Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mogłeś tak pomyśleć?:) Zresztą chyba kowi bannuje wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja banuje wszystko i wszystkich zawsze :P

Niedziela 21:30 spotykamy się po raz kolejny. Pytanie tylko czy jedziemy Australię czy jakiś inny tor, np koree albo coś innego?

Edit: Hahaaha Mati ładnie tam roberta na początku w Malezji skasowałeś :D Masz za to łapkę w góre na youtube :D

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś tak pomyśleć?:) Zresztą chyba kowi bannuje wszystko

Hehe sory, właśnie teraz tak sie zastanawiam nad tym :P

Ja bym wolał Australie pojechać 50% potem można jeszcze coś 20%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, jako że Safety Car stał się opcjonalny dla każdej ligi, to musimy ten temat omówić i podjąć jakąś decyzję. Nie pragniemy wcale narzucać komuś decyzji. Ale zanim zaczniemy się wypowiadać, proponuję zorganizować crash-test'y. Miałyby się one odbyć w niedzielę po naszym wyścigu 50%. Tor obojętny, ale najlepiej jednak Australia. Schemat jest prosty, włączamy sam wyścig i po kolei ktoś się rozwala. Jak wam to pomoże to ja się zgłaszam jako pierwszy kandydat do rozpiżdżenia. Zobaczymy sobie jak to wszystko działa i omówimy tutaj. Co prawda ostatni wyścig wszyscy pojechali bardzo ładnie i nie było żadnych incydentów, ale jak dojdzie presja z walką o punkty, lub po prostu tor typu Monaco to różnie to może być. A jakby lider miał po prostu zostać przez SC zdyskwalifikowany, bo tak się grze zechce to to nie ma sensu.

Dlatego proszę wszystkich o obecność w niedzielę na oficjalnych testach i później crash test'ach. Opinie osób, które nie będą brały w nich udziały będą nieważne. Dlatego sami zdecydujecie czy chcecie mieć wpływ na kształt naszej ligi. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja będę pierwszy który w Ciebie się wbije! Ja chcę sprawdzić czy można sobie trochę miejsca zostawić i uważać żeby się nie wbić w SC. Osobiście raz jechałem zaraz za SC i zostawiłem sobie trochę więcej miejsca tylko pytanie czy to zadziała jak będziemy śmigać wszyscy razem w lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedzielę będę na pewno, crash testów również nie opuszczę. Osobiście uważam że powinniśmy dać ostatnią szansę CM i poczekać na drugiego patcha, jeśli on nie rozwiąże problemów, wtedy należy podjąć szybkie i konkretne decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, miałem wczoraj jeszcze wbić ale po tym co zobaczyłem wcześniej z SC odechciało mi się jakiego kolwiek grania i udałem się do brata na piwo :P dzisiaj na 80% będe na testach i mam nadzieje że nie będzie już takich jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam 21:30 trening dzisiaj!

Tor wymyślimy jak już będziemy w lobby. 50% pierwszy wyścig, później testy SC także nie uciekać od razu po pierwszym wyścigu. Sprężyny maks 8,8 reszta dowolnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam panowie ale nie będę w stanie dzisiaj trenować. Nie zdąże dojechać do domu.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po dzisiejszych testach jeśli chodzi o SC to jest jedna wielka niewiadoma, raz działa poprawnie tak jak dzisiaj, a raz wyrabia jakies cyrki. Podejrzewam że poprawność działania SC zależy od osoby zakładającej lobby a dokładniej jej łącza. Ostatnio jezdziłem z chłopakami z 1 i z naszej ligi i jaja sie działy z SC ale nie wiem kto był wtedy hostem.

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak u nas SC testujemy jak ja zakładam lobby, łącze mam dobre wiec może się okazać, że wszystko będzie działać bezproblemowo. Jeszcze powrócimy do tematu, przy okazji najbliższych testów, standardowo widzimy się w niedziele o 21:30, natomiast można coś jeszcze w tygodniu zorganizować jak będą chętni.

Macie obiecany filmik:

Wyniki quala i wyścigu:

49391580444319960920_thumb.jpg

71002167381805267717_thumb.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=HpRKNz3SgEU

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po dzisiejszych testach jeśli chodzi o SC to jest jedna wielka niewiadoma, raz działa poprawnie tak jak dzisiaj, a raz wyrabia jakies cyrki. Podejrzewam że poprawność działania SC zależy od osoby zakładającej lobby a dokładniej jej łącza. Ostatnio jezdziłem z chłopakami z 1 i z naszej ligi i jaja sie działy z SC ale nie wiem kto był wtedy hostem.

Ja byłem wtedy, mam łącze 2 mega. To zdecydowanie zbyt wolne łącze. Też mam wrażenie że działanie SC zależy od łącza(musi być bardzo szybkie). Musicie przetestować działanie SC na łączu Kowala w pełnym składzie.

Jak coś to wam mogę pomóc w rozbijaniu się(ponoć w tym jestem dobry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Nienajlepszy start i Kowi mnie wyprzedza. Zaraz dostaję też dzwona w tył, ale bez konsekwencji. Na 3 okrążeniu wykorzystuję kolizję Kowiego i Mateo obejmując prowadzenie, jednak juz na następnym kółku Mateo mnie wyprzedza na prostej. 9:10 mój spin i strategia legła w gruzach. Na koniec trochę fastest lapów na zmianę z Mateo i nic się więcej nie działo.

Ogólnie fajnie się całkiem jeździło. W qualu 3 pierwsze osoby zmieściły się w 0,1 sekundy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmiki Kowiego na 5:13 widać debilizm gry i dawanie kar za nic. Jak on niby miał inaczej zawrócić? Może najlepiej jakby został w tym miejscu co był...

Brak mi słów dla kar w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryman ja Ci na tą kwestie nie odpowiem. Poczekałem aż piti przemknie i zawróciłem kara z dupy ostro ale i tak już byłem po pierwszej karze więc za dużo to nie zmieniło, a tak przynajmniej z matijadem i robertem powalczyłem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy, a powiedzcie mi, czy nadejdzie kiedyś taka niedziela że zbierzemy się w 14-stu i pojedziemy wyścig ? Mam zastrzeżenia do trzech zawodników mianowicie - Chwazt, Scalpell911 oraz Mane_TA. Osobiście w tym sezonie nigdy z nimi nie jechałem, a jesteśmy już po drugiej oficjalnie nieoficjalnej ustawce w niedziele. Może czas zacząć myśleć nad zmianą kilku konkurentów ? Kogoś kto będzie chętny, napalony oraz wyskillowany do grania?

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, każdy uczestnik przynajmniej raz powinien pojawić się na przedsezonowych testach. Mam nadzieję, że te osoby pojawią się w najbliższą niedzielę, bo nie wykazują aktywności ani na ustawkach, ani nawet na forum. Panowie, jeśli nie macie czasu, coś wam wypadło itp. to po prostu informujcie o tym. Wykażcie trochę zainteresowania tą ligą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×