Skocz do zawartości
Marqus_Pirx

Komunikacja Glosowa

Rekomendowane odpowiedzi

"szkielety" - na Arice i Port Valdez, to wlasnie "konstrukcje'", budynki bez scian

"kurwa mac!" - oznacza postrzał śmiertelny krzyczącego

heli - to heli

w czołgu sprawdza się orientacja "godzinowa" - "uwaga, rpg na trzeciej", w heli duzo gorzej, działonowy rzadko wie gdzie przód ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam pomysł Marqusa za bardzo dobry. Ludzie grajacy tylko w swoich hermetycznych squadach mogą ten topic omijać szerokim kołem, ale wprowadzenie nazewnictwa bardzo by ułatwiło, a przede wszystkim usprawniło rozgrywkę tym, którzy chcą ostrzec kolegów i jedyne co potrafią krzyknąćw ferworze walki to "Tam, tam - w krzakach!!!". thumbsup.gif Pewną barierą jest czasochłonność takiego zajęcia. Ktoś by musiał mapa po mapie, spot po spocie "fotografować" i podpisywać. A czasem ludzie nie mają nawet kiedy pograć dry.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pograsz troche to nawet jak ktos Ci powie haslo " tam w tych krzakach" to bedziesz wiedzial gdzie isc. Na lagunie troche z tym trudniej :whistling: jednak juz wiesz mniej wiecej gdzie kampia, skad sie dobrze strzela itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, wcale nie trzeba grać ze sobą codziennie, żeby się dogadywać, wystarczy mieć przegrane trochę tych godzin i nie ma żadnego problemu w szybkim opisaniu gdzie co się dzieje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mieć oblatane wszystkie mapy w przynajmniej dwóch trybach (rush i conquest) i od razu wiesz gdzie jest przeciwnik. Tekst np: (gra :rush, Arica, 1 paczki, defend) "stacjonarka na parkingu dla czołgów" albo "górka z prawej pod słupem" i już tam jesteś w sekundę. Często też korzysta się naprzemiennie z oznaczeń rush-conquest, np : "tam gdzie paka A na rushu" a jak grasz na rushu to np " czerwony budynek, pierwsze piętro nad alfą z conquesta" i też wiesz. Może na pierwszy rzut oka wydaje się to skomplikowane......ale z czasem wchodzi w krew i nie zwracasz na to nawet uwagi. Gorzej jak grasz z kimś nowym i on nie rozumie ale boi się zapytać :pardon:

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielbłąd - wróg

następny u bozi lub poleciał do bozi - jak się kogoś zabije

ka bum - wybuch ( w bajce to było. Bodajże Madagaskar )

szczotka - shotgun

więcej nie pamiętam

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziejeszny tekst z meczu przeciwko JSP

- tam tam na B jest ten Kris Pokora :biggrin: (padłem) :laugh:

pozdrawiam fraguGD :thumbsup:

Edytowane przez elSiara
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

wchodząc w post spodziewałem się jakiegoś krótkiego opisu wprowadzającego w ogóle do problemu komunikacji głosowej - czyli co i jak, z czym to się je, jak podłączyć, jak uruchamiać itp. przepraszam, za tę naiwność, alem nowy w społeczności ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kumpel jak ładuje to krzyczy do hs-a: "No ładuj żesz kurwa szybcieJ!!!" I już wiemy że ładuje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpopularniejszy tekst:

-Patrzaj plecy bo mnie zadźgał ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie, wy się porozumiewacie w bf3 dzieki HS? raz tylko słyszałem jakiś niemców,a tak to cisza.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jamie84: odpowiem za siebie. Mówię sporo, a ludzie z którymi gram również nie siedzą w ciszy. Komunikacja jest non stop... do momentu aż nie padnie mi HS i trzeba podładować ;)

Komunikacja głosowa zdecydowanie podnosi przyjemność grania.

Edytowane przez rother

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info bo ja gram głównie podbój i bardzo rzadko słyszę jakieś rozmowy,a Polaków nie spotkałem jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info bo ja gram głównie podbój i bardzo rzadko słyszę jakieś rozmowy,a Polaków nie spotkałem jeszcze.

Graj ze znajomymi, lub poszukaj takich co grają z hs'em tutaj, na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem pluton którego pierwszym i najważniejszym priorytetem jest zebranie osób rozgoryczonych stanem Voice Chat'u w BF3, celem jest zwrócenie uwagi na ten element przez DICE i doprowadzenie do jak najszybszej jego naprawy. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy chcą coś w tej kwestii działać do plutonu, a jeśli nie chcesz być aktywistą w plutonie, a cała sprawa jednak Cię martwi to zapraszam do fanów.

Oczywiście wspólna dobra zabawa, granie, zawieranie znajomości również wink.gif.

DICE PLS fix VoiceChat

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem pluton którego pierwszym i najważniejszym priorytetem jest zebranie osób rozgoryczonych stanem Voice Chat'u w BF3,

a co jest z nim nie tak?

Pytam, bo nigdy nie korzystałem z tego dobrodziejstwa, a zamierzam nabyć HS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacina niemiłosiernie na multi (na co-opie jest ok) i słychać (w najlepszym wypadku) co 2-3 słowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ktos zainteresowany komunikacja przez TeamSpeaka zapraszam ts3.ts-poland.pl kanal demony wojny haslo ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ktos zainteresowany komunikacja przez TeamSpeaka zapraszam ts3.ts-poland.pl kanal demony wojny haslo ps3

witam.byl bym chetny z kims pograc i pogadac w battle.3 na team speak.tylko podaj jaki to jest numer tego kanalu albo odezwij sie na gg

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat mozna usunac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio ta 11 mb paczka naprawila ten blad ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe co znajdowało się w tych "magicznych" 11 mb. :biggrin:

Edytowane przez Sirroneth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×