Skocz do zawartości
PanPawcio

Racket Sports

Rekomendowane odpowiedzi

racket-sports-move-ps3-bprod58693903.jpg

Premiera: 15 września 2010 - równocześnie z premierą PS MOVE.

Przeżyj emocje związane z naturalną kontrolą ruchów w grze stworzonej i wydanej ekskluzywnie na kontroler PlayStation Move. Przenieś się do odległych miejsc i sprawdź swoje umiejętności w ekscytujących rozgrywkach - Zagraj na plaży Copacabana, u stóp góry Fuji, lub obok drapaczy chmur w Dubaju! Elastyczny system kontroli oraz tryb dla wielu graczy gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie!

7441.jpg

7442.jpg

7443.jpg

7444.jpg

7445.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=-erTsZwjD3o

Edytowane przez PanPawcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w to nie grałem ale opinie są negatywne, szczególnie dotyczy to głównie odworowywania ruchów kontrolera move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem...dzisiaj w demo z PSN, i powiem całkowicie szczerze...Po tym jak grałem w Sports Champions, ta gra to KOMPLETNY niewypał. Zerowe odwzorowanie ruchów, ciężko się przyzwyczaić do nierealnego odbierania piłek, gra bardzo wolna, siła poruszania move nie miała żadnego znaczenia bo piłka i tak była odbijana z normalną prędkością. Osobiście odradzam, o wiele lepszy wybór to Sports Champions :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak przedmowca napisal.

Probowalem ale szybko wylaczylem i wrocilem do sprort champions

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to kompletne nieporozumienie. Po jakiego grzyba trzeba trzymać ten trigger kiedy odbijamy nie rozumiem. Gra się również strasznie wolno. Nędza. :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Muszę nie zgodzić się z przed mówcami. Posiadam pełną wersję tej gry i oceniam ją 7/10.

- Siła ruchu ma znaczenie i jest wykrywana, ale nie 1:1

- odwzorowanie ruchu to dwie odmienne kwestie, jeśli machamy na „pałe” to gra stara się nam pomóc. Jeśli nasze ruchy są precyzyjne to można swobodnie wyprowadzać skuteczne zagrania. Liczy się nie tylko odpowiednia machnięcie Move’em ale i ułożenie ręki oraz ruch nadgarstków. Spokojnie stosowałem zagrania z prawdziwej gry i przy dokładnym wykonaniu piłkę można posłać tam gdzie chcesz.

- do sposobu gry trzeba się przyzwyczaić, fakt jest że na początku jest dziwnie. Albo gra się jak lama i gra za bardzo upraszcza, albo trzeba być precyzyjnym i dopiero wtedy zabawa się zaczyna. Nie ma poziomu średniego tak jak w champion sport gdzie gra aż za dużo ruchów uznaje za celnych.

- Przycisk T służy do wyprowadzania ryzykownych uderzeń i nie trzeba go trzymać cały czas, ważne że uderzenie musi być dokładne.

Osobiście Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu ograniczeń rozmiaru pokoju i samej kamery, aby się nie "zabić" z drugim graczem było ciężko (kamera nie widziała kulki). Chyba że mamy spore pomieszczenie i 50 cali telewizor, 32 trochę średnio. Jednakże bawiłem się dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy pełnej wersji gry :

Czy w grze jest j.polski ? Wiem głupie pytanie , ale szukam na allegro i wszystkie są w j.angielskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dla mnie gra to porażka rozpłakałbym sie gdybym kupił oryginał, ale nigdy nie grałem w tenisa. Tak juz ktoś wcześniej pisał, że gra ułatwia nam jezeli ruchy są zbyt chatyczne, bo  mojej kobiecie która trenowała tenisa, gra przypadła do gustu. 

Wnioskując, może gra jest dla tych co mają skilla. 

ps. piszę oczywiscie o wersji demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy pełnej wersji gry :

Czy w grze jest j.polski ? Wiem głupie pytanie , ale szukam na allegro i wszystkie są w j.angielskim.

Gra jest w języku angielskim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i odgrzewam kotleta, ale co z tego, skoro tak niewiele i niesprawiedliwie o tej grze powiedziano.

Grałem w demo, i po spróbowaniu chyba wszystkich gier "move'owych", uważam, że tenis w tej grze jest chyba najbardziej grywalną z nich. Tytuł ten mnie wciągnął, i to do tego stopnia, że w demie grałem z cztery mecze pod rząd, aż nie wyłączyłem konsoli spocony.

Odniosłem wrażenie przeciwne do waszych, a mianowicie - odwzorowanie ruchów jest całkiem precyzyjne. Machniesz "pałką" mocno, wyprowadzasz silny cios. Machniesz leciutko, piłka wyraźnie zwalnia, i ląduje w pierwszym polu. Wciśniesz trigger i wyprowadzasz potężne, ale ryzykowne uderzenie, które często może zadecydować o punkcie. Dodatkowym ubarwieniem gameplaya jest przymusowe obracanie Move'a zgodnie z kierunkiem ruchu, czyni to rozgrywkę mniej casualową, a wymagającą większego skupienia. Nie rozpracowałem jeszcze podkręcenia, ale kamera sama czasami mi je rejestruje, więc albo odwzorowanie ruchów jest niedokładne, albo wykonuję dany ruch przypadkiem, nie wiedząc o tym.

Nie grałem w odpowiedniki na Wii, ale Racket Tenisa oceniam wysoko, i coraz bardziej skłaniam się ku nabyciu fulla. Rozważam też oczywiście kupno Sports Champions, ale tenis podoba mi się bardziej, niż SC'owy "pingiel". Ja też trenowałem kiedyś tenisa, ale bez przesady... podstawowych ruchów forehandu i backhandu w 5 minut nauczyć może się chyba każdy (w grze, bo w realu to już o wiele trudniejsze).

To prawda, że gierka ma wiele negatywnych opinii, m. in od IGN i podobnych "gigantów", ale mnie akurat urzekła.

Edytowane przez Ekhangel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×