Skocz do zawartości
digger1997

4 Starsze Gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem świeżo upieczonym użytkownikiem ps3, i chciałbym zapytać się bardziej doświadczonych graczy, czy opłaca się odkupić 4 tytuły już dość starych gierek. Mianowicie chodzi o: Fifa 08, Ratchet & Clank Quest for Booty, Motorstorm i Killzone 2 na którym najbardziej mi zależy. Gry te posiada mój sąsiad (były posiadacz chlebaczka) który chce się pozbyć płyt, które nie są mu już do niczego nie potrzebne. Chciałem odkupić od niego samego Killzone'a, ale jest zorientowany w grach i wie, że jeżeli sprzeda mi go samego to będzie miał problem ze sprzedaniem reszty tytułów. Tak więc teraz pytanie do Was, opłaca mi się odkupić tę mini kolekcyjkę, czy może poczekać i kupić Killzone 3, Fifę 11, i Motorstorm Armageddon (choć uzbieranie kasiorki na te gry troche mi zajmie czy też ustalać z sąsiadem cenę? (na Ratchecie & Clanku w ogóle mi nie zależy). Dodam, że w skład mojej kolekcji wchodzi na razie tylko U2 i LBP GOTY ;p.

ps. Nie wiem czy wybrałem dobry dział, w razie czego proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeżo upieczonym użytkownikiem ps3, i chciałbym zapytać się bardziej doświadczonych graczy, czy opłaca się odkupić 4 tytuły już dość starych gierek. Mianowicie chodzi o: Fifa 08, Ratchet & Clank Quest for Booty, Motorstorm i Killzone 2 na którym najbardziej mi zależy. Gry te posiada mój sąsiad (były posiadacz chlebaczka) który chce się pozbyć płyt, które nie są mu już do niczego nie potrzebne. Chciałem odkupić od niego samego Killzone'a, ale jest zorientowany w grach i wie, że jeżeli sprzeda mi go samego to będzie miał problem ze sprzedaniem reszty tytułów. Tak więc teraz pytanie do Was, opłaca mi się odkupić tę mini kolekcyjkę, czy może poczekać i kupić Killzone 3, Fifę 11, i Motorstorm Armageddon (choć uzbieranie kasiorki na te gry troche mi zajmie czy też ustalać z sąsiadem cenę? (na Ratchecie & Clanku w ogóle mi nie zależy). Dodam, że w skład mojej kolekcji wchodzi na razie tylko U2 i LBP GOTY ;p.

ps. Nie wiem czy wybrałem dobry dział, w razie czego proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam

zacznij od ustalenia ceny co w tym przypadku jest decydujące

ps. K2 wyrwiesz już naprawdę za niedużą kasę - ja sprzedałem z pól roku temu za 5 dych i byłem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej wyjdziesz, jak od kogoś innego kupisz Fifę 09, KZ2 i Motorstorma(ew. MS Pacific Rift). FIFA 08 to imho shit, a skoro Ratchet cię nie interesuje to dla samego Killzona nie ma, co tej kolekcyjki kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te gry, jako nówki sztuki kupisz w bardzo atrakcyjnej cenie. Lepiej kupić jedną lub dwie, na których Ci naprawdę zależy ze sklepu lub dedykowanych stron typu allegro bądź za pośrednictwem Black Market na naszym forum.

Nie daj 'koledze' zarobić (no chyba, że za wszystkie weźmie 120 zł), bo jak sam wspomniałeś - On w ciemię bity nie jest i chce Ci wcisnąć 'na chama' ograne tytuły, z których nawet nie wszystkie Cię jarają. Pomyśl, to nie boli. Jakość > ilość.

A i przy okazji, temat do zamknięcia, bo czuję tutaj mozolną dyskusję. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×