Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Mi te sluchawki obojetne chca wylaczyc to wylaczmy,

Dolanczam sie do tego co pisze PONQ nie robmy niewiadomo jakiej spiny po prostu pojedzmy najlepiej jak potrafimy i dobrze sie przy tym bawmy ;)

Co do nagrywania to jak najbardziej bede nagrywal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, także traktujmy to jako fan, a nie sprawdzenie która liga jest lepsza.

Tylko fun. Byłoby trzeba pojechać kilka takich wyścigów, by móc wskazać lepszego.

Jeden wyścig nie może absolutnie o niczym stanowić... Tym bardziej, że ja nie jadę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście panowie macie rację , to ma być zabawa a nie spinka pośladka i na maxa cisnąć za wszelką cenę by wygrać, w takich wyścigach wszystko się może zażyć ale nie zapominajmy o zabawie bo to zabije nam możliwości pojechania kolejnego takiego wyścigu pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli widze kilka osob sie juz wypowiedzialo... teraz prosze o potwierdzenie swojego udzialu w wyscigu testowym w sobote 13.04 o 21.30.. Najlepiej potwierdzenie na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napisałem u nas na Forum w sobotę, że mogę zrobić szybkie losowanie bolidów, miło to być losowanie z 2 koszyków

jeden kloszyk wasza liga drugi koszyk nasza liga, nikt do tej pory się nie odezwał a czasu nie ma, więc moja propozycja jest taka, team który będzie się składał NP: Williamsa to będzie jeden od nas drugi od was, będzie to myślę sprawiedliwie

tylko teraz jak to przeprowadzić żeby wybrać bolidy najlepiej dzisiaj !! panowie macie jakiś pomysł, chciał bym się dzisiaj dowiedzieć czym pojadę, myślę że inni tez

czekam na propozycję ew wybierzcie 8 bolidów rozdzielcie między siebie, a my sobie przypiszemy graczy do tych bolidów Pozdrawiam Frater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie... to dawaj. Dobry pomysl masz.

Problem polega na tym ze potwierdzenie udzialu w testach uczynily 2 osoby...(ja i Ponqu...) zatem pw moje czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie dobrze, Widzę że nie zamkniemy się z tym do końca roku w takim tempie :P, a teraz na serio, nie ma daty ustalonej nie ma przymusu oczywiście,

najlepiej żeby to było przeprowadzone w fajny sposób, czyli losowanie i zrobić fajną oprawę na przyszłość takich zawodów, nie w ten weekend to za 2 tygodnie, ale dobrze by było jak by dograć przed takimi zawodami wszystko wcześniej.

To nic czekamy na graczy od was u nas komplet gotowy do działania, wtedy zrobimy losowanie, sprawdzaliśmy ostatnio live, puściłem ostatnio na moim kanale Trening Singapuru, fajną opcją jest to że inni mogą oglądać na Live.

od nas ja i basior będziemy robić transmisję podczas tych zawodów, więc wszyscy co chcieli by zobaczyć od was od nas, lub jeszcze od was może by się ktoś znalazł na live stream, i myślę że byli by zadowoleni u was i u nas, że nie jadąc mogą być na torze

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jakie 2 osoby? Z tego co widzę, to macie komplet

Dobra zatem w zwiazku z faktem ze nikt nie pisze nic na temat pojedynku przestawiam wam plan Malej Ligi! Zglosily sie do mnie nastepujace osoby. Error, Klacza, Werdus, Ponq, Pitian, Evil Sieniu Karolu Boonku (jesli cie nie ma to znaczy ze sie nie zglosiles na pw. jesli cie nie ma a sie zglosiles to wes mnie opiernicz przez pw i wowczas tu trafisz.)...

Error, więcej biurokracji niż konkretów. Zaraz będziesz każdemu kazał faksem przesłać potwierdzenie gotowości :P

Sobota 13.04 godz 21:30 jedziemy. My będziemy gotowi. Jeżeli Was nie będzie to trudno.

Co do bolidów to zrobimy tak jak Frat napisał. My zrobimy losowanie. Wrzucimy naszych graczy do konkretnych bolidów a potem Wy na spokojnie uzupełnicie cały skład.

Edytowane przez Mayer2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losowanie robcie a po prostu gdy bedziecie losowac nas to napiszcie gracz 1, gracz 2, gracz 3... a my potem sie przydzielimy.

Co do biurokracji... no tak ma byc. choc faks juz starym sposobem jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w sobote jedziemy trening na luźno, czy spinamy poślady i wyłaniamy Grandmastera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sobotę Tylko trening, a w niedzielę GP pojedziemy :D i wtedy wyłonimy ale jeśli nie będzie kompletu to nie widzę sensu jazdy w Sobotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jakie 2 osoby? Z tego co widzę, to macie komplet

Error, więcej biurokracji niż konkretów. Zaraz będziesz każdemu kazał faksem przesłać potwierdzenie gotowości :P

Sobota 13.04 godz 21:30 jedziemy. My będziemy gotowi. Jeżeli Was nie będzie to trudno.

Co do bolidów to zrobimy tak jak Frat napisał. My zrobimy losowanie. Wrzucimy naszych graczy do konkretnych bolidów a potem Wy na spokojnie uzupełnicie cały skład.

Z tego co widzę to te osoby zgłosiły się na wyścig a nie na testy.

Zresztą coś widzę że słabo Errorowi wychodzi znalezienie 8 osób z 26 (grających z ligi) i obawiam się że może nic z tego nie wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Losowanie do oglądniecie nie do oceny na szybko zrobione , więc nie negować pozdrawiam

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super losowanie, gratuluje rodzinki:)

Mam tylko nadzieje ze twoje starania nie pojda na marne.

Powiem Ci jeszcze raz, zazdroszcze Ci rodzinki na prawde:)

Widze ze kolejna osoba ktora blisko mnie mieszka.

Mozna powiedziec malopolska krolowa sportow motorowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza dzięki wielkie, również mam nadzieję że starania nie polecą w nie pamięć, a dojdzie do spotkania na torze, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wchodze do gry i postaram sie zalatwic brakujacych osob.

Lista na ostatnie i oficjalne testy przed pojedynkiem dwoch najwiekszych lig w Polsce, ktory odbedzie sie w sobote:

1.Klacznix

2.Error

3.Ponq

Chetni prosze o dopisywanie sie. To jest ostatnie takie wydarzenie w sezonie i ostatnia szansa na fajne sciganie. Kolejny sezon odbedzie sie bowiem dopiero w pazdzierniku.

Zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz córki nauczyć nazw teamów :P hehe :D

Ale losowanie gites. Śmiechowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no emocje podczas losowania sięgają zenitu :D Gdyby tak Gianni Infantino losował grupy i pary do ligi mistrzów i ligi europy to z miejsca oglądalność o 10 razy wzrasta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, nie wiem czy to dobry pomysl aby marki bolidow podzielic na pol ?

na torze gdy wszystko dzieje sie szybko a walka bedzie zespolowa to warto

zapamietac jednak 4 marki swoje i 4 marki przeciwnika...tak gdybam, pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra uwaga Listek. Następnym razem będziemy mądrzejsi. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Komisja FIA bada wątek pomarańczowego williamsa :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. Thc driver(powinien byc w sobote)

Zostaja jeszcze 4 wolne miejsca.

Listek jedziesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede online, jak nie bedzie kompletu to zaproscie i pojade, cudow nie oczekujcie ;)

w koncu to tylko zabawa :) pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. Thc driver(powinien byc w sobote)

Zostaja jeszcze 4 wolne miejsca.

Listek jedziesz?

Nie kumam

Wiadomo ze będę ale jak by sie mialo cos zmienic to odrazu dam znac :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisz mnie jeszcze ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×