, Matijad, Kowal o ile oczywiście wyrażą chęć pomocy)

- kto zrobi tabele (ja mogę się tego podjąć, chyba że już Klacza jako organizator się już tym zajął)

- termin (proponuję 24 marca g. 20:00)

- hosta (host ligi 1 (JA) lub 3 – możemy jakiś trening pojechać, aby sprawdzić tą kwestie)

- tory, teamy, składy (proponuje ustalić je do niedzieli 17 marca)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super tabele mozesz zrobic.

Jesli chodzi o sedziow to ok.

Pojedziemy w sobote 23.03.2013 o godz np 20:00

Dlaczego nie w niedziele?

To jest wyscig na luzie i wiele osob nie chce pozniej konczyc sezonu, wiec juz nie bedziemy robili zamieszania.

Kto bedzie chcial to pojedzie, a kto nie to nie pojedzie.

Hostem, obowiazkowo Ty Boonk bedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedziemy w sobote 23.03.2013 o godz np 20:00

Dlaczego nie w niedziele?

To jest wyscig na luzie i wiele osob nie chce pozniej konczyc sezonu, wiec juz nie bedziemy robili zamieszania.

Po prostu obawiam się o frekwencje w sobotę gdyż z doświadczenia wiem, że w sobotę wieczór wielu osobom może nie pasować, a skoro ma być fun to od dogodnego terminu dla wszystkich (a dokładnie dla większości) ligowców trzeba zacząć (w Nd. to już wiemy że wszystkim pasuje - bo było nie było w lidze o tej porze jedziemy). Bez frekwencji nawet najlepiej pomyślany event (a ten na taki wygląda) po prostu może się nie udać.

PS: Poza tym wiem, że w sobotę to kilka osób jeżdżących w lidze F1 wbija na ustawki w GT5 i ja bym się zastanowił czy wtedy robić ten event (nie ma sensu robić, nazwijmy to, konkurencyjnej oferty i przerzedzać składy w obu imprezach – kilka osób nie pojedzie w GT5 bo będzie turniej w F1 i vice versa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobrze, gt5 tak juz w niedziele jezdzi, a z tego co widze to od nas w lidze moze z 3 osoby tam narazie jezdza.

Niedziela to bardzo kontrowersyjny pomysl. Mi pasuje, ale wiele osob nie zgadza sie zeby przekladac lige.

Frekwencja bedzie w sobote, nie martw sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System Kar proponuje następujący:

0 punktów: za incydenty wyścigowe, kolizje nie mające wpływ na rozgrywkę.

-5 punktów: za każde inne przewinienie mające wpływ na wyścig.

Jako sędziów wybierzemy 3 postronne osoby. Proponuje tu: Kowiego, Patricko i MAtijada, jeżeli oni oczywiście się zgodzą.

Kary oczywiście przyznawane na podstawie materiału wideo.

Jeżeli kara zostanie nałożona to będą odejmowane punkty od drużyny która zawiniła.

Np. 1 Liga, 3 kolizje którzy sędziowie uznali za naszą winę.

Od głównego dorobku punktowego odejmiemy: -15pkt.

Myślę że 3 liga już nie musi się bać nieczystych zagrań pierwszej ligi, tylko jej wielkiego potencjału sportowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola, hola! Skoro organizujecie pojedynki lig, to czemu pomijacie ligę 2? To że 2 liga już nie funkcjonuje jako taka, wcale nie znaczy że jej gracze przeszli w stan spoczynku :) Spokojnie zebralibyśmy pakę żeby dokopać pozostałym ligom :) Wyszłoby wtedy po 5 przedstawicieli z każdej ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola, hola! Skoro organizujecie pojedynki lig, to czemu pomijacie ligę 2? To że 2 liga już nie funkcjonuje jako taka, wcale nie znaczy że jej gracze przeszli w stan spoczynku :) Spokojnie zebralibyśmy pakę żeby dokopać pozostałym ligom :) Wyszłoby wtedy po 5 przedstawicieli z każdej ligi.

To przedstaw zainteresowanych z waszej ligi do godziny 20:00 i komisja uzgodni czy warto dać wam szanse :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia nie jest czy warto tylko strachu przed elitarna druga liga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze nie sprzedałem gry i z chęcią wezmę udział. Nie podoba mi się jednak jeden punkt, mianowicie po 5 graczy w każdej z lig. Żeby było sprawiedliwie, liga 2 powinna wystawić maksymalnie 2 kierowców :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 liga do bolidow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak Panowie z drugiej ligi, macie skład?

Bo powiem wam że ściganie po 5 osób z ligi jest dobrym pomysłem, wtedy zostanie jedno wolne miejsce dla osoby która mogła by nagrywać to wydarzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam sie znajdzie, kwestia tylko terminu czy sztywno juz ustalony czy dalej jakies negocjacje trwaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin wywołuje duże kontrowersje.

Jednak chyba sztywno pojedziemy o 20:00 w sobote 23.

Można nawet wcześniej.

Masz jakieś propozycje, pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi termin jak najbardziej odpowiada, godzina również. W inne dni nie wiem jak tam z robotą mi się nie pokryje i może być Zonk.

Jeśli chodzi o tory - proponowałbym te, których jeszcze nie było w kalendarzu - mianowicie Abu Zabi, Texas i Brazylię. Brazylia wiadomo, Texas bo to nowy tor o ciekawym układzie i fajnie byłoby się po nim choć raz przejechać, a Abu Zabi osobiście bardzo lubię (ubiegłoroczny wyścig uważam za najlepszy w sezonie), w przeciwieństwie do kwadratowego New Delhi.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I coo ja pojde w odstawke ? Jak bedzie po 5 osob :> ? :( rrr :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I coo ja pojde w odstawke ? Jak bedzie po 5 osob :> ? :( rrr :biggrin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Tu nie chodzi o wynik.

Pewne jest to, ze wszystkie wyscigi pojada Boonk i Patrykczeko, bo sa najlepsi. Reszta bedzie sie zmieniala, aby bylo sprawiedliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×