Skocz do zawartości
ONE

Deathspank: Thongs Of Virtue

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :biggrin:

Może źle się wyraziłem w poprzednim poście...wcale nie miałem tego na myśli iż trophy są ważniejsze od samej rozgrywki i zabawy z tym związanej.

Po prostu teraz mam mało czasu na granie i chcę za jednym podejściem do gry "wymaksować" co się da.

to nie siedz chlopie tyle na forum a "maksuj co sie da" thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie siedz chlopie tyle na forum a "maksuj co sie da" :thumbsup:

Staram się :thumbsup: A do tego co Napisałeś to na Forum oraz na necie to jestem, że tak powiem w godzinach służbowych :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten glitch z Rudolfem jest wyjątkowo denerwujący... Zarywałem wczoraj nockę chcąc ukończyć deathspanka tylko po to żeby się dowiedzieć, że przed finałową walką gra mi się zablokuje... wrrr... Niestety po poprzednim (nie pokazujące się szkielety na wyspie szkieletów), który udało się wyeliminować restartując grę, próbowałem zrobić to samo, co jak się później okazało jest gwoździem do trumny w przypadku rudolfowego glitcha... wrr....

Napisałem do Hothead Games w tej sprawie i dostałem szybką odpowiedź, ale ciężko to nazwać czymś więcej jak marketingowym bełkotem (treść zamieszczam poniżej)... nic tylko zaczynać

od nowa, ech...

Hello,

Thanks for your interest in the game and sorry to hear about the issue you are having with it.

We are aware of the issue and we apologize for this, even though there are a few of our customers experiencing this worldwide it is also a hard issue to reproduce reliably which is making it tricky for us to pinpoint but with comments from our customers and yourself we are getting help looking at this and we appreciate it.

Once we have resolved this we will let everyone know,

Best regards,

Mark

Hothead Games

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z tym, że Rudolf mi się nie pokazywał to dałem się zabić tam małym reniferom i jak się zrespawnowałem i wróciłem na miejsce to Rudolf już czekał. Może u Ciebie też tak będzie.

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko widzisz, ja przeczytałem o tym bugu już po fakcie... Znaczy wybiłem wszystkie małe renifery, próbowałem podejść do Mikołaja ze dwa razy, skorzystałem z ciasteczek, żeby się dowiedzieć za kiego grzyba cały czas mnie odsyła i zrezygnowany wyłączyłem grę... Później jak się okazało to właśnie to wybicie reniferów połączone z wyjściem z gry było gwoździem do trumny z napisem "spadaj frajerze - musisz zaczynać od początku".

Jedynym rozwiązaniem jest właśnie to o czym napisałeś czyli dać sie zabić małym reniferom w zagrodzie... Można też podobno dać sie zabić komukolwiek w tej zagrodzie, ale pod warunkiem, ze się nie wychodziło z gry.......................... Można oczywiście zrobić save bezpieczeństwa przed przystąpieniem do wychodzenia z lochów, ale jak ktoś chce najpierw przejść grę z czystej radości i nie czyta forów o grze to skąd może niby o tym wiedzieć??

PS: informacje które podałem powyżej nie można uznawać za spoiler, gdyż od niemal początku gry wiadomo kto będzie naszym przeciwnikiem, a próba ostrzeżenia przed konkretną sytuacją jest w tym wypadku moim zdaniem usprawiedliwiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończył ktoś już DEATHDSPANK-A podstawę+dodatki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co już grę skończyli. Na ile ona starcza? Demko przeszedłem już z parę razy i ciągle się waham. Nie chcę wyrzucać kasy na grę która starczy na trzy czy cztery godziny. Ile zajmuje przejście gry na luzie próbując zrobić wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przejście gry zajęło jakieś 15 godzin (zdobyte wszystkie trofea, trochę zadań pobocznych pominiętych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ToV równie świetne co oryginał

Na plus zaliczam bronie palne fajny klimacik dzikiego zachodu jak i pływanie statkiem pirackim (przyśpiewki Deathspanka ! )

Ja w 12 h zrobiłem wszystko co tylko się dało łącznie z DLC - bardzo polecam i czekam na kolejną część !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ToV równie świetne co oryginał

Na plus zaliczam bronie palne fajny klimacik dzikiego zachodu

Też Mi się ta miejscówka podoba na Dzikim Zachodzie wczoraj odblokowałem:). Po parunastu miesiącach od ściągnięcia z PSN postanowiłem DS. T. Of V. skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Mi się ta miejscówka podoba na Dzikim Zachodzie wczoraj odblokowałem:). Po parunastu miesiącach od ściągnięcia z PSN postanowiłem DS. T. Of V. skończyć.

No z tymi parunastoma miesiacami to raczej przesadziles biggrin.gifthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mOrph

:) no we wrześniu jakoś druga część DeathSpank wyszła więc już trochę czasu minęło.

edit.

No rzesz qwa111 będę musiał jeszcze raz zaczynać bo Rudolph się nie pojawił, do czego to doszło że przed rozpoczęciem gry trzeba poradniki przeczytać bo można się znaleźć w D**E i gry nie skończyć.

Bardzo NIE Fajnie...

MA KTOŚ SAVE DO WYŻEJ WYMIENIONEJ GRY???

Edytowane przez TomXsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś jeszcze w tym wątku????

edit.

SKOŃCZYŁEM 2-gi raz Musiałem przechodzić.

Jak ktoś potrzebuje sejwa z przed bieguna północnego bo Rudolph się nie pokazał, to pisać mogę udostępnić.

Edytowane przez TomXsz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten problem z Rudolphem nadal występuje, czy wydali już łatkę? Jestem dopiero na etapie ogrywania demka pierwszej części, a że oba Deathspanki są w cenie promocyjnej w Plusie, to zastanawiam się nad kupnem ich :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nadal jest, więc lepiej uważaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×