Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że poprostu jesteś twarzą tej ligi (głosem z resztą też :P) dlatego tak wszyscy Ciebie wspominają.

Głosem przede wszystkim! Nie wiem czy słyszeliście "kaczkę errora". Jeżeli nie, musimy poczekać na pierwsze testy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, ale ciekawa rzecz ze ja sie przewijam prawie w kazdym wywiadzie... czy to moze cos znaczyc??

====

Jesli ktos ma ochote to zapraszam na profil FB naszej ligi:

https://www.facebook...217576948300247

Miloby bylo gdybyscie wrzucili jakies swoje video z wyscigow :)

Wiesz musimy pisać, bo w czasie sezonu może być cicho o tobie :tongue:

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadają o nim teraz w pozytywach, bo potem będzie syf na torze robił to wtedy będą lecieć po nim :P hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie obawiajcie... tyle wam powiem. Btw skoro w kazdym wywiadzie jest cos o mnie to ja tez poprosze o pytania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z jednym z faworytów do mistrzostwa-Dennym.

1. Za niewiele ponad miesiąc kolejny ciężki sezon. Czy czujesz się przed nim wypoczęty i w pełni przygotowany mentalnie?

Z racji tego, że dopiero raczkuję za kierownicą samochodów wyścigowych, nie mam czasu na przerwy i od około roku nieprzestanie uczestniczę w różnego rodzaju ligach, pucharach czy mistrzostwach. Czuję, że muszę się jeszcze wiele nauczyć, więc startuję gdzie tylko się da, aby uczyć się coraz więcej. Do sezonu 2011 przystąpię w pełni zmobilizowany i gotowy do walki o najwyższe laury. Team nie chce zainwestować w nowe układy kierownicze i jako jedyny zespół w stawce wystawia dwa bolidy z przestarzałymi technologiami. Nie pozostaje mi nic innego, jak pokazanie światowej czołówce, że bolid to nie wszystko!

2.Prognozy bukmacherskie stawiają cię za jednego z faworytów sezonu. Jesteś notowany między innymi przed Errorem i Milczarem, a na równi z Fauperem. Motywuje cię to, czy może wywołuje jeszcze większą presje?

Motywuje na 100%. Dzięki temu, widzę, że moja praca nie idzie na marne i zostaje doceniona. Zaszczytem jest być tak wysoko notowanym w tak zacnym gronie. Jednak myślę, że notowanie to może wywrócić się do góry nogami za sprawą nowinek wprowadzonych do F1. Podsumowując, będzie ciekawie!

3.Razem w zespole jeździsz z Krymanem. Dla niego jest to dopiero początek drogi w formule 1.

Będziesz go wspierał, czy może jego los ci jest obojętny?

Oczywiście będę go wspierał. Razem z nim tworzymy najmłodszy team w stawce, co nie znaczy że zabraknie nam doświadczenia. Bardzo mnie cieszy, że Kryman jeździł w Sezonie 2. Pozwoliło mu to na zapoznanie się z procedurami towarzyszącymi każdemu wyścigowi. Chłopak nie próżnował po zakończeniu Sezonu. Za każdym razem gdy pojawiałem się w siedzibie teamu, widziałem jak "młody" opanowywał zakręty do perfekcji korzystając z najnowocześniejszego symulatora F1. Mam nadzieję, że początek Sezonu 3 go nie zniechęci, bo z pewnością będzie mu trudno zaaklimatyzować wśród tylu świetnych zawodników.

4.Kogo uważasz oprócz siebie, za faworyta sezonu?

Nie wiem, czy mnie można nazwać faworytem, ponieważ nigdy nie jeździłem w gronie tych kierowców i nie wiadomo jak to wszystko się potoczy. Faworytów jest kilku, ale nie chce się rozwodzić nad tym kogo na co stać. Wyjedziemy na tor, powalczymy i wtedy pogadamy!

5.Powalczycie z Krymanem w klasyfikacji konstruktorów?

Jasne, że powalczymy. Jesteśmy tu nowi i nie mamy nic do stracenia. Ja ze swojej strony dam wszystko, mam nadzieję, że Kryman też dorzuci kilka punktów i "pudło" stanie się faktem. Nie ukrywam, że pierwsza trójka to cel minimum dla RedBull'a. Z drugiej strony, muszę przyznać, że klasyfikację konstruktorów traktuję drugorzędnie, czyli żadne team orders, mimo że "legalne" to i tak nie wchodzą w grę!

6.Jakie jest twoje motto na przyszły sezon?

Pozwolę sobie przerobić cytat, który usłyszałem od Errora. Jest to bardziej modlitwa i prośba, niż motto

" Ja mu w gaz, oby nie zgasł ":D

7. Co należy Panu życzyć przed kolejnym sezonem?

Bezawaryjności, bezawaryjności i na pewno jeszcze bezawaryjności. Awarie (disconnecty) prześladowały mnie przez cały poprzedni sezon i mam nadzieję, że limit pecha się wyczerpał. A. Newey zapewnił mnie, że bolid dzięki kilku nowym częściom stanie się jednym z najbardziej niezawodnych bolidów w stawce. Adrian, trzymam Cię za słowo.

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Intruderem.

1. Pierwsze pytanie może takie łatwiejsze. Jak forma przed zbliżającym się sezonem.

Oczekiwania zespołu są wysokie. Nieustanne treningi w symulatorze w Enstone (siedziba stajni f1 renault) znacząco poprawiły moją koncentrację i refleks, którego brak szczególnie dał się mi we znaki podczas debiutu w GP Kanady, gdy Greg wypchnął mnie na bandy. Teraz wiem, że można było tego uniknąć… Myślę, że w tym sezonie jestem doskonale przygotowany, heheh

2. Jakie są twoje cele w nadchodzącym sezonie?

Oczywiście mistrzostwo. Nie uznaję kompromisów. Zawsze jeżdżę na 1000%, nawet gdyby miało być to niekiedy kosztem wypadnięcia z toru. Jednak nigdy nie poświęciłbym bezpieczeństwa na torze. Należy też pamiętać, że kierowca nie jest jedynym słabym punktem w f1 – żeby były wyniki zespół też musi ciężko pracować.

3. W poprzednim sezonie sensacyjnie dwa razy stanąłeś na podium. Czy według ciebie te wyniki nie pokazują tego, że przy dobrej formie, możesz pokonać takich rywali jak Error, Milczar, Deenym, czy Helion?

Oczywiście, że tak. Jednak Error, Milczar, Denny i Helion są to kierowcy wysokiej klasy i walczą do końca. Myślę, że jako starszy debiutant mam im coś do udowodnienia :). Na pewno walka będzie bardzo zacięta.

4.Co myślisz o swoim partnerze z zespołu? Czy będziecie rywalizowali ze sobą ponad wyniki zespołowe?

To bardzo dobry i waleczny kierowca. Jestem przekonany, że Milczar nie będzie mi odpuszczał, ale gdy zajdzie taka potrzeba zrealizuje strategię całego zespołu. Z poprzedniego sezony szczególnie zapadła mi w pamięć walka z nim podczas gp Wegier, gdy na końcówce ostatniego okrążenia walczyliśmy skrzydło w skrzydło. Wtedy mnie pokonał, w tym roku ja pokonam jego :)

5.W przyszłym sezonie zadebiutuje DRS, co myślisz o tej nowince?

Jest to świetne rozwiązanie. System ten, w znacznej części przeniósł rywalizację między zespołami z padock`u na tor. Dzięki temu kibice widząc walkę wręcz przezywają jeszcze więcej emocji.

6.Kto jest według ciebie faworytem w 3 sezonie ligowym?

Czas pokaże… W zeszłym sezonie Klacza i Denny pokazali doskonałą formę. Mimo, iż Klacza pokonał Dennego, to w tym sezonie stawiałbym właśnie na Dennego. Jeździ w RedBull`u więc jest duża szansa, że osiągnie mistrzostwo.

7. Co należy ci życzyć w przyszłym sezonie?

Przyczepności :)

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, myślałem, że tylko Klacza przekręca nicki ( Patrico :D ) ale widzę, że wpływa to na innych. O ile w przypadku Patrico nie sprawiało to większej różnicy, to u mnie Denny brzmi dziwnie :D Denny może jestem, nie wiem, ale mój nick to Deeny :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Errorem

1.Error, za tobą wakacje, oraz okres przygotowawczy do kolejnego sezonu. Jak go spędziłeś?

Witam serdecznie. Wakacje ah wakacje.. ja moje wakacje zaczynam jutro. Troche odpoczynku i zabawy przedemna. Nie mniej do tej pory bylem bardzo zajety. Wiadomo sprawy organizacyjne zwiazane z liga. Godziny i dni rozmow z pozostalymi zawodnikami, promowanie ligi no i oczywiscie czytanie o samej grze.

2.Bukmacherzy dość nisko cie oceniają. Czy udowodnisz im że są w błędzie i zdobędziesz mistrzostwo?

Kazdy ma swoje zdanie i ja to respektuje. Fakt ze jestem sklasyfikowany nisko zdejmuje ze mnie ciezar oczekiwan. Jesli razem z zespolem bedziemy pracowac ciezko to mysle ze napewno uslyszycie o nas w nadchodzacym sezonie. Co do mistrzostwa to na poczatku kazdy z nas zaczyna z zerowym dorobkiem pktowym. Ja bede sie staral uczestniczyc w kazdym wyscigu i dojezdzac zawsze do mety... na ktorym miejscu bede dojezdzal nie wiem ale tak naprawde to nikt nie wie w jakiej jest formie.

3.Twoi rywale już teraz boją się twojego stylu jazdy. Jest on bardzo agresywny, co powoduje ryzyko kolizji na torze. Co powiesz teraz oponentom tego stylu.

Czy moj styl jest agresywny? Ja osobiscie mam odmienne zdanie. Fakt lubie walke i lubuje sie w pojedynkach z rywalami. Nigdy jednak bowiem z premerdytacja nie spowodowalem wypadku. Owszem jesli atakuje to robie to do konca... nigdy sie nie wacham.

4.Kogo uważasz za swojego najgroźniejszego rywala?

Kazdy z rywali bedzie grozny, kazdy ma taki sam cel, byc przed toba. Ja jednak po 1 sezonie nauczylem sie jednej rzeczy. Moim najgroznieszym rywalem jestem ja sam. Jesli bede jezdzil bezblednie na pewno moje tempo nie bedzie zle.

5.Klasyfikacja konstruktorów jest w tym sezonie bardzo wyrównana. W jednym teamie jeździsz z swoim bratem. W sporcie już wielu bracie osiągało najwyższe laury. Czy uważasz że wam też się uda?

Bracia Kliczko, to jest doskonaly dla nas przyklad. Ich profesjonalizm i podejscie do tego co robia wywinodowalo ich na obecna pozycje. Mysle ze z Fizykiem bedziemy walczyc i pomagac sobie. Jesli tylko bedziemy zbierac pkt w kazdym wyscigu to napewno mozemy zajsc daleko.

6. W jednym z poprzednich wywiadów, Patricko dość żartobliwie się o tobie wypowiadał.

Masz mu teraz coś do powiedzenia?

Tak, pozdrawiam go i nie moge sie doczekac naszych starc na torze.

7.Co należy ci życzyć i jakie jest twoje motto na przyszły sezon?

Zyczyc na pewno stabilnosci formy. Natomiast jesil mysle o przyszlym sezonie to zawsze na mysl przychodzi mi stwierdzenie... Jesli bedzie gdzies luka to mozecie byc pewni ze ja tam zaatakuje.

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, myślałem, że tylko Klacza przekręca nicki ( Patrico :D ) ale widzę, że wpływa to na innych. O ile w przypadku Patrico nie sprawiało to większej różnicy, to u mnie Denny brzmi dziwnie :D Denny może jestem, nie wiem, ale mój nick to Deeny :teehee:

Nie masz co się martwić:biggrin: - przecież na Kubicę też mówią Kubika...

Edytowane przez intruder2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z naszej kochanej i najwspanialszej Ligi 1 :P

Może byśmy się umówili na granie gdzieś tak w okolicach 1 - 2 października?

Wtedy wszyscy powinni dostać już swoje kopie i troszkę obgrać grę.

Chodzi mi głównie właśnie o naszą ligę, żeby sobie pojeździć i przy okazji zobaczyć jak łącza będą wyrabiać.

Bo najlepiej właśnie można to sprawdzić grając z tymi co się będzie ścigało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko start? Nie za wcześnie?

Chyba, że chodzi Ci o takie treningi :sweat:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy miec gre to sie bedziemy umawiac. Na bank wielu z nas bedzie gralo wiec jest sens sie 2 tygodnie przed ustawiac? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko start? Nie za wcześnie?

Chyba, że chodzi Ci o takie treningi :sweat:

No przecież logiczne, że o treningi....myśl, że trochę Kryman :P

Tylko poza normalnymi treningami z wszystkimi, chciałem zrobić takie tylko z naszą ligą, na ile to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kierownica i ja już są głodne grania.

Tylko jeszcze nie wiem czy około 2 października będę miał grę.

Bo rok temu po premierze za 140zł z wysyłką kupiłem, w tym roku na to samo liczę, chyba że się napalę to niedługo kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu myśleć jak mnie choroba dobija :biggrin: Co do tych treningów to mi każdy termin pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Klaczą, który przeprowadziłem ja - młody padawan w dziedzinie dziennikarstwa sportowego :P

Zapraszam do wywiadu:

======================================

1. Witaj Klacza! Jak spędziłeś wolny czas w przerwie między sezonami? Odpoczynek czy może trening w innych seriach wyścigowych (czyt. innych grach)?

Między sezonami głównie odpoczywałem. W żadnych innych seriach nie uczestniczyłem, a moim głównym zajęciem była gra w fifke oraz odpoczynek nad polskimi jeziorami..

Starałem się nie myśleć o nowym sezonie, co za zaowocowało niesamowitym głodem do wyścigów. Ten głód myślę że zaowocuje przygotowaniem na 100% do każdego wyścigu.

2. Brałeś czynny udział w każdym sezonie. Czy uważasz, że sezon 3 zapowiada się jeszcze lepiej dzięki wprowadzeniu nowych zmian przez FIA (czyt. przez twórców gier)?

Myślę że nowe reguły urozmaicą wyścigi dla kibiców. Z mojej strony to na pewno nowe wyzwanie.

Nie należy zapominać że dojdą dwa nowe przyciski, w przypadku DRS i Kers. Spowoduje to że kierowca będzie mniej uważny, co może skutkować wypadkiem. Jednak ja lubię adrenalinę i ryzyko więc podejmuje ryzyko.

3. Czy sezon 2 nie wydawał Ci się monotonny? Kibicie dość często narzekali na brak zmian ze strony FIA (czyt. ta sama gra), a sporo zawodników przeniosło się do innych serii lub odeszło na emeryturę.

W końcówce sezonu czułem już zmęczenie, ale jednak ten start w 2 sezonie dał mi niezwykłe doświadczenie. Myślę że to doświadczenie zaowocuje już w tym sezonie. Więc z mojej strony nie żałuje startów, chodź końcówka była trudna.

4. Nowa liga, nowi zawodnicy, nowe reguły, nowe wyzwania. Jak się czujesz będąc po raz kolejny w nowej lidze i ścigając się z nowymi ludźmi na nowych zasadach?

Z większością graczy miałem już styczność. Wiem już czego się po nich spodziewać, w jakim stylu jeżdżą. Nowa liga to nowe emocje, chęć udowodnienia swojej klasy sportowej. Nowe zasady w tym przypadku urozmaicą zabawę.

Z mojej strony dam z siebie wszystko i nie zawiodę.

5. Czy masz może obawy ze zmianami wprowadzonymi przez Berniego? Nie obawiacie się z zespołem o zawodność takich podzespołów jak KERS czy DRS?

Podobno również w tym sezonie na tor wyjdzie ulepszona wersja Safety Car (czyt. po prostu pojawił się grze). Jak odnosisz się do tego?

Moje obawy z wprowadzeniem tych systemu, to jak wyżej pisałem bezpieczeństwo. Jednak ja się tego nie boje.

Jeśli chodzi o zawodność podzespołów, myślę że każdego może to spotkać. Więc się nie boje, jeśli pójdzie coś nie tak, to tylko z mojej winy a nie podzespołów. Safety Car na pewno urozmaici zabawę i spowoduję większy wpływ taktyki na poczynania na torze,

6. Nie można również zapomnieć o najważniejszej zmianie, czyli oponach. Pirelli stworzyło świetne opony, które wprowadzają jeszcze więcej rywalizacji na torze jak i poza nim (strategie). Planujesz dokładnie dobierać strategie oponowe na każde GP, czy może będziesz polegał na swoim instynkcie i dobierał strategię dopiero podczas GP?

Opony dobiorę dopiero po dokładnych testach. Pirelli wykonało świetną robotę, dzięki czemu większe szanse w wyścigu będą miały osoby które szanują opony.

Dla mnie to świetna wiadomość, ale dla mojego kolegi Errora to droga przez piekło. Bo jeżeli nie zmieni swojego agresywnego stylu jazdy to kilkakrotnie będzie musiał odwiedzać aleje serwisową.

7. Kogo obawiasz się najbardziej na torze? Z kim planujesz walkę koło w koło? Być może planujesz udowodnić coś komuś w tym sezonie?

Oczywiście orientacyjnie, jako że przed rozpoczęciem sezonu ciężko stwierdzić formę innych.

Obawiam się Errora żeby nie staranował mnie na starcie(śmiech). A teraz na poważnie, na torze obawiam się każdego.

Nikogo nie ignoruję i wiem, że aby wgrać z każdym, to muszę być idealnie przygotowany do każdego wyścigu.

W tamtym sezonie, fajnie rywalizowało mi się z Krymanem. A w tym? Może Patricko. Gdybym z nim rywalizował, to przynajmniej bukmacherom włosy dęba by stanęły(śmiech).

8. Twój zespół został uplasowany przez bukmacherów na ostatnim miejscu (niestety). Czy planujecie coś z tym zrobić?

Pracujesz razem z zespołem nad ulepszaniem bolidu, czy zostawiasz wszystko w rękach swoich mechaników?

Być może sam wprowadziłeś jakieś zmiany (czyt. zmiana kierownicy, stojaka, itd.)?

W tamtym sezonie kupiłem stojak z siedzeniem co strasznie pomogło. Jednak to nie stojak jeździ tylko głowa i umiejętności.

Mam nadzieje że z Ozim, udowodnimy bukmacherom że bardzo się mylili. Naszym atutem będzie zespołowość, a przede wszystkim psychika. Aby z nami wygrać każdy będzie musiał pozostawić sporo serca na torze.

9. Oczywiście nie mogło zabraknąć najbardziej standardowego pytania, czyli kto jest wg Ciebie faworytem i kogo należy się najbardziej obawiać?

Myślę że głównym faworytem jestem ja sam(śmiech). Tuż za mną moje spaliny będą wdychali Patricko i Error.

Jednak tak na poważnie chyba każdy w jakimś sensie jest faworytem. Wszystko zależy od głowy. Ja mam duszę zwycięscy, jeśli do tego dostosuję się ciało, to nikogo się nie boje. Z każdym podejmę walkę.

No cóż, czekam z niecierpliwością na nowy sezon i on na te wszystkie pytania nam odpowie.

10. Dziękuje za wywiad naszemu forumowemu dziennikarzowi i życzę jak najwięcej czystej walki podczas zbliżającego się sezonu!

Dziękuje i też Ci życzę jak najwyższych pozycji, tuż za mną:tongue:

Pozdrawiam wszystkich uczestników ligi. Do zobaczenia na torze.

======================================

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z naszej kochanej i najwspanialszej Ligi 1 :P

Może byśmy się umówili na granie gdzieś tak w okolicach 1 - 2 października?

Wtedy wszyscy powinni dostać już swoje kopie i troszkę obgrać grę.

Ja bym się już umawiał na treningi 23 oczywiście tylko dla chętnych, nie mam w tej chwili starej wersji i nie mogę sprawdzić nagrywania itp. popierdułek

Więc jak ktoś wie, że będzie miał grę w dniu premiery to myślę, że 23.09 godz. 20-22 możemy coś potestować oczywiście to takie luźne umawianie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Krymanem.

1.Cześć Kryman. Co słychać u Ciebie?

Witam, przez ostatnie kilka miesięcy odpoczywałem od jazdy bolidem. Ciągłe trening, jazda w symulatorze, jak i na torze dały się we znaki.

Powiem szczerze, że przez cały ten czas bardzo mi brakowało wyścigów, nie wiedziałem również jak potoczą się moje losy w tym sezonie i czy znajdzie się dla mnie miejsce w lidze, w której chciałem być, ale na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem :thumbsup:

2.Do ligi dołączyłeś niedawno, bo w tamtym sezonie. Co myślisz o lidze?

Organizatorach?

W lidze panuje miłą atmosfera, wszyscy są dla siebie mili i pomocni. Wszyscy przyjęli mnie ciepło w swoje szeregi. Jeśli chodzi o organizatorów to są to na pewno ludzie którzy wiedzą co robią. Można liczyć na ich pomoc w różnych sprawach. Bardzo dobrze zorganizowali sezon 1, więc myślę, że i w tym nie zawiodą.

3.Kolejny sezon zapowiada się niezwykle interesująco. Jak myślisz, jaka jest twoja faktyczna pozycja w klasyfikacji? Z kim najbardziej powalczysz na torze?

Według mnie nie mam szans na pierwszą trójkę z racji zbyt małego doświadczenia. Myślę jednak, że stać mnie aby być co najmniej w pierwszej 6/5. Chciałbym powalczyć z Klaczą jako, że w ubiegłym sezonie mieliśmy kilka bardzo fajnych akcji między sobą i myślę, że w tym to się nie zmieni. Nie mogę za wiele powiedzieć o innych z racji tego, że nie wiem jak jeżdżą.

4.Deeny, to gracz który wiele wymaga od swoich partnerów w zespole.

Czy nie obawiasz się że zawiedziesz?

Deeny to bardzo dobry zawodnik, cieszę się, że mogę z nim jeździć w tym sezonie. Rozmawiamy często ze sobą i dzielimy się spostrzeżeniami na nowy sezon. Wiem, że w tym sezonie będzie mierzył w wysoką lokatę indywidualną jak i konstruktorską. Ja postaram się mu w tym pomóc najlepiej jak potrafię.

5.Wygląda na to że jesteś tylko drugim kierowcą w zespole. Deeny to absolutny lider, to jego bolidem głównie zajmują się konstruktorzy.

Zamierzasz zmienić swoje miejsce w szeregu? Czy może już podałeś się z pozycją drugiego kierowcy?

Ja jestem 2 kierowcą? To dziwne co mówisz. Cały zespół wspiera tak samo mnie jak i Deenego. W naszym teamie nie ma 1 ani 2 kierowcy. Wszyscy starają się być równi. Mam dobry kontakt z Deenym i jeśli zespół uzna jego wyższość to oczywiście on będzie tym 1 kierowcą, ale postaram się, żeby ta przewaga nie była duża :laugh:

6.W tym sezonie pojawią się nowe elementy: DRS, KERS.

Co o nich myślisz?

Myślę, że KERS i DRS doda dużo więcej walki na torze. Mam nadzieję, że teraz będzie znacznie więcej manewrów wyprzedzania, jak i samej walki koło w koło. Ważne jest, aby zespół dał z siebie wszystko i dopracował te elementy do perfekcji.

7.Faworyci nowego sezonu?

Zdecydowanym faworytem tego sezonu jest broniący tytułu mistrza świata Patricko. Ale nie tylko on, przecież w lidze jest jeszcze wielu znakomitych kierowców jak np. Asshuri, error, czy chociażby mój kolega z zespołu Deeny.

8.Jakie jest twoje motto na zbliżający się sezon?

Moje motto w tym sezonie hmm. Na pewno "być albo nie być". Chodzi o to, że jestem nowy w lidze i będę się chciał pokazać z jak najlepszej strony w nowym świetle. Mam nadzieję, że to mi się uda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Verbatimkiem.

1. Cześć Verbatimek. Dawno, nic o tobie nie było słychać. Co porabiałeś przez ten rok?

Przede wszystkim chciałbym wszystkich serdecznie powitać po dość długiej przerwie. Po nieudanym zeszłorocznym debiucie w F1 popadłem w alkoholizm spędzając większość weekendów nad rodzimym morzem ;)

2. Pierwszy sezon był dla ciebie dramatyczny. Twoje wyniki były poniżej oczekiwań. Jak od tej pory zmieniło się twoje życie?

Czy w tym sezonie będzie lepiej?

Tak jak pisałem powyżej, był to mój dziewiczy sezon w F1 i musiałem się dużo nauczyć w dość krótkim czasie. Myślę, że w nadchodzącym sezonie zachowam więcej zimnej krwi w wyścigach i postaram się podkręcić tempo.

Na szczęście będzie dużo nowinek technicznych takich jak KERS czy DRS, które dla wszystkich zawodników będą czymś nowym, a to może jeszcze bardziej wyrównać stawkę.

3. Zakłady bukmacherskie nie wierzą w twój potencjał.

Czy zaskoczysz ich swoimi dobrymi wynikami?

Zupełnie nie skupiam się na typach bukmacherskich, to będzie nowy sezon, nowy bolid, nowe zasady, i częściowo nowi współzawodnicy. Wszytko jest możliwe.

4. Jak określasz swój potencjał sportowy? Na jaką pozycje ci on wystarczy?

Myślę, że duża ilość treningów pozwoli mi kończyć wyścigi na punktowanych miejscach.

5. Liga w tym sezonie jest bardzo wyrównana. Jest w nich sporo nowicjuszy, jak i starych wyjadaczy. Kto jest twoim faworytem na przyszły sezon?

Patrząc na układ personalny zespołów rokuję bardzo wyrównany sezon w klasyfikacji konstruktorów. Co do indywidualnego mistrzostwa to walka powinna rozegrać się pomiędzy bardzo szybkim Patricko, nieprzewidywalnym Error'em oraz moim nowym partnerem w zespole Asshuri.

6. W jednym zespole jeździsz z Asshurim. Jest to gracz inteligenty i charyzmatyczny, dla którego liczą się tylko najwyższe cele.

Czy podołasz jego oczekiwaniom?

Asshuri jest doświadczonym i szybkim kierowcą od którego na pewno bardzo dużo się nauczę. Myślę, że wspólna praca na treningach oraz odpowiednie ustawienie bolidu przed każdym wyścigiem pozwoli mi zaskoczyć nie jednego przeciwnika. Williams będzie mocny w tym sezonie, jestem tego pewien.

7.Jakie jest twoje motto na zbliżający się sezon?

coco jambo i do przodu :)

Dziękuje za wywiad.

-Również dziękuję za wywiad i do zobaczenia w paddocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z goracej teneryfy :) dla was :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Fizykiem

1. Fizyk, poprzedni sezon odpuściłeś. Czy czujesz głód ścigania?

Poprzedni sezon (czyt.2) odpuściłem ponieważ brak czasu jak i natłog zajęć uniemożliwił Mi pełnej koncentracji na przygotowanie do poszczególnych startów. Teraz nadchodzi nowa Era F1 2011 w której dochodzą nowe rzeczy które chciałbym zasmakować. Myśle że sezon 3 w F1 2011 będzie obfitował w niespodzianki

2.Error to twój brat jak i świetny kierowca. Czy to ty od niego się uczyłeś jeździć na tak wysokim poziomie? Drugie pytanie: Error to niezwykle szalony kierowca. Czy w życiu osobistym jest podobnie?

Powiedzmy nie taki świetny bardziej przeciętny daj mu w ręke pada a to sie zgubi na prostym odcinku, jedyna jego przewaga to kierownica, dzięki której potrafi nawiązać walke z przeciwnikami. W życiu prywatnym eroror jako kierowca hmm ..... pomyślmy ja mu swojego samochodu nie dam:P.

3. Bukmacherzy nie uważają Cię jako faworyta w tym sezonie.

Czy udowodnisz im że są w błędzie?

Buchmacherzy nie ważne co oni myślą ja mam cel być mocnym kierowcą środka stawki i walczyć o tytuł najlepszego kierowcy jeżdzącym na padzie. Przypomne w sezonie 1 nawet udało Mi się stanąć na pudle w Hiszpani oraz można powiedzieć gdyby nie dekoncentracja z powodu mojego brata tu pozdrawiam dałbym rade mysleć o drugiej lub pierwszej pozycji we Włoszech.

4. Liga powiększyła liczbę uczestników. Czy nie obawiasz się przez to większej ilości kolizji na torze?

Kolizje są wliczone w ten sport więc takie zdarzenia mogą ci pomóc lub też zepsuć cały wyścig. Ja licze na spokojne wchodzenie uczestników w 1 zakręt:P

5. Zmiany w zbliżającym się sezonie zapowiadają się niezwykle obiecująco.

Drs, Kers, samochód bezpieczeństwa urozmaicą zabawę.

Co o tym myślisz?

DRS oraz KERS fajna koncepcja urozmaicająca wyścig, trzeba będzie sie z tymi nowinkami oswoić aby wpływały na moją korzyść co do SC jestem pesymistą dla mnie to nie jest to potrzebne ale moge zmienić zdanie kiedy zaczniemy sezon. Jedyną ciekawostką o którą nie zapytałeś to opony mam nadzieje że bedą odgrywały większe znaczenie niż w poprzednim sezonie.

6. Liga wydaje się niezwykle silna. Czy potwierdzasz moje słowa? Kogo uważasz za faworyta do zwycięstwa w tym sezonie.

Uważam że to najsilniejsza Liga jaka dotychczas powstała więć będe bardzo ustatysfakcjonowany zająć w niej środkową lokate co do zwycięzcy pożyjemy zobaczymy

7. Klasyfikacja konstruktorów zapowiada się niezwykle interesująca. Jazda duetu braterskiego w jednym teamie również. Czy nie obawiasz się tego, że ta rodzinna atmosfera, bez wzajemnej presji, źle wpłynie na waszą formę?

Brak presji? Nie u nas presja jest cały czas bo chcemy być jak zawsze najlepsi

8. Twoje motto na ten sezon?

KERS i DRS i do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...walczyć o tytuł najlepszego kierowcy jeżdzącym na padzie.

Oj powalczymy, powalczymy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Helionem

1. Przez 7 miesięcy nic o tobie nie było słychać. Gdzie się tak sprytnie ukrywałeś i co robiłeś przez ten czas?

Witam wszystkich, długa historia całkowicie zmieniłem branżę, sporty motorowe zjechały na boczny tor.

Jedynie co mnie łączyło z F1 to czysto dziennikarskie informowanie kierowców o nowym sezonie (znaczy grze :) )

2.W pierwszym sezonie byłeś jedynym graczem, który równorzędnie potrafił powalczyć z Patricko. Czy w tym sezonie będziesz jedynym zawodnikiem który go pokona?

Poprzedni sezon był moim debiutem w F1 i myślę, że udanym na pewno nie spodziewałem się tak wysokiej pozycja na końcu.

Patricko to bardzo trudny rywal, on nie popełnia błędów gdy tylko odpuścisz już go nie dogonisz.

3.Bukmacherzy dość wysoko stawiają twoje szanse to ostatecznego zwycięstwa. Mobilizuje cię to czy paraliżuje?

Mobilizuje bardzo ale wszystko będzie zależało od naszej formy i formy rywali.

4.Kogo obawiasz się najbardziej w zbliżającym się sezonie?

Wszyscy wiemy kto jest mocny, w tym sezonie jest dużo zawodników którzy będą walczyć do końca, kilku jest w tej chwili poza moim zasięgiem.

Ale jest jeden kierowca którego mam zamiar pogonić :D chyba nadal jeździ w McLarenie

5.Co uważasz o nowinkach w tym sezonie(kers,drs,samochód bezpieczeństwa)?

Wspaniała sprawa dla kibiców, gorzej dla kierowcy ale wszystkiego dowiemy się za parę dni.

SC będzie dużym plusem dla strategów, opony mogą być za to wielką niewiadomą.

6.W klasyfikacji konstruktorów jesteście faworytami. Verbatimek liczy na twoją pomoc i uważa że powalczycie. Czy uważasz że twoja pomoc, pozwoli zdobyć mistrzostwo?

Na pewno będziemy wspólnie pracowali we wszystkich kwestiach technicznych, jeśli wszystko przebiegnie po naszej myśli jest szansa na walkę o podium.

7.Motto na nowy sezon?

Mniej błędów więcej punktów.

Dziękuje za wywiad

-Dziękuje i pozdrawiam ze słonecznych gór :)

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale z tajnych doniesień dochodzą słuchy, że Error pojechał do słonecznych krajów, żeby robić się już pod kolor Hamiltona XD

Chociaż tamten ma wieczną opaleniznę, to ten próbuje mu dorównać :)

W sumie ja też już się tak zapuściłem jak Alonso, zarost, długie włosy :P Szkoda tylko, że mi tyle nie płacą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×