Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Karolo no jak? :) Nie bez kozery Boonk zapodał zwolnione tempo. Widać ewidentnie, że wpadam w uślizg dopiero po dostaniu od Squbixa :P

Trochę mnie ujęcie Boonka zaskoczyło, bo byłem pewien, że dostałem raczej od kogoś jadącego za mną, niż od Squbixa, który pojechał szeroko.

W każdym razie to moje nagranie i widać, że dostaję bęcka i tracę przez to trakcję. Gdyby nie było kontaktu, to nadal jechałbym jako 2.

Później niestety błąd, o którym wcześniej wspominałem. Potwierdzeniem na to, że nie chciałem od razu wjechać na tor jest mój skręt kierownicą w lewo tuż przed tym jak EviL się ode mnie odbija. Niestety tak dziwnie mnie tam wyrzuciło, skontrowałem i jakby mnie żwir chciał wypluć z powrotem.

Opony tak najadły się kamieni, że na wzgórku nieskutecznie hamuję i lekko trącam Karolo, ale był to chyba szczęśliwy kopniak, bo zaraz po tym wyprzedza rywala :)

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę na przyszły sezon jakiś ciekawy sprzęt do nagrywania zakupić.

Jednak wychodzi z tego że start był dosyć czysty, tu raczej błędy techniczne zaważyły niż brak myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milczar, no nie sprecyzowalem dokladnie swojego wywodu, no po tym jak Squbix leciutko cie tracil :D

[..]

No tak poczulem to w dupsko, ale mialem jeszcze noge na hamulcu wiec dalem rade jeszcze wyhamowac i skonczylo sie na tym, ze szerzej luk wzielem :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wychodzi z tego że start był dosyć czysty, tu raczej błędy techniczne zaważyły niż brak myślenia.

Nie no wiadomka.

Do Squbixa to już się przyzwyczaiłem. Czasem się zastanawiam, czy on w ogóle nas czyta na tym forum. To już przecież jego kolejny szalony start i próba wygrania wyścigu na pierwszym zakręcie :)

Oczywiście Suzuka pozwala na taką zagrywkę, więc żalu żadnego nie mam. I tak właściwie startu mi nie zepsuł. Jednak widać, że Squbix znów miał gorącą głowę - na pewno wystartował z kersem, a potem nie mógł utrzymać bolidu na łuku i stąd wyszło jak wyszło.

Temat też poruszam z troski o samego Squbixa, bo przecież chłopak ma umiejętności i stać go na top5, ale brakuje mu panowania nad emocjami. Przecież wystarczyło, że trzymałby się normalnie za mną, a wyjechałby jako 3 i może gdzieś by mnie w końcu upolował, a tak to zaryzykował na starcie i przepłacił to znowu wylądowaniem na końcu stawki. Czyż to nie jest kolejna dobra lekcja? :)

--

Karolo a ja Ci zapomniałem powiedzieć... Znów palił Ci się silnik :D

Widziałem to we wstecznym, gdy jechaliśmy końcówkę wyścigu, a Ty mnie goniłeś.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze znowu dowalilem wegla do pieca i sie ladnie palilo i dymiło :D

Wysyłane z pieca weglowego za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez kaaroloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no wiadomka. Do Squbixa to już się przyzwyczaiłem. Czasem się zastanawiam, czy on w ogóle nas czyta na tym forum. To już przecież jego kolejny szalony start i próba wygrania wyścigu na pierwszym zakręcie :) Oczywiście Suzuka pozwala na taką zagrywkę, więc żalu żadnego nie mam. I tak właściwie startu mi nie zepsuł. Jednak widać, że Squbix znów miał gorącą głowę - na pewno wystartował z kersem, a potem nie mógł utrzymać bolidu na łuku i stąd wyszło jak wyszło. Temat też poruszam z troski o samego Squbixa, bo przecież chłopak ma umiejętności i stać go na top5, ale brakuje mu panowania nad emocjami. Przecież wystarczyło, że trzymałby się normalnie za mną, a wyjechałby jako 3 i może gdzieś by mnie w końcu upolował, a tak to zaryzykował na starcie i przepłacił to znowu wylądowaniem na końcu stawki. Czyż to nie jest kolejna dobra lekcja? :)

Czytam forum, bez obaw.. ;)

Start nawet był dobry,lecz mój uślizg był spowodowany wjechaniem na pomalowane pobocze i stąd moja nadsterowność..

Z tą gorąca głową i emocjami to trochę racji masz... bo bywa że "spalony" jestem przez kilka pierwszych kółek które de facto ustalają w moim przypadku moje miejsce w wyścigu. No nic, może kiedyś mi się polepszy. ;). Dzięki za opinię z tym top 5, ale w tej edycji gry jestem świadomy swojego miejsca w szeregu..

Gdybym nie lubił ryzyka oraz towarzyszącego mu napięcia, to pewnie nie jeździłbym w żadną grę samochodową... ;)

p.s. film mam już gotowy także najdalej jutro wrzucę.

Edytowane przez Squbix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. film mam już gotowy także najdalej jutro wrzucę.

Mam nadzieję, że tym razem będzie to naprawdę skrót, a nie znów 19 minut i oglądanie jazdy po pustym torze :biggrin:

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym razem będzie pełna relacja z przejazdu przez pit-lane, okraszona zapierającym dech w piersiach tańcem mechaników w trakcie wymiany opon... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Squbix jak się zwie ta druga nuta z filmiku? :) Wpada w ucho :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od piątku nie mam neta na konsoli wiec o ile nic nie ulegnie zmianie to dzisiaj niestety nie będę w stanie pojechać :( Proponuje od razu zorganizowac zastepstwo w stawianiu serwera abyście nie tracili zbednego czasu o 21:00. Jeżeli jakimś cudem dostawca netu naprawi usterkę to pojawie się już o 20:40 wiec jeżeli o 21:00 mnie nie będzie online to możecie smiało zaczynać (niestety beze mnie :confused: ).

Powodzenia dla Wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mam czasu jeździć, pewnie godzinę przed wyścigiem potrenuję i pojadę po 1 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko tez raz wczoraj odpalilem na jeden trening tez nie mam czasu :)

ale na chwile zaraz wejde chyba jednak ;p

Edytowane przez kaaroloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie... jak to jest ze znaczeniem kto otwiera hosta?

popytalem tu i owdzie i wychodzi na to, ze opinie sa rozne...

ale skoro zakladajacy host (gospodarz) w trakcie wyscigu opusci sesje,

jest info u dolu ekranu,ze gospodarz opuscil sesje

a wyscig trwa dalej w najlepsze bez szkody dla uczestnikow...

no to jakie ma znaczenie kto stawia host?

przeciez wszyscy jestesmy na serwerze codemsaters,

a gopsodarz tylko otwiera drzwi i okresla reguly do danego pokoju z torem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest magia, jeden otworzy pokój i wszyscy mają czerwone połączenie, inny postawi i wszyscy zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jesli boonka nie ma i ja nie wejde to spadam tez i ja na gt5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jesli boonka nie ma i ja nie wejde to spadam tez i ja na gt5 :biggrin:

no coz, mala strata....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też dziś nie jadę skoro ma być mało ludzi. Postanowiłem zaznajomić się bardziej z MotoGP :)

Zarówno dziś, jak i do końca sezonu mnie już nie będzie, bo nie widzę większego sensu już w jeżdżeniu. Pojawię się pewnie na Brazylii bo bardzo lubię tamten tor i chcę pojechać ładny wyścig na zakończenie mojej kariery z F1 na PS3. :)

Powodzenia. Pis joł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gadales z wujem?? :>

Nie. Wystarczy ze na malego polaczka z wysp popatrze, to emigracji mi sie raz na zawsze odechciewa, wiec nie musze rozmawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×