Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga 4

Rekomendowane odpowiedzi

Temat poświęconyrozmowom uczestników Ligi 4. Możemy tu omawiać wszelkie kwestie związane znaszą grą w lidze, dzielić się opiniami po wyścigu oraz wymianie doświadczeń natorze.

Godzina startu: 20:00

Lista uczestników Ligi 4:

FERRARI:

2bc2556c06da0fd6m.jpg

1. superluksio (psnid:superluksio) – (pad)

2. fox.trot88 (psnid: fox_trot88) - DFGT

McLAREN:

9472cb79648a5477m.jpg

1. Kisiel17 (psnid: Kisiel17) – (DFGT)

2. LuzzaQ (psnid: EviLorDs) - (DFGT)

RED BULL:

8127a77914573f53m.jpg

1. pieki (psnid: Bolo_2010) - (DFGT)

2. Chevbacca46 (psnid: Chevbacca46) - Pad)

RENAULT:

cea77ab4a0869ec7m.jpg

1. Roki-81- (psnid: Roki-81-) - pad- (psnid: Roki-81-) – (pad)

2. yelon65 (psnid: yelon65) - DFGT

WILLIAMS:

7ffbf3f8aba5f07dm.jpg

1. tasma123 (psnid: tasma123) – (pad)

2. babciakundzia (psnid: babciakundzia) – (DFGT)

MERCEDES:

9eee121b442a3c14m.jpg

1. TureczekPL (psnid: TureczekPL) - Pad

2. JeffreyJeff (psnid: JeffreyTheJeff) - G27

TORRO ROSSO:

b2e2eaff77454b33m.jpg

1. komarzycho (psnid: komarzycho) - (G27)

2. blablable (psnid: blablablee) - (Thrustmaster F430)

SEZON 3

ASYSTY:

BREAKING ASSIST - OFF

ABS - OFF

TCS - do wyboru

GEARBOX - do wyboru

RACING LINE - OFF

PIT STOP - MANUAL

KERS - MANUAL

DRS - MANUAL

DODATKOWE PKTY:

Brak dodatkowych punktow.

WYNIKI

Indywiduealne:

liga4ksk.jpg

Konstruktorskie:

liga4konst.jpg

· Organizatorzyligi: Kisiel & - & -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z 4 ligi :) Ja też jestem za godziną 19, ewentualnie 20. Im wcześniej tym lepiej moim zdaniem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja do organizatorów ligi! Ważne!

W każdym temacie ligowym, w pierwszym poście, zaraz pod listą uczestników, wstawiłem szablon z wynikami (format *.xls).

Proszę o pobranie go przez organizatorów i posiadanie go pod ręką.

Po każdym wyścigu jeden z organizatorów każdej ligi podeśle mi zaktualizowany plik z czasami, punktami, obecnymi miejscami, itd.

W razie jakiś zmian w liście uczestników proszę to poprawić i podesłać mi zaktualizowany plik.

Wszystko posyłajcie mi na PW na forum!

PS.

W lidze 4 proszę o zgłoszenie się jeszcze jednego organizatora. Propozycje posyłajcie na PW do Sir Siekier.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim

godzina dla mnie jest obojętna, może być 19 (na szczęście nie oglądam już wieczorynek xD)

ale myślę, że jest to dla niektórych za wcześnie a wiec zgodzę się także na 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich uczestników

jako, że jest to temat "naszej" ligi, to pozwolę się Was zapytać - jakie doświadczenie macie z grami o tematyce F1?

ja osobiście grałem w F1 Championship Edition, świetna gierka. Kariera bardzo fajna i bardzo.. nie lubiąca oszukujących, nie można save'ować w trakcie weekendu ;-)

starszych tytułów nie pamiętam.

a jak Wy?

PS jeśli chodzi o godzinę, to już 19sta została dorzucona także innych propozycji nie mam.

witam wszystkich uczestników

jako, że jest to temat "naszej" ligi, to pozwolę się Was zapytać - jakie doświadczenie macie z grami o tematyce F1?

ja osobiście grałem w F1 Championship Edition, świetna gierka. Kariera bardzo fajna i bardzo.. nie lubiąca oszukujących, nie można save'ować w trakcie weekendu ;-)

starszych tytułów nie pamiętam.

a jak Wy?

PS jeśli chodzi o godzinę, to już 19sta została dorzucona także innych propozycji nie mam.

Edytowane przez kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim

godzina dla mnie jest obojętna, może być 19 (na szczęście nie oglądam już wieczorynek xD)

ale myślę, że jest to dla niektórych za wcześnie a wiec zgodzę się także na 21

To, że Ty nie oglądasz wieczorynek nie znaczy, że inni nie mają dzieci, które je oglądają ;) I tak, jest to za wcześnie!

Dla mnie idealną godziną jest 21:00. W sam raz na rozegranie Q i potem 50% wyścigu. Będziemy kończyć trochę po 22. Czyba to nie jest dla Was "późno"?! Będę Was wszystkich przekonywał :D

Jeśli w ankiecie wygra "wcześniejsza" opcja będę musiał poszukać sobie kogoś z innej ligi na zamianę :( a tego bym nie chciał.

Przy okazji witam wszystkich rywali z naszej ligi i do zobaczenia na torach F1!

Pozdrawiam

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym jeszcze jedną osobę do organizowania ligi, chyba że kasy nie ma problemu z prowadzeniem jej samodzielnie.

Chociaż z mojej strony uważam, że dwie osoby to idealna liczba organizatorów na każdą ligę, samemu można się troszkę pogubić w późniejszym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym jeszcze jedną osobę do organizowania ligi, chyba że kasy nie ma problemu z prowadzeniem jej samodzielnie.

Chociaż z mojej strony uważam, że dwie osoby to idealna liczba organizatorów na każdą ligę, samemu można się troszkę pogubić w późniejszym czasie.

Spoko, dzisiaj z rana wysłałem w tej sprawie zgłoszenie do Siekiera, btw, jak znajdę czas to powysyłam dzisiaj zaproszenia z PSN do wszystkich z 4 ligi oraz do głównych organizatorów, liczę na akceptację :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w spół zawodników :smile:. Ja również upierał się za godziną 21:00 ale jeśli zostanie ona przegłosowana to dostosuje się do was,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w spół zawodników :smile:. Ja również upierał się za godziną 21:00 ale jeśli zostanie ona przegłosowana to dostosuje się do was,,,

21:00

1. NERVUS_PL

2. sieniu

3. ziel (mam nadzieję)

4. ...

Dopisujcie się :D Zobaczymy, czy da się zdobyć przewagę.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21:00

1. NERVUS_PL

2. sieniu

3. ziel (mam nadzieję)

4. ...

Dopisujcie się :D Zobaczymy, czy da się zdobyć przewagę.

hehe, spokojnie, poczekajmy do ankiety :P Ja od razu przyznaję, że walczę o g.20 (19 to jednak trochę za wcześnie), ale jeśli będę w mniejszości, to się przystosuję, chociaż wstaję przed 6 :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, spokojnie, poczekajmy do ankiety :P Ja od razu przyznaję, że walczę o g.20 (19 to jednak trochę za wcześnie), ale jeśli będę w mniejszości, to się przystosuję, chociaż wstaję przed 6 :sleep:

Też wstaję przed 6... Najczęściej udaje mi się spać około 4-5h max :D Ale co zrobić? Czas na granie mam przeważnie wieczorem i nocą. Jak pisałem wcześniej, dla mnie najwcześniej, to 21:00. Owszem grywam i w dzień czasami, ale jest to randomowe i wolałbym dla dobra ligi być na GP zawsze, a nie czasem.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , ja rowniez jestem za 21 bo jak pisze NERVUS_PL moj telewizor okupowany jest przez dzieci .Ewentualnie kompromisem z mojej strony moze byc 20:30 ale wczesniej raczej nie dam rady .

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały dodane ankiety do każdego tematu ligowego.

Głosują tylko uczestnicy danej ligi, nikt spoza niej, inaczej warn!

Ankiety dobiegną końca, kiedy zagłosują wszystkie 12 osoby z danej ligi.

PS.

Jeśli komuś ewidentnie nie będzie pasowała godzina startu, to istnieje możliwość wymiany z kimś z innej ligi, komu ta godzina pasuje.

Jednak kwestie wymian dopiero po zakończeniu ankiet. Ewentualne zgłoszenia proszę zgłaszać do Sir Siekier'a.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze glosowac poniewaz w tej lidze jest najmniejsze zainteresowanie ankieta. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy masza32, NERVUS_PL, kasy, finczer, rufus, Assassin-PL, MacGyver_PL proszeni są o jak najszybsze oddanie głosów, żebyśmy mogli wszystko ustalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany. Oczywiście 21:00 :D

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moi drodzy pierwszy bardzo wazny termin zbliza sie niesamowicie szybko.

Juz jutro dostaniecie odemnie wiadomosc na pw z kilkoma pytaniami, oto one:

  • Czy dalej jestes zainteresowany braniem udzialu w swojej lidze?
  • Czy myslisz ze dasz rade z wpasowaniem sie w nasz terminarz, oraz ze nie bedzie z toba zadnych problemow?
  • Czy brales udzial w glosowaniu, jesli nie to dlaczego nie glosowales?
  • Jak wyglada sytuacja z twoja kopia gry? czy zlozyles preordera czy kupisz w dniu premiery czy moze kupisz w jeszcze innym terminie?
  • Czy masz moze jakis pomysl apropos ogolnie regulaminu albo zasad ktore moglibysmy wprowadzic?
  • Jak oceniasz cala organizacje ligi? Organizatorow, opiekunow twojej ligi?

Tak naprawde najwazniejsze pytania to dwa pierwsze.

Po wyslaniu wiadomosci czekam do godziny 24:00 18.09.2010 na odp. Osoby ktore zamierzaja sie spoznic niech napisza jeszcze dzis do mnie. Kto nie poinformuje mnie o tym fakcie i nie odpowie w terminie bedzie oznaczony w temacie lista obecnosci..

To tyle... pozdrawiam.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw zostaly wyslane do wszystkich z tej ligi. pozdro.l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe 4 osoby proszone są o oddanie głosów, w innym wypadku wygra opcja większościowa.

PS.

W sprawie hosta (WAŻNE):

Serwer stawiają ZAWSZE organizatorzy ligi. Do bezproblemowego utrzymania 12 osób wystarczy 8kb/s w uploadzie (info od CM), także nikt nie powinien mieć problemów.

Łączenie odbywa się na podobnej zasadzie jak w poprzednich grach CM, czyli dzielenie informacji odbywa się na zasadzie dzielenia informacji pomiędzy wszystkimi lokalnymi użytkownikami.

Host nie odpowiada za utrzymanie całej grupy. Mówiąc po prostu...działa to mniej więcej na zasadzie seedowania w torrentach, inaczej tego nie potrafię wyjaśnić.

W razie ewentualnych problemów, będziemy potem myśleć.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe 4 osoby proszone są o oddanie głosów, w innym wypadku wygra opcja większościowa.

PS.

W sprawie hosta (WAŻNE):

Serwer stawiają ZAWSZE organizatorzy ligi. Do bezproblemowego utrzymania 12 osób wystarczy 8kb/s w uploadzie (info od CM), także nikt nie powinien mieć problemów.

Łączenie odbywa się na podobnej zasadzie jak w poprzednich grach CM, czyli dzielenie informacji odbywa się na zasadzie dzielenia informacji pomiędzy wszystkimi lokalnymi użytkownikami.

Host nie odpowiada za utrzymanie całej grupy. Mówiąc po prostu...działa to mniej więcej na zasadzie seedowania w torrentach, inaczej tego nie potrafię wyjaśnić.

W razie ewentualnych problemów, będziemy potem myśleć.

uploadu mam ok. 500 kb/s (na Lanie) więc pewnie na ps3 po wifi trochę mniej.

no ale skoro mówisz, że działa to na zasadzie p2p to nie powinno być problemów.

Edytowane przez kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga 4 obecnie jako jedyna będzie startować o 20:00 w niedzielę.

Jak na razie nie zagłosowały nadal jeszcze cztery osoby. Jeśli chcecie startować o 21:00 to zmieńcie swoje głosy, tak by ta opcja wygrała.

W innym wypadku będzie to godzina 20:00.

Osoby, które nie potwierdzą zapytania od Sir Siekiera na PW oraz nie głosowały, wylatują do ligi rezerwowej.

PS.

Głosowanie w tej lidze będzie trwało jeszcze do jutra. Jutro w południe, albo wieczorem zamykamy ankietę i opcja większościowa wygrywa, obecnie godz. 20:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×