Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest dziwny manewr.

Mayer myślę, że wasza Liga także wie o niewidzialnym skrzydle, niewidzialnym metrze, czy jak to jeszcze można nazwać, a jest kilka określeń :)

Dla nas, to co jest na tym filmie, nie jest zaskoczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My na to mówimy pole (magnetyczne). Zaskoczenie to było dla nas w Australii. Teraz traktujemy to jak chleb powszedni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to dopiero zaczynam sie ogarniac z tematem..

Moj filmik bedzie krotki..

nie mniej pora zastanowic sie na terminem wyscigu co by nie mowic glownego... Moze faktycznie jakis majowy termin.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najrozsądniejszym terminem będzie któraś z niedziel po zakończeniu naszego sezonu. Koledzy z LigiF1PS3 rozgrywają swoje wyścigi co 2 tygodnie, wiec zapewne najlepszy termin dla nich to niedziela w którą nie rozgrywają swojego wyścigu ligowego.

Reasumując: my kończymy sezon 5.05 wiec niedziel 12,19 lub 26 maja są ok. LigaF1PS3 ma swój wyścig 19.05. Zostają zatem 2 terminy tj. 12 i 26 maja. Aby nie przeciągać sezonu ja jestem za 12 maja.

Trening międzyligowy: proponuje jeszcze jeden trening międzyligowy zorganizować gdyż zabawa podczas ostatniego była naprawdę fajna. Sobota 27.04 wydaje się dobrym terminem. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to dopiero zaczynam sie ogarniac z tematem..

Moj filmik bedzie krotki..

nie mniej pora zastanowic sie na terminem wyscigu co by nie mowic glownego... Moze faktycznie jakis majowy termin.??

Edytowane przez valderama9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i niestety 5 sezon dobiegl konca :thanks:

odejdzmy na chwile od konsoli i pomodlmy sie z tej okazji :

Wierzę w jednego Errora, Ojca Wszech-uwielbianego, Stworzyciela Malej Ligi i , wszystkich dotacji z forum widzialnych i niewidzialnych.

I w jednego Pana Patrickosana, doradcę Sir Siekiera prawdomównego, który z Codemasters jest zrodzony przed wszystkimi bugami.

Sir Siekier z Errora, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z forum prawdziwego. Przez Sir Siekiera stworzone, mówione. Współistotne Errorowi, a przez Niego wszystko się to stało. On to dla nas lemingów i dla naszego ogłupienia zstąpił z Brajton.

I za sprawą Patrickosana Wielkiego pomogl innym ligom i również za nas, pod namową Klacznixa został poklepany i pochwalony.

I ponownie wybrany dnia trzeciego, jak oznajmia OBOP. I wstąpił do GT5; siedzi po prawicy Kowiego...

I powtórnie przyjdzie w chwale na następną kadencję, a królestwu Jego nie będzie końca...

Wierzę w pancerną brzozę, Sikorskiego, jej Ożywiciela, który od Tuska i Rostowskiego pochodzi. Który z Tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę, który mówił przez Olejnik i Durczoka. Wierzę w jeden, wielki, powszechny i europejski kryzys. Wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów. I oczekuję kromki chleba, szklanki wody i nowej edycji Tańca z Gwiazdami w TVN. Ejmen.

:crazy:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie wstrzykuj tyle tej marichuaniny!

Marichuanina to biała śmierć!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre spuentowanie sezonu Listek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, wlasnie takiej wiadomosci mi brakowalo w tym momencie :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosciu ma moc!! moze zaczniemy lige dla niego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. listek2000redbullautomatpn g.20

2.Michal_woz Lotus asysty of ale sie dostosuje ;) dzień i godzina tez obojętna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystajcie z naszego Facebooka... moze w ten sposob traficie do wiekszej ilosci ludzi... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki error :) nie mam tam konta :sad: ,

ale możesz dać tam znać,ze powstaje fenix z popiołów ;)

dzięki i pozdr.

kup grę, będziesz milo zaskoczony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie były by lepiej jak by sie wybrało troszke przystepniejszy dzien ? np Sobote ?

 

nick psn:Qekon
bolid: Mercedes Petronas AMG F1 Team
preferencje asyst: wszystkie czyli skrzynia auto plus wszystkie udogodnienia :)
dzień i godz: Sobota 20:00 lub 21:00 ---> a jeśli sie nie uda to spróbuje sie jakoś dostosować :blink: :shok:

 

 

Bedzie to moja pierwsza liga mam nadzieje że dam rade :)

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepszego dnia nie da się wymyślić niż poniedziałek. Sobota to najgorszy z możliwych i zaraz później piątek. Wypowiadam się mimo braku udziału, ale coś wiem na ten temat :) trzymam kciuki by Wam się udało uzbierać ekipe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja planuję zakup gry w listopadzie (także jak będzie miejsce do dołączę do was w trakcie..)

oczywiście zdecyduje większość lub "kierownik ligii", ale proponuję jazdę BEZ ASYST

w 1 lidze:

w 2011 - była dost tylko TC

w 2012 - było bez asyst lub dost była tylko ew. zmiana rodzaju skrzyni

w 2013 - myślę że jazda z asystami będzie czymś w rodzaju cofnięcia się w rozwoju

Moje wnioski:

- Ci co nie umieją jeździć bez asyst - niech się uczą - czasu jest dosyć...

- jak w tym samym wyścigu będą jeździć ludzie z asystami i b/asyst to zacznie się biadolenie w stylu: "..byłeś szybszy bo miałeś włączny ABS, TC, itd, itp.."

- ukończony wyścig b/asyst daję więcej frajdy i satysfakcji niż z asystami... (a deszczowy to już w ogóle)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystko racja acz z doświadczenia już wiem, ze asysty spowalniaja. ABS wydłuża drogę hamowania,zaś TC tłumi moc, dlatego wyszedłem z założenia, ze asysty nie dają przewagi żadnej. Kto umie bez ,pojedzie szybciej. Pozdr i zachęcam do zapisywania sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję poczekać jeszcze chwilę, kto wie czy nie wprowadzą jak zwykle jakiegoś "patcha" i wszystko spaprają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×