Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga 4

Rekomendowane odpowiedzi

OK, nie wiedziałem, że to jest niezgodne z regulaminem. Posypuję głowę popiołem.

PS. dzięki temu miałeś przynajmniej kogo wyprzedzać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym moim starcie mam kilka pytań :) W jakim trybie ćwiczycie przed wyścigiem i jakim samochodem. Czy w multi wszystkie samochody mają takie same osiągi standardowo. Czy każdy sam sobie ustawia bolid i o co chodzi z tymi sprężynami ?

Mam nadzieje, że nikomu nie sprawiałem problemów przy dublowaniu ;P

Edytowane przez JeffreyJeff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ćwiczę w trybie GP Mclarenem szukam setupu po czym wchodzę na grę w multi i tam sprawdzam czy setup jest dobry.

Samochody w multi mają te same osiągi. Każdy ustawia sobie sam bolid.

Jeżeli chodzi o sprężyny to ustawienie sprężyn na 11/11 dają maksymalną przyczepności i jest uznawany jako błąd gry. Dlatego my w lidze stosujemy ustawienia 9/9, które są mniej zbugowane.

Przy dublowaniu nie było żadnych problemów :) To już masz opanowane teraz pnij się w górę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinna być kara dla superluksia za głosowanie za końcem sesji. Takie zachowanie jest niedopuszczalne i w żadnym wypadku nie powinna mieć miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra... zadnej kary nie bedzie bo chlopaki nie marudza ze im cos to zepsulo... Koniec tematu Superkusio wie czego ma nie robic i jest ok. Tyle.

====

Do waszej ligi dolacza...

prezesio27 (psnid: prezesio27 ) - pad i otrzymuje on Ferrari... prosze sie nawzajem przywitac :)

superkusio masz nowego partnera :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinna być kara dla superluksia za głosowanie za końcem sesji. Takie zachowanie jest niedopuszczalne i w żadnym wypadku nie powinna mieć miejsca.

Zaraz po wyścigu chciałem wnioskować o karę dla Superluksia, ale gdy emocje opadły doszedłem do wniosku, że nie będzie to potrzebne. Dodatkowo Superluksio przyznał się do winy i wyraził żal więc wiem, że już nic takiego się nie powtórzy.

----------------------------

Witam prezesio27,

Zacznijmy od tego abyś przeczytał regulamin http://www.ps3site.pl/forum/topic/42642-mala-liga-f1-2011/ i zaznajomił się z naszymi zasadami.

Napisz jakie masz doświadczenia w F1 2010 / F1 2011 kiedy zdobyłeś licencje itp :) Fajnie by było jakbyś wyścigi nagrywał, a przede wszystkim ustawienia sprężyn.

Edytowane przez komarzycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Prezesio

Jakie czasy kręcicie ? ;p

Mi się udało w Time Trial 1:20:5xx ale z lini, więc na onlinie powinno być około 1:22.8xx

Edytowane przez LuzzaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Prezesio

jak na razie 1:20:7xx ale schodze w dół z czasem

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Chevie :) Jedziemy teraz Turcję. Mi się udało czas zrobić 1:22,0xx. A jak tam reszta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc prezesio(My sie znamy) :P panowie mam nadzieje ze w nastepnym wyscigu dacie mi spokoj i nie bede musiał znowu czytac tekstó sorry kisiel itp :(

Tasma i babcia powinni zostac ukarani za zjebanie mi wyscigu? ale widze ze ze error nie przeniusł tego co na fb napisałem a szkoda :( nie chcem zebyscie mnie zle zrozumieli ale tak nie mozna jezdzic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrozumiałem że w niedziele jedziemy Hiszpanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej turcje?? yelon popatrz w kalendarz :)

Komarzycho Mi się udało cos bardzo podobny czas do Cb 1,22,031 :)

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turcja na 100% Wystarczy spojrzeć w tabelę, która jest na pierwszej stronie tematu naszej ligi.

Na wszelki wypadek wrzucę tutaj.

36897426792894016265.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super i dzieki za info, i fajnie ze komar tabele wrzuciles tutaj . Witam nowr=ego kierowce prezesa27 Startujemy o 21?? W ramach przypomnienia prosze o potwierdzenie badz podanie godziny.Aha i fajnie tabela wyglada. Tzn nie trzeba szukac kto pierwszy drugi czy 3-ci .Widac to jak na dloni i ja rowniez calkiem wysoko jak na jeden wyscig . Jestem zaskoczony ;)

Edytowane przez Chevbacca46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jaka 21 ??????????? Wyścig w Niedziele o 20.00 jest ??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super i dzieki za info, i fajnie ze komar tabele wrzuciles tutaj . Witam nowr=ego kierowce prezesa27 Startujemy o 21?? W ramach przypomnienia prosze o potwierdzenie badz podanie godziny.Aha i fajnie tabela wyglada. Tzn nie trzeba szukac kto pierwszy drugi czy 3-ci .Widac to jak na dloni i ja rowniez calkiem wysoko jak na jeden wyscig . Jestem zaskoczony ;)

Podziękowania należą się Babcikundzi. To on wypełnił tabelę i zamieścił ją już w poniedziałek ( 19.11.2011 ) na pierwsze stronie tego tematu http://www.ps3site.p...post__p__380731

Startujemy oczywiście o 20.

Edytowane przez komarzycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×