Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe co byś mi zrobił w 2,17 lak bys sie duchem nie stal :biggrin:

ja wiem co bym ci zrobil bo jak jechalem to w ciebie uderzylem i wcale nie bylem duchem zrobiles pare kozolków i pojechales dalejbiggrin.gif (taki zarcik) a tak na serio to odbilem sie od twojego przedniego skrzydła i wyladawalem w piaskownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, dwanaście osób potwierdziło swój udział, Mane jeszcze się waha co do zakupu gry ale jak go namówicie to pewnie popędzi czym prędzej do sklepu i zakupi swoją kopie. Nie otrzymałem odpowiedzi od J.P (scalpel911).

Ma chłopak czas do środy, jeśli się nie odezwie trzeba będzie chyba poszukać kogoś na jego miejsce. Mane ty też tak jak na PW Ci pisałem daj jak najszybciej znać czy będziesz z nami jeździł czy nie. Reszta wywiązała się z obowiązku także dziękuje i do zobaczenia na torze :P

Tacho nie zapraszaliśmy Cię z pitim do gry bo nam Peter Sauber zabronił, zorganizował nam prywatne testy w Australii i duży hajs za to wybulił :P Mam nadzieje, że się nie obraziłeś :D

Edit: Filmik z wczorajszego treningu:

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@matijad ale cię pięknie "połknąłem" w 2:12 na twoim filmiku :biggrin:

@KOWI nie ma problemu, znalazłem sobie bardzo fajne lobby i się nagrałem, chodź mały niedosyt został, ale niestety było już późnawo i trzeba było iść spać. Dziś chętnie pogram jeśli ktoś będzie. Chyba że wpadnie do mnie znajomy to niestety ale będziemy koncertować w Guitar Hero :biggrin: Ten który uważa że to dla dzieci to grubo się myli !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy mogę prosić o ultimatum do jutra do 24 :P? Jak nie dam jakiejkolwiek odpowiedzi to możecie mnie wywalić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis bede okolo 23.30 jak ktos ma chec to posmigamy a i chba blablable z 4 ligi szukal ligi z wylaczonymi asystami takze jak mane zrezygnuje moze bedziemy mieli zastepce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mane po takiej wypowiedzi odechciało mi się z tobą w ogóle ścigać. Zero jakiegokolwiek zaangażowania ... dodatkowo ty nawet jeszcze gry nie masz, a liga rusza w ten weekend, będziesz chyba na torze przeszkadzał. Daruj sobie i nam nerwów, a my poszukajmy kogoś bardziej "w temacie". To moje zdanie.

ps. może i patrze na to z innej strony, bo nie każdy ma czas itp. ale liga to liga, ja to traktuję poważnie i chciałbym żeby każdy traktował to tak samo. Mimo że to tylko gra

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@matijad ale cię pięknie "połknąłem" w 2:12 na twoim filmiku :biggrin:

Jak mi podasz ten genialny setup doora to tak łatwo ci niębędzie :biggrin:

ps liczy sie tylko dobra walka :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny setup? Czyżby jakieś sprężyny na 11? :P Mam nadzieję, że każdy pamieta ze w naszej lidze obowiazuje ogranieczenie do 8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrażę się, żadnych jedenastek tam nie ma :) Sprężyny 8/8, reszta to tajemnica Williamsa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matijad, ja też mam konkurencyjny setup na Australie, jako że jesteśmy w jednym zespole, możemy się dogadać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matijad, ja też mam konkurencyjny setup na Australie, jako że jesteśmy w jednym zespole, możemy się dogadać ;p

tak pomyślałem żeby cię o to poprosić ,bo tak wiliams jest b,bobry sauber testuje prywatnie ,to reno nie może być gorsze a ja to i tak dla ciebie żadna konkurencja liczy sie team :biggrin:mate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok możecie liczyć na moja obecność :P pomimo niektórych tutaj wpisów abym lepiej się nie pojawiał. Nie chce się tłumaczyć ale miałem sporo problemów w ostatnim miesiącu które niestety uszczupliły mój budżet drastycznie (mógłbym mieć nawet w tej cenie kierownicę :/ ) ale tak już to bywa... Dlatego też czekałem na jakąś informację dotyczącą gry, że nie ma w niej błędów i mogę kupić z czystym sumieniem nadal mam mieszane uczucia ale zakładam, że w lidze jednak będą respektowane zasady więc nie powinno być źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok możecie liczyć na moja obecność :P pomimo niektórych tutaj wpisów abym lepiej się nie pojawiał. Nie chce się tłumaczyć ale miałem sporo problemów w ostatnim miesiącu które niestety uszczupliły mój budżet drastycznie (mógłbym mieć nawet w tej cenie kierownicę :/ ) ale tak już to bywa... Dlatego też czekałem na jakąś informację dotyczącą gry, że nie ma w niej błędów i mogę kupić z czystym sumieniem nadal mam mieszane uczucia ale zakładam, że w lidze jednak będą respektowane zasady więc nie powinno być źle.

@Mane każdy wie że pijesz do mnie, ale zrozum, twoje podejście jest olewające, stąd moja wypowiedź. Cieszę się że zdecydowałeś grę kupić i trzymać tempo razem z nami w lidze. Powodzenia i do zobaczenia na torze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawa scalpela odezwał sie do kogoś:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo wlasnie zapomnialem. Zostaje on postawiony w stan zawieszenia. Jesli error znajdzie kogos do niedzieli na jego miejsce to zostanie on usuniety z ligi. Napisze wiafomosc do errora za chwile zeby szukal zastepstwa.

Dla jasnosci jezeli ktos z innej ligi chce sie do nas przeniesc musi byc osoba ktora zajmie jego miejsce inaczej nawet nie ma opcji na takie zmiany.

Edit:

Asysty zostaja tak jak ustalilismy, Tc daje za duza przewage wiec nigdy nie zostanie wlaczone.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Asysty zostaja tak jak ustalilismy, Tc daje za duza przewage wiec nigdy nie zostanie wlaczone.

I bardzo dobrze, nie chce słyszeć o wspomagaczach ;p chyba że tych które przyjmie kierowca B):rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie a moze sami na wlasna reke macie kogos, znajomego jakiegos co chcialby sie z wami scigac... Ja juz nie wiem gdzie nas mam reklamowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mane każdy wie że pijesz do mnie, ale zrozum, twoje podejście jest olewające, stąd moja wypowiedź. Cieszę się że zdecydowałeś grę kupić i trzymać tempo razem z nami w lidze. Powodzenia i do zobaczenia na torze :)

Sprawdzanie co drugi dzień co się dzieje na forum itp nie uważam za podejście olewające a że gry nie miałem to już napisałem dlaczego. Zresztą w prawdziwej F1 też są teamy takie jak HRT tak więc będzie bardziej realistycznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam już za sobą pierwsze kilometry w nowej edycji , co do asyst jest wszystko w porządku powiedziałbym, że jest nawet ciut łatwiej z uwagi na jakby bardziej czuły hamulec ale trzeba uważać mimo wszystko. Sprawa Kers i DSR heh z DSR faktycznie trzeba uważać na zakrętach , ile KRS w wyścigu jest w stanie pomóc w czasie okrążenia z 0,1 s?? Jakie uzyskujecie średnie czasy w Australii w wyścigu?? Pytanie co do pitstopów, widzę, że nie ma już przycisku włączającego limiter? tak samo nie trzeba już hamować samemu w aleji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy w wyścigu:

myśle że w granicach 1:21.xxx może ciut niżej to jest najczęstszy czas w wyścigu.

PitStop:

Tak, nie ma przycisku włączającego limiter, bolid sam hamuje przed linią, ale w alei serwisowej trzeba samemu dohamować bo można naprawde sporo stracić przez nieprawidłowe dohamowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KERS pomaga ale nie jestem w stanie powiedzieć ci ile. Na pewno nie tylce co TC dzięki któremu można szybciej DRS włączać. Te 1:21.xxx to można robić na spokojnie, niestety ja to nie mam jakoś fazy na jeżdżenie i setup za dobrego nie mam wiec mak niskie 1:22 kręcę. Ogólnie dobrze, że nie ma TC dozwolonego bo na prawdę robi dużą różnice szczególnie ostatni zakręt w Australii pokazuje, że TC daje dużo.

A widzisz mateo ja zostawiałem sobie przejazd przez pit i nic tam nie ruszałem a tu się okazuje, że to coś tam daje ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie macie czasy w pitstopie średnio?

ps. jeszcze nie jest pewne ale istnieje ryzyko że nie pojadę jutro pierwszego GP ;( będe miał jutro gości, przyjadą z dziećmi i konsola niestety będzie okupowana, jeżeli jednak impreza wcześniej się zakończy to stawię sie na wyścig :P

oczywiście zaproszenie możecie wysłać to może chociaż na sam wyścig zdąrze ;)

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem w 100% pewny czy pojadę GP,wyjeżdżam jutro(znaczy dziś :P) do rodziny w góry :) i nie wiem kiedy wrócę :rolleyes:,ale jeśli będę w domu przed 21 to pojadę wyścig :thumbsup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×