Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

jak zwykle tylko 10 min poniewaz moj operator strajkujebiggrin.gif

a jak te pitstopy najlepiej trenowac stawac co kółko? czy mozna jakos inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabele zaktualizowane, sprawdźcie czy wszystko się zgadza thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pózno niż wcale :) jedyne 4 min filmu, zmontowałem tylko okrążenie z Q i pierwsze kółko z wyścigu, dalej nic się nie działo dlatego tak krótko.

Robert, raczej tak, nie znalazlem innego sposobu, tak chyba jest najlepiej, wziąść sobie wyścig np 20 czy może nawet 50% i co kółko zjeżdżać, wtedy się do perfekcji dojdzie :D mi samemu nie najlepiej to wychodzi więc też tak pewnie potrenuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chetny na dziś na trening 50 % miedzy godz 18-21 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde matijad nie wiem jak się potoczy mój dzisiejszy wieczór, ale ja jestem chętny i jak będę online do ślij zaproszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale dzisiaj tylko Legia jest na pierwszym planie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde matijad nie wiem jak się potoczy mój dzisiejszy wieczór, ale ja jestem chętny i jak będę online do ślij zaproszenia.

Ja zawsze idę drogą kompromisu a muszę odzielić f1 2011 od b3 ale myśle że w to i to dam radę ,nawet z toba tacho :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z chęcią pojeżdżę ale dopiero po meczu Wisły :biggrin:

ps:na psn jestem dostępny cały czas gdyż ściągam DC Universe(jeszcze 12gb pozostało ;/ ) więc nie wysyłajcie zaproszeń przed 23 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Panowie że dziś będziemy wszyscy ? Nikt nie zgłaszał nie obecności ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się pewnie okaże... Ja chciałem życzyć dzisiaj wszystkim powodzenia i przypomnieć tylko, że na pierwszym zakręcie wyścigu się nie wygrywa, a bardzo łatwo można go przegrać :P

Pozdro i do zobaczenia za 3 godziny thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś chetny na mały trening

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się niedługo pojawię, tylko stanowisko sobie odgruzuje bo bajzel mam.

Nie denerwować się tutaj ile osób będzie. Ile przyjdzie tyle pojedzie. Chętnych nie widać w sumie do jazdy bez TC więc nie pozostaje nam nic innego jak jeździć w 12 osób, dopóki nikt się nie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło jak wyszło, wypiłem 2 piwka i dzisiaj pojadę na podwójnym gazie, o odpuszczeniu wyścigu nie ma mowy. Tak więc koncentracja już nie jest ta sama jak bym jechał na "czysto", mam nadzieję że nie zasne po drodze i dotrwam do mety :P, gdyby była jakaś przygoda z moją osobą w roli głównej i ktoś by przez to ucierpiał, z góry przepraszam.

Powodzenia na Malzjii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig:

14597325445239047754_thumb.jpg73335844728190892559_thumb.jpg

Qual:

02463630245109119873_thumb.jpg56229454513622854369_thumb.jpg

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak sie udało, w miare udane Q chodz naprawde miałem nadzieje że zejdę poniżej 1:26.xxx ale chyba sie przeliczyłem :P fajny start, chyba obyło się bez incydentów na pierwszym zakręcie bo nie było słychać żadnego "kur**a" :D potem ciekawa walka z Tacho, ale na szczęście udało mi się odzyskać pozycje, ogólnie fajny wyścig, filmik pojawi się na dniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gratki dla Mateo :)

Mój występ:

Q - poniżej oczekiwań, ale wyszło jak wyszło.

R - pierwszy zakręt i awans na 4 pozycję. Przed ostatni zakręt (2.30) Tacho pierwszy raz stuknął mnie w zadek, ale bez efektów specjalnych i jechaliśmy dalej. Ostatni zakręt i Tacho trąca moje prawe tylne koło przez co kończę na bandzie. Całe okrążenie bez spojlera, wymuszona zmiana strategii i jazda 26 okrążeń na dwóch kompletach twardych opon. Trudno utrzymać dobre tempo jak opony są czerwone. Jakby tego było mało w połowie ostatniego okrążenia koniec zupy i kulanie się do mety. Kuliszchris również jechał na oparach, ale najwyraźniej paliwo skończyło mu się kilka sekund później, przez co miał odrobinę większą prędkość i w pojedynku żółwi musiałem się poddać. Ciężki wyścig - liczyłem na więcej …

Czy ma ktoś nagrany ostatni zakręt pierwszego okrążenia ?

http://www.youtube.com/watch?v=DmTAhl46l00

Edytowane przez arkos123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla wszystkich :unsure:którzy wczoraj ukończyli bez pecha GP

Q- 1 wyjazd i czas 1,28,4 który został już do końca

2-wyjazd bląd i dupa z tego

3 wyjazd liczyłem na 1 trójkę a tu żona woła że coś sie pali :scare:biegnę a tu włącznik od światła sie topi smród ,więc go wytargałem odpiłem kable i spowrotem do kwali .... ido ostatniego wyjazdu brakło mi 10 sek fuck se myśle w wyigu odrobię:smile:

Wyścig

po w miare dobrym starcie strzał w tyłek przez mane i spadek na ostatnie pole ,ale walka przyniosła efekt dobre tempo i błedy rywali i na 4 kółka przed końcem na 2 prostej po starcie stzrał i kapec przód prawy :wacko: 20 metrów 2 strzał drugi kapec i po wyścigu z 3 miejsca spadłem na przed ostatnie KONIEC TYLE Z MOJEJ PERSPEKTYWY PECH JAK H......J :down:

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy, kwalifikacji nie komentuje, bo wiadomo, że raczej ciężko będzie walczyć z kierownicami :P

Wyścig początek w miarę spokojny poza jazdą w poprzek arkosa i milimetry od mojego spojlera na 3 zakręcie ;) Kolizja z matijad , jechaliśmy raczej równolegle z tym, że ja byłem po zewnętrznej ale zaraz kolejny zakręt był w prawo więc już musialem zostać tam gdzie byłem i jednak skręciłeś w moją stronę i dostałeś strzał z boku a nie z tyłu. Moim zdaniem RA ale karę dostałem od gry przejazd przez pit. Na 8 kółku zmieniłem miękkie na twarde i zaryzykowałem jazdę do końca wyścigu co dzięki dwóm dublom dałem radę dojechać bo na 26 kółku już dosłownie pływałem po torze jak w deszczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy, kwalifikacji nie komentuje, bo wiadomo, że raczej ciężko będzie walczyć z kierownicami :P

Wyścig początek w miarę spokojny poza jazdą w poprzek arkosa i milimetry od mojego spojlera na 3 zakręcie ;) Kolizja z matijad , jechaliśmy raczej równolegle z tym, że ja byłem po zewnętrznej ale zaraz kolejny zakręt był w prawo więc już musialem zostać tam gdzie byłem i jednak skręciłeś w moją stronę i dostałeś strzał z boku a nie z tyłu. Moim zdaniem RA ale karę dostałem od gry przejazd przez pit. Na 8 kółku zmieniłem miękkie na twarde i zaryzykowałem jazdę do końca wyścigu co dzięki dwóm dublom dałem radę dojechać bo na 26 kółku już dosłownie pływałem po torze jak w deszczu.

Nie wiem o czym piszesz - jaka jazda w poprzek ? Moje pierwsze okrążenie masz na filmiku - gdzie ta jazda w poprzek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym piszesz - jaka jazda w poprzek ? Moje pierwsze okrążenie masz na filmiku - gdzie ta jazda w poprzek ?

Ok faktycznie chodziło mi o drugiego kierowcę teamu ferrari :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w piz*u, rozpisałem się a potem mi posta wcieło. To tak w skrócie, po nie udanym GP w Melbourne, zwycięstwo w swojej klasie na Kualalalala Lumpur :) Mateo to kosmita, jeździ poduszkowcem, nima do niego szans :) Jechało się fajnie, opony gotowały się od ustawień kątów, ale udało się przejechać wyścig na dwóch kompletach miękkich i jednym komplecie twardych. Poza wyścigowym incydentem z arkosem (wytłumaczyliśmy to sobie), fajna walka z kowalem, nie dał rady stety :biggrin: Bardzo przyjemnie mi się jechało. Dozo w Czajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora na moją relacje.

W Q za dobrze mi nie poszło, więc czas nie za specjalny ale liczyłem na awans w wyścigu.

Wyścig udany, start atomowy i z 5 miejsca wjazd na 2, żeby Mateo nie zjechał do wewnętrznej to i on zostałby łyknięty :D W pierwszym zakręcie trochę mnie tam wyrzuciło, albo lekko w tył dostałem nie wiem dokładnie, ale to nie ważne. Później pierwszy stint ucieczka i walka z Tacho. Wyprzedził mnie więc stwierdziłem, że zjadę po nowe lacze. Taktyka się opłaciła i udało się wyjechać przed nim, kilka kółek się obroniłem ale przyszedł błąd i zostałem wyprzedzony. Na tym etapie już miałem spokojną przewagę nad Dorem, wiec na spokojnie dojechałem sobie do końca stintu. Po wyjeździe okazało się, że trzeba Matijada gonić, 7 sekund straty więc trzeba było cisnąć, pojawiło się dobre tempo, mogłem wrzucić silnik na high, bo trochę paliwa oszczędziłem wcześniej, ale na moje szczęście gra stwierdziła, że Mati dostanie miliard puncterów. Więc nie pozostało mi nić innego jak spokojnie do mety dojechać. Coś tam pod koniec jeszcze mój team mate próbował zadziałać ale za duża przewagę miałem.

Teraz pora na filmik, 24 minuty więc dla wytrwałych:

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabela zaktualizowana. Moje wrażenia opiszę, jak wrzucę filmik. Pewnie późnym wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×