Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co wy strzałkami zmieniacie podczas wyscigu (filmik ahurriego)zuzycie paliwa czy to o co innego chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wy strzałkami zmieniacie podczas wyscigu (filmik ahurriego)zuzycie paliwa czy to o co innego chodzi??

Tak możesz zmieniać zużycie paliwa szybkie, normalne, wolne przekłada się to na tempo (niby)

Możesz też zmieniać opony przed zjazdem do boksu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że im dłużej jedziesz na mieszance bogatej "RICH", tym szybciej skończy Ci się paliwo.

Na kwadracie, 3 zakładka, pokazuje Ci informacje dot. paliwa. Ile masz, itd. Jak masz Optimal to jedź sobie na standardzie.

Jak masz +1 to możesz chwile pojechać na RICH. Tylko zerkaj co jakiś czas, bo to się zmienia.

A setupu nikt Ci jako takiego nie da. Ustaw sobie skrzydła i balans jak najwyżej i spróbuj.

Co do czasów to o co chodzi? Nagle jakieś problemy? Na każdym torze są chore czasy i co?

Udało mi się zrobić 1:09:9xxx wczoraj, a i tak przywaliłem w bandę jeszcze na pierwszym zakręcie.

Poza tym co najlepsze w tym wszystkim...tempo wyścigowe mam dużo lepsze niż kwalifikacyjne na tym torze.

No i powtarzam cały czas, że w Monako czuje się jak ryba w wodzie, to jest genialny tor i mógłbym po nim jeździć w nieskończoność.

Jak nie będzie problemów z netem, albo z jakimś kaskaderem na torze, to niedziela powinna wypaść pozytywnie dla Ferrari :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy bede w niedziele - nie mam ostatnio za wiele czasu na jazde - wczoraj jak tylko odpalilem f1 obudzil sie dzieciak i tyle bylo z planowanego rekonensansu toru. jest jeszcze pare dni zobaczymy, katalonie tez jechalem z co chwile odpalanym placzem ; ] ]

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robimy z tym nieszczęsnym SC? Na Monako proponowałbym go jeszcze nie włączać, ale potem już od Kanady śmiało z nim moglibyśmy jechać.

Nie chce go włączać na Monako bo tutaj już jest wystarczająca jazda i bez niego. A jak wyjedzie to trzeba szczególnie uważać na tym torze, żeby nikt nie pchał się na drugiego, trzymał odstęp, itd.

No chyba, że robimy tak, że go włączamy, a jak np. ktoś z 1 miejsca czy tam 5 miejsca dostaje DSQ, to zachowuje swoje punkty za to miejsce.

To taka tylko luźna propozycja...

Co prawda ostatnio na testach w Monako jak wyjeżdżał to nie było ogólnie problemów, ale jednak parę osób DSQ dostało przez niego.

Myślę, że Monako można odpuścić z SC, a potem już normalnie jedziemy, co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za SC. Nawet na nieszczęsnym Monaco...

Na tym torze to on i tak jest nie potrzebny, większość się pewno rozbije, a do mety dojedzie najlepsza trójka :biggrin:

EDIT: Czyli ja jestem za tym, żeby SC włączyć od Kanady.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem ZA Sc na Monaco. DSQ jak pisali ludzie dostawali ze swojej winy.

Partyk, a może ty nie chcesz tego SC włączać, bo boisz się o swoją pozycję - pisałeś przecież, że bardzo dobrze jeździsz na tym torze...:biggrin: Bądź mężczyzną i pokaż, że z SC też potrafisz wygrywać...

Edytowane przez intruder2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intruder, Ty czytasz co inni piszą?

Mateo, wczoraj dostał DSQ za to, że SC zlagował i przeskoczył po prostu za niego,

SeN, dostaje DSQ za to, że jakiś duch stał na poboczu, lub coś w tym rodzaju,

keilone, dostaje DSQ nie pamiętam za co, ale wiem że z powodu SC bo gdzieś o tym pisał na forum,

Niech tak wyjedzie SC na Monako i coś się stanie, jakieś DSQ, itd. to będzie znowu dym i krzyk.

Prawdopodobieństwo jego wyjazdu na Monako jest bardzo dużo, a na innych torach już nie aż tak.

Ktoś się rozwali to i tak ma po wyścigu, a jak jeszcze przez to mają inne osoby ucierpieć?

Oczywiście, że boje się o swoją pozycje...przecież o to jest cały cyrk z SC...

Poza tym sporo osób od nas nawet w treningach nie brało udziału.

Bo jestem pewien, że jak wyjedzie SC to będzie gaz do dechy i hajda na auto-brake'u do przodu...

Żeby obniżyć ryzyko bugowania SC trzeba robić odstępy od siebie oraz od SC, od siebie już nie aż tak, ale od SC trzeba zachować odstęp.

A o mnie na Monako to Ty się nie martw...skup się lepiej na tym, żeby nie dać dupy przy dublowaniu jak niektórzy na treningach :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intruder, Ty czytasz co inni piszą?

Mateo, wczoraj dostał DSQ za to, że SC zlagował i przeskoczył po prostu za niego,

SeN, dostaje DSQ za to, że jakiś duch stał na poboczu, lub coś w tym rodzaju,

keilone, dostaje DSQ nie pamiętam za co, ale wiem że z powodu SC bo gdzieś o tym pisał na forum,

Niech tak wyjedzie SC na Monako i coś się stanie, jakieś DSQ, itd. to będzie znowu dym i krzyk.

Prawdopodobieństwo jego wyjazdu na Monako jest bardzo dużo, a na innych torach już nie aż tak.

Ktoś się rozwali to i tak ma po wyścigu, a jak jeszcze przez to mają inne osoby ucierpieć?

Oczywiście, że boje się o swoją pozycje...przecież o to jest cały cyrk z SC...

Poza tym sporo osób od nas nawet w treningach nie brało udziału.

Bo jestem pewien, że jak wyjedzie SC to będzie gaz do dechy i hajda na auto-brake'u do przodu...

Żeby obniżyć ryzyko bugowania SC trzeba robić odstępy od siebie oraz od SC, od siebie już nie aż tak, ale od SC trzeba zachować odstęp.

A o mnie na Monako to Ty się nie martw...skup się lepiej na tym, żeby nie dać dupy przy dublowaniu jak niektórzy na treningach :P hehe

Jestem za tym żeby na Monaco nie włanczać SC. Pomysł z punktami za dyskwalifikacje w przypadku SC mi się nie podoba.

Musimy podjąć decyzje czy jeździmy z nim czy nie, ale po monaco.

Ten tor to nie czas i miejsce na testy SC.

To jest tylko moje zdanie.

Oczywiście od Kandady nie widzę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Monaco to co sezon problemy :)

Pamiętam nawet rok temu pomysł, by nie jechać Monaco hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że SC jest może trochę eee... źle zrobiony? itd. bla bla bla ale właśnie na Monaco doda więcej emocji :D oczywiście w pozytywnym znaczeniu

Ale macie racje nie powinniśmy tego testować na tym torze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed nami jeden z najcięższych, jak nie najcięższy wyścig w sezonie.

Powodzenia :smile:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - zbliża się ekscytujący wieczór Kryman :biggrin:

Szkoda, że bez SC, bo byłby jeszcze bardziej emocjonujący. Już sobie wyobrażam jak wyjeżdza SC po kolizji, trzeba w ułamku sekundy przeanalizować , czy zjeżdżać, jeżeli tak to kiedy i jakie opony... ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chce SC... wyscig dla nie bedzie mordenga... najwiecej bluzgow przewiduje... Nie ma opcji... po poludniu biore aviomarin i ide potrenowac... Wieczorem naprawde uwazajcie na siebie bo kazda stluczka bedzie rozpatrywana bardziej niz zwykle.. dlatego kazdy kto ma mozliwosc niech nagrywa... Ja z tego co widze bede startowal w srodku albo na koncu wiec bedzie dobry widok.

Do zobaczenia... i oby to minelo jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę nagrywał - nie ma innej opcji, bo jest to bardzo specyficzny tor. Wystarczy spóźnić punkt dohamowania o ułamek sekundy i już wjeżdżasz komuś w tył albo w najlepszym wypadku jesteś na bandach.

ZAKTUALIZUJCIE SOBIE PLEJAKI PRZED WYŚCIGIEM (JEST NOWA AKTUALIZACJA), ŻEBY NIE BYŁO PANIKI PRZED WYŚCIGIEM.

Edytowane przez intruder2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz po patchu to jest jakaś kpina, SC wyjeżdża, a tu żadnej informacji. Zorientowałem się tylko dlatego, że na torze zapaliły się znaki sygnalizujące SC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakiś update do konsoli? Robią te aktualizacje, ale żeby jeszcze to cokolwiek dawało nam zwykłym użytkownikom :/

Co do SC to się zastanowię, możemy zrobić tak, że w razie jego wyjazdu i gdyby ktoś dostał DSQ przez niego, pomyślimy co zrobić.

Czy np. przepisać punkty, czy coś w tym rodzaju. Przypuśćmy, żeby tak np. od 1/4 albo mniej więcej od połowy wyścigu, jak wyjedzie SC i ktoś przez niego dostanie DSQ, to po prostu mu przepisać punkty z miejsca na którym był w momencie DSQ. Myślę, że to uczciwa opcja, tym bardziej, że na tym torze i tak nie da się wyprzedzać :P

Ale najlepiej to w ogóle go nie włączać i uważać po prostu na torze...

Dublowani jak i dublujący zachowają szczególną uwagę. Przepuszczanie tutaj jest 10x gorsze niż wyprzedzanie (tutaj się i tak nie da wyprzedzać).

W razie deszczu na pierwszym zakręcie przejechać gęsiego, wolniej i jeden za drugim, bez pchania się.

Na suchym myślę, że każdy ogarnie, ale też prosiłbym bez zbędnego wpychania się...

W F1 nie wygrywa się na pierwszym zakręcie, a już na pewno nie w Monaco...

Również podczas kwalifikacji prosiłbym o rozwagę. Nie wyjeżdżajcie całą chmarą na tor, bo zanim się rozjedziecie, pozwalniacie, itd. to będzie to dłużej trwało, jakby te kilkanaście sekund w boksie przeczekali. O puszczaniu tych co są na szybkim kółku już nawet nie wspominam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatem wlaczmy tego wariata :) SC niech bedzie on :) Ja przynajmniej sie bede mogl bylizej stawki znalesc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że SC czeka zawsze na lidera, maruderzy do momentu jak lider nie dołączy to omijają SC.

Nawet chyba ma koguta na zielono wtedy i jedzie bokiem. Także nie stawać za nim i nie prowokować niepotrzebnie DSQ :P

PS.

Naprawdę proszę o rozwagę...nie wpychajcie się na zakrętach, tutaj nie da się czysto wyprzedzić, a DRS nic nie daje, więc nie podpalać się.

Najlepsza strategia to po prostu siedzieć na zadku kogoś i czekać na jego błąd, innej opcji tutaj nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za SC. Włączmy go i tyle. Później będziemy gdybać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , miałem ciezki tydzien w pracy takze prawie wogole nie potrenowalem , zaraz bede nadrabial zaległości. Cały tydzień mój syn grał na playu dlatego do was nie dołączałem podczas treningów. Postaram sie nikomu nie zepsuc wyscigu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jechałem tylko jedne Q+ 3 kółka wyścigu i tyle :P Będziemy improwizować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Patrico za tego SC... :biggrin: To dobre rozwiązanie, bezpieczne:) Proponowałbym zaznaczyć, że punkty otrzyma tylko ten co dostanie DSQ przez SC a nie w wyniku rozbicia bolidu itp.

Edytowane przez intruder2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×