Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

No tak error masz rację. Ale dla mnie to dalej za dużo :smile:

Popatrzyłem tylko na początek, a nie oglądałem do końca. Zwracam honor :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapraszam do dyskusji w temacie glownym naszej ligi... bardzo wazna kwestia wymaga dyskusji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akcja z Deenym pod koniec gdzieś.

ha no deeny trzeba miec fantazje zeby majac bolid z lewej na chama przepchac go prawie do pitu ; ) odpuscilbys gaz i kazdy pojechalby swoje. nie jarze po co walczyles o pozycje w tym miejscu zjezdzajac do pitu.

na 10:55 dobry moment ze znikajacym moim bolidem a potem we 3 na prostej kolo w kolo.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejazd przez metę Asshuri zapamiętam długo :P Normalnie jak w filmie :) hehe

Mimo, że i tak miałem karę i wylądowałbym na tej samej pozycji co wylądowałem, ale walka fajna.

Przepychanki? U mnie nie było kontaktu, jedynie wtedy co Ci zadek potrąciłem i Cie lekko obróciło, ale dostałem za to karę i zwolniłem i czekałem na Ciebie.

Dla mnie fajna walka, przynajmniej nie było nudnej końcówki po tym jak Deeny załatwił mi wyścig ^^ (tak, będę Ci to teraz wypominał do końca życia, hehe)

Myślę, że nasza forma jest podobna teraz, to pewnie powalczymy jeszcze nie raz nie dwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deeny nie ładnie się zachowałeś... Myślałem, że trochę inaczej to wyglądało.

Po jakiego grzyba wyprzedzałeś Patricko na tej prostej skoro i tak do boksu byś zjeżdżał.

Ujął bym to dosłowniej, ale jako, że team mate powstrzymam się od dosadniejszego komentarza :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno zdarzyło się, nikt nie jest idealny.

Teraz będzie miał nauczke.

Skąd wiecie że wam też się coś takiego kiedyś nie zdarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie problemy. Niech każdy lepiej patrzy na siebie i naprawia swoje błędy. Pierwszy raz po roku gry w F1 zdarzyło mi się zrobić coś głupiego i teraz będziecie pisać, że ja jestem jakiś nie normalny?

Widzę, że bez głębszej analizy się nie obejdzie, bo co niektórzy żyją tym wydarzeniem.

Po 1. Ścigałem się z Patricko, a to chyba samo za siebie mówi, że były emocje...

Po 2. Byłem mega wkurwrzony karą za dotknięcie obracającego się Asshuriego.

Po 3. Nie byłem pewny tego, czy zjadę do boxu. Dopiero po na pierwszym zakręcie "S" zorientowałem się, że opony już nie dają rady.

Miałem mało czasu, żeby to wszystko ogarnąć. Dodatkowo nie jestem jeszcze doświadczony w wyścigach. To, że mi tak dobrze idzie to tylko kwestia talentu i dobrego operowania kciukami :P

Jeśli kara, którą sobie sam wymierzyłem to za mało to nie wiem... Wykluczcie mnie z 10 wyścigów. Może wtedy sytuacja na torze się poprawi, bo nie będzie takiego kamikadze jak ja, co robi rozpierdal na każdym wyścigu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deeny luzik :thumbsup: Wyraziłem tylko swoje zdanie i na nikogo nie naskakuje.

Kara karą, ale co to da? W tym sezonie to chyba Ci sędziowie są zbyt pobłażliwi, a kierowcy zbyt kruche serduszka mają bo to co się nawyrabiało (w tym też z moją osobą np. w Chinach) to katastrofa :sweat:

Może teraz będziemy trenować starty, a nie samą jazdę?:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kocham jak ktoś najpierw mnie obsmarowuje, a później pisze, że wyraża swoje zdanie i to nie jest żaden atak. Najlepsza wymówka :P

Sędziowie może są pobłażliwi. Kara dla mnie może nic nie zmieni. Patricko pisał to samo. Natomiast ja czuję, że źle zrobiłem i nawet jak będziecie mi kazać to w niedziele nie wyjeżdżam z garażu podczas kwalifikacji. Tak postanowiłem i koniec. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i zerknalem i ja na ten incydent...

Na moje to wyglada tak.. Deeny sciga sie z Patricko i jest kompletnie nie swiadomy o stanie swoich gum.. Dlatego tez po wyprzedzeniu nagle doznaje olsnienia ze nie dohamuje na czas... co sie tak wlasnie konczy... O ile ten manewr wyprzedzenia jak najbardziej rozumiem bo on po prostu myslal ze opony dadza rade to jednak nie kumam ze na tym lewo prawo po prostu nie pusciles Patricko. Musiales widziec jego bolid... Emocje emocjami ale trzeba sie rozgladac... pozatym tak nagle to on ci nie mogl zniknac aby o nim nie myslec...

Wedug mnie dobrze stanie jesli Deeny wystartuje z ostatniej pozycji w nastepnym wyscigu. Kolizja jak najbardziej do ominiecia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest po prostu moja opinia na ten temat.

Na nikogo tu nie najeżdżam ani go nie obsmarowuje.

Myślę, że każdy powinien wyrażać swoje zdanie na pewne rzeczy. Co do kar to fakt od tego są sędziowie, ale np. taki świadek wypadku też może coś wnieść do sprawy.

Jako, że ja nie jestem ani jednym ani w tym wypadku drugim napisałem tylko to co myślę:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy nowego kolegę w lidze. Fajnie byłoby przejechać się z nim wcześniej, żeby się poznać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gracz do tej ligi? Myślałem, że 1, 2 i 3 liga składają się tylko z doświadczonych sezonem 1 czy 2.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy nowego:

HeXatroN- (psnid: HeXatroN-) - Pad

Dostaje on:

Mercedes

Zatem Fauper masz nowego partnera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
thumbsup.gif hey mate - powodzenia. Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WYŚCIG

No elo!

Po pierwsze gratulacje dla Faupera! :thumbsup:

Może się mylę, ale chyba pierwszy triumf w karierze.

Wyścig był ciekawy, ale może zacznę od tego, że nie udało mi się pojechać czystego okrążenia w kwalifikacjach! Masakra.

Już się cieszyłem, gdy widziałem dwa pierwsze sektory super przejechane i brałem ostatnią szykankę - to musi być super czas! Super jak na mnie, bo wyszłoby gdzieś 1:22.600. Postawiłoby mnie to wyżej i może dzięki temu nie musiałbym się męczyć podczas wyścigu. Otóż po starcie musiałem jechać za 4 bolidami, których nie dało się wyprzedzić. Żaden problem z jednym, ale by wyprzedzić np. Asshuriego, to musiałbym walnąć w kogo innego. I tak przez wiele okrążeń. No nic. Następnym razem postaram się w Q, bo wolę sam kogoś blokować :D

@Intruder

Cholera domyśliłem się, że zwalniasz, ale robiłeś to w tym samym czasie, co ja. Chciałem Cię puścić, ale zwalniałeś, to ja przyspieszałem, Ty przyspieszyłeś, to ja zwalniałem i się nie dogadaliśmy. Błąd leży tym razem po mojej stronie :P Choć następnym razem mi zaufaj, bo jak mówię, że jestem szybszy i masz mnie puścić, to tak jest :) Po rozgrzaniu opon najwyżej być mnie dojechał.

Tym razem zły byłem tylko na siebie, bo powinienem bez gadania jechać za Tobą i wziąć Cię na prostej :) Tym razem przeprosiny należą się ode mnie dla Ciebie.

Musimy sobie przedyskutować prywatnie, kiedy i na jakie polecenia się przepuszczamy ; P

@Asshuri

A no powalczyliśmy deczko, hehe. Tym razem jednak, to nie Ty, a ja się męczyłem :)

Jak tylko znajdę czas, to potnę filmik i wrzucę, to zobaczysz jak wyglądało to z mojego oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , mam chwilowe problemy z netem(modernizacja całej sieci w bloku) dlatego pisze z pracy :) i dlatego nie byłem na wczorajszej ustawce , mam nadzieje ze dzis juz bedzie wszystko ok i bede mógł z wami potrenowac . Napewno nie bede dla was konkurencyjny :) bo do tej pory jezdzilem na paru asystach i jak je wyłącze to bedzie miazga :D Fauper dodam Cie do znajomych jak tylko neta odzyskam. GG GL HF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam XeXatroN,

Przede wszystkim pamiętaj, że na pierwszym zakręcie można przegrać cały wyścig - dlatego spokojnie i z rozwagą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wczoraj jjechaliusmy wyscig z SC i nie bylo zle troszke skakal ale jak sie jechalo rozwaznie i w odpowiedniej odleglosci za nim to bylo dobrze i nikt nie dostal DSQ :) ale to pewnie i tak bedzie roznie z tym SC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na testach znowu jest ok, przyjdzie niedziela, wyścig, włączy się go, wyjedzie, pierwszy zostanie zdyskwalifikowany, to będzie znowu dym i siara na forum :P

Ja mogę zaryzykować i spróbować go włączyć, ale to musi się większość zgodzić. Poza tym trzeba zrobić testy porządne przy dużej ilości osób (minimum 10 wg mnie).

EDIT:

HeXatroN-, w przyklejonych masz temat z filmikami wyścigowymi.

Obejrzyj sobie kilka i zobacz jak wyglądają starty w moim wykonaniu i kolegów.

Staraj się naśladować.

Również przypatrz się jak wyglądają manewry wyprzedzania. Tutaj nie ma czegoś takiego, że na pierwszym lepszym zakręcie bierzesz się do wyprzedzania i niszczysz kolizją potem wyścig swój i co ważniejsze kolegi na torze.

Najważniejsze to zimna głowa i czekanie na dogodny moment, a nie być w gorącej wodzie kąpanym i wyprzedzanie na siłę i wpychanie się.

Nie mówię, że masz jechać ostatni non-stop, oczywiście walka musi być, tylko pamiętaj - z głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za włączeniem SC Ww tym wyścigu. Popatrzy się jak działa jeśli wyjedzie, a jak coś się zrypie to powtórzy się ten jeden wyścig np. w poniedziałek.

Przy okazji witam nowego. Tak jak Patricko wspomniał. Zimna głowa, nie wpierniczać się na chama tylko czekać na dogodny moment do wyprzedzenia.

Teraz taka mała prośba do wszystkich. Ja osobiście z nikim nie miałem problemu, ale parę osób już to zgłaszało.

Chodzi mi o dublowanie. Trzymajmy się ściśle tej zasady: masz niebieską flagę to zjedź z optymalnego toru jazdy, zrób to w miarę bezpiecznie. Jeśli są jakieś problemy na najbliższej prostej zwolnij lekko i puść kierowce, który Cię dubluje.

Takie moje zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×