Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Trening udany, fajna walka z Maziem, Dennym, Errororkiem i Patricko. Opony intermediaty szybko się zużywały, przez nie 3 razy musiałem być w boksach, a jak założyłem deszczówki to prawie w ogóle się nie zużywały, to był błąd w taktyce, chociaż na przejściówkach lepiej się jechało.

A ogólnie trening ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff...ale się zgrzałem;) Trening całkiem udany, niestety pierwszy raz jechałem w deszczu (w tej odsłonie F1) i bardziej uczyłem się zachowana bolidu niż walczyłem o lokatę. Cały wyścig przejechałem na przejściówkach co chyba nie było najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejechalismy 50% Australii i powiem tak. Dalem z siebie wszystko w kwalifikacjach. 1.21.3XX to max co moglem zrobic. Drugi wystartowalem, padal deszcz. Prowadzilem potem kilka bledow i dalej cisnalem. Generalnie gra jak zwykle zrobila kilka glupot. Patricko jechal 1 ja za nim i nagle ktos z konca stawki sie albo rozwalil albo przywalil i byla zolta flaga.. Patricko wyprzedzil go i zdobyl kare a ja nie... Jedno co wiem to to ze opony przejsciowe zuzywaja sie strasznie szybko.. Generalnie gdyby nie te wieksze bledy bylbym w stanie byc mysle blisko 1 pozycji.. a tak 4 pozycja. Jednak na ta ilosc treningow jakie mialem to uwazam ze na ta chwile jest niezle... potrenuje jeszcze i bede gotowy do sezonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig bardzo fajny. Zawaliłem trochę, że założyłem od razu wety, bo nie dogrzewały się w ogóle i jechać się na nich nie dało, przez co nie mogłem odjechać Wam w ogóle.

Musiałem walczyć o utrzymanie jak lew normalnie :P Bardzo fajnie się jechało, sporo walki.

Prawie cały czas walczyłem z Errorem, on i ja popełnialiśmy sporo błędów, ale przynajmniej coś się działo.

Co do kary, to Sarewo stał tam i czekał chyba, żeby nas przepuścić, ale gra chciała, żeby on jechał. Ja go wyprzedziłem podczas żółtej flagi i dostałem karę.

Potem jak założyłem intermediaty to normalnie jakbym na slickach jechał w porównaniu do wetów. Error miał przewagi 10 sekund to w przeciągu kilku okrążeń udało mi się odrobić.

Bardzo fajnie się jechało, za tydzień liczę, że znowu się ustawimy Panowie!

No i rzecz jasna filmik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyścig. Dużo czystej walki. Przyjąłem trochę złą taktykę bo jechałem na 3 komplety intermediatów, a można było pojechać na 1 pit stop wet/int.

Fajna walka z Klaczą, niestety skakałeś mi po torze i nie wiedziałem czy Cię dotknąłem czy nie. Nie mówiłeś nic więc pojechałem dalej :)

Na filmiku jest fajny moment jak najpierw Error wyprzedza Patricko, ja korzystam i też się wciskam przed niego. Dwa zakręty dalej Error już na poboczu :D

Ogólnie to wyprzedzaliście się tylko na 2 zakrętach :D Error wyprzedzał na przedostatnim, a Patricko na 3.

Mam nadzieję, że za tydzień frekwencja również dopisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja pardon za wczoraj - widzialem sporo invitow - mialem zapauzowane f1 i ogladalem film. Przez weekend nie zagladalem na forum liczylem ze standardowo zaczynamy o 21, do nastepnego alooha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony wyścig fatalny. Sporo błędów z uwagi na deszcz, a nic nie ćwiczyłem w deszczu na tym torze :whistling: Patricko przepraszam Cię za tą karę, ale chciałem was puścić bo mnie wtedy ładnie wyobracało :laugh:

Właściwie wyścig miałem skończony bo gra wlepiła mi 2 kary do 10 okrążenia i potem miałem za dużą stratę. Pobawiłem się więc trochę z tyłu, ktoś się pytał kto tak zjeżdża do boksu, a to byłem ja :sweat:

Ogólnie mam nie za dobre wrażenia (muszę pojeździć w deszczu), ale mam nadzieję, że za tydzień będzie znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w przyszłym tygodniu udałoby się zebrać tyle osób co wczoraj, to proponuję zrobić test SC.

Zaprosić z innej ligi jakąś osobę, odpalić wyścig na 20% i po kilku kółkach ta osoba rozwaliłaby się na prostej.

Żeby w lidze już kwiatków z SC nie było, chociaż myślę, że w Australii i tak go nie zobaczymy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, w Australii mieliśmy SC i działał jak należy. Ale na to nie ma rady, bo albo się zrypie SC albo nie i nigdy tego nie przewidzisz.

Tak jak ja miałem, że wyjechał SC i on lagował, skakał, jechał w poprzek toru, itd. W końcu się zatrzymał, a ja w niego wjechałem i mnie zdyskwalifikowało z wyścigu.

Także to jest lipa, bo pierwszy w tym wypadku ma najgorzej, tak samo miał Milczar na Brazylii.

Osobiście chyba zacznę się kierować, aby wyłączyć SC, przynajmniej do momentu patcha. Miejmy nadzieję, że coś on zmieni jeśli chodzi o SC.

Bo jak jedzie normalnie to nie ma problemu, ale jak zacznie się psuć to pierwszy zawsze zostanie zdyskwalifikowany.

W tym wypadku myślę, że jest to bardzo niesprawiedliwe.

A niedzielne testy to myślę, że szkoda marnować na testowanie SC. Raz w tygodniu uda się nam zebrać ludzi, to wykorzystajmy to na jazdę.

Przynajmniej takie moje zdanie na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja parę razu jechałem za samochodem bezpieczeństwa i nigdy nie było problemu. Jechałem też jako 1 zawodnik i zaraz za nim i też nie było problemu.

Problemem jest według mnie łącze, albo źle odległość obieracie. Ja jestem definitywnie za tym by samochód bezpieczeństwa był.

Po za tym by wyjechał ktoś się musi rozbić i to w odpowiednim miejscu, więc na paru torach nam jego wyjazd nie grozi. Podczas ostatniego testu gonie było.

Moje zdanie jest takie aby był, bo nie jest najgorzej a fajnie wpływa na strategie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z łączem u mnie jest wszystko w porządku, bo jak cały wyścig jedziemy i każdego widzę bez problemu, a nagle SC wyjeżdża i jedzie bokiem, albo na dachu i skacze jak zając, to łącze tutaj nie ma znaczenia.

Poza tym nie jestem jedyną osoba, której się takie coś dzieję.

No i SC w singlu działa bez problemu, a jak są jakieś problemy to co najwyżej karę wsypie, ale rzadko, w online jest zupełnie inna bajka.

Może też SC wyjechać na każdym torze, nawet na SPA, wystarczy, że ktoś uderzy o bandę i wyleci na tor i już jedzie SC.

Nie mówię, że mamy do definitywnie wyłączyć, bo też lubię jak są akcje z SC, ale jeśli SC wyjedzie i się zbuguje to wtedy cierpi ten co jedzie pierwszy, a podczas ligowych wyścigów można się już lekko wkur...ć...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze testy:

(700MB)

Maaziu dzięki za dobrą walkę ;)

pozdro

Edytowane przez Helion07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ścianę przywaliłeś tak mocno, że aż ci się kamera przekrzywiła :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą kamerą to dobre :biggrin: To się nazywa profesjonalna liga, pierwszy zakręt zero kontaktów, a potem czysta walka (szkoda, że mnie tam poobijało trochę po bandach, ale już mam odpowiedni setup :sweat:) do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka była dobra, szkoda tylko, że się po razie wysypaliśmy, a potem wylecieliśmy oboje, sorry, że zacząłem spinować, w najmniej spodziewanym momencie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Errorem na przemian to nawet nie wiem ile razy wylatywaliśmy :P Ja na przedostatnim zakręcie, a on na tym trzecim cały czas :P

Ale prawda, wyścig był świetny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jak to jest z przyczepnością w co-opie? Jest tak samo jak online?

Pytam, bo dało mi się wyśrubować 1:20:7xx i nie wiem czy jest się z czego cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helion twój filmik jest kapitalny.

Widać mój dość udany start, wyprzedzenie Deenego oraz walka z Patricko(z oddali)

Kidy koleje testy i jaki tor jedziemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No standardowo w weekend, pewnie znowu w niedziele. A jaki tor? Może Malezję? Byle nie Australię...już mam jej dosłownie dość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie podam swoją propozycję przyjemnych torów.

1. Malezja.

2. Turcja.

3. Po co w ogóle wybierać tory... Najlepiej jak będziemy jeździć po prostu po kolei czyli teraz Malezję (nie musi być 50%), potem Chiny itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest ktoś chętny pograć co-opa? Miałem z Maziem grać, ale tego nigdy nie ma :P

Piszę tutaj bo wolałbym pograć z kimś z Ligi 1 jako, że tutaj się chyba najbardziej już znamy.

Oczywiście dystans to 20%, bo 50% to jednak za dużo jak na co-opa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Patricko, ale w tygodniu nie mam czasu nawet na odpalenie konsoli. ^^ Jak już to możemy w weekend pograć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×