Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to wiadomo od dawna, że chętny :) zmieniłem na preordera w PL z tego samego powodu co wyżej więc ruszam w piątek.

Piatek ? Toc premiera ponoc 9ego jest w srode :D

Co do teamspeaka jest juz nas 4ech (mam jeszcze 1ego znajomego z innego forum), wiec 1-2 osoby na zapas do tego i styka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie macie swoje preordery? Ja mam w ultimie - muszę do nich napisać czy już wiedzą kiedy będą wysyłać; mam nadzieję, że na 7.X (dzień premiery) będę grę miał u siebie;

Czyli co; komunikacja via Teamspeak? Musiałbym już zawczasu ściągnąć i zainstalować to ustrojstwo :turned:

BTW

W wersji kolekcjonerskiej gra jest w metalboxie czy w pogrubionym kartonowym pudełku? Gdzieś w odmętach sieci wyczytałem, że niby metalbox (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piatek ? Toc premiera ponoc 9ego jest w srode :D

Co do teamspeaka jest juz nas 4ech (mam jeszcze 1ego znajomego z innego forum), wiec 1-2 osoby na zapas do tego i styka.

Co tam palisz ?:)

Premiera jest 7 w piątek a 9 to niedziela

Ja mam preorder w gekonie ale to dlatego, że mam od nich 15 minut do domu. Będzie pewnie kartonowe pudełko.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu sie premiera DS z wyborami pomyliła :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam palisz ?:)

Premiera jest 7 w piątek a 9 to niedziela

Ja mam preorder w gekonie ale to dlatego, że mam od nich 15 minut do domu. Będzie pewnie kartonowe pudełko.

Ararara, faktycznie, pomieszalo mi sie, zamiast na pazdziernik spojrzalem na wrzesien :pardon:

@Hardy

Wersja EU bedzie w kartonie, Steelbox bedzie w USA, my za to mamy chyba jakis dodatkowy bonus w CE - jakos tak.

A propos, jutro wysle przez PW namiary na Teamspeaka (musicie sciagnac Teamspeak 3 jesli nie macie, minuta w goglach).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko mam a propos komunikacji w DS - czy będą działały w grze słuchawki bluetooth?

mam na myśli grę w copie albo najazdy na innych graczy

ktoś tu pisał o teamspeak - to jakiś dodatkowy soft, czy chodzi o funkcjonalność ps3?

poproszę o wskazówki, żebym mógł się dobrze przygotować do grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@omar

http://www.teamspeak.com/

i wszystko jasne; w DS nie będzie możliwości wykorzystania hs więc trzeba kombinować z zewnętrznymi sposobami komunikacji.

teamspeak to soft na PieCa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@omar

http://www.teamspeak.com/

i wszystko jasne; w DS nie będzie możliwości wykorzystania hs więc trzeba kombinować z zewnętrznymi sposobami komunikacji.

teamspeak to soft na PieCa

A nie wydaje się wam, że używając TS w jakiś sposób oszukujecie? Myślę, ze brak komunikacji jest tu celowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. I co? Mają posypać głowę popiołem i przeprosić? W tetrisie też nie ma czatu głosowego, ale jeśli się chce to można ze sobą dzielić doznania z gry przy użyciu skype bądź ts :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią do Was dołączę. Jednak przy pierwszym podejściu do gry, uważam, że samemu będzie lepiej wczóć się w klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. I co? Mają posypać głowę popiołem i przeprosić? W tetrisie też nie ma czatu głosowego, ale jeśli się chce to można ze sobą dzielić doznania z gry przy użyciu skype bądź ts :)

Oj tam, skąd taka reakcja?

Ja sobie wyobrażam, że posiadając czat głosowy i pomoc kolegów cała magia pryśnie :P A i poziom adrenaliny będzie dużo niższy.

Ale mogę się nie znać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Cycorusem. Ja tam wolę sam odkrywać rejony Dark Souls. Adrenalina będzie większa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wielka szkoda, że nie będzie możliwości używania hs. Tak jak piszą niektórzy trzeba będzie kombinować inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@omar

http://www.teamspeak.com/

i wszystko jasne; w DS nie będzie możliwości wykorzystania hs więc trzeba kombinować z zewnętrznymi sposobami komunikacji.

teamspeak to soft na PieCa

dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, skąd taka reakcja?

Ja sobie wyobrażam, że posiadając czat głosowy i pomoc kolegów cała magia pryśnie :P A i poziom adrenaliny będzie dużo niższy.

Ale mogę się nie znać :P

Zgadzam się z Cycorusem. Ja tam wolę sam odkrywać rejony Dark Souls. Adrenalina będzie większa :)

Powiem wam panowie ze to gowno prawda, pierwszy raz Demon's Souls przeszedlem sam jak palec i procz zadowolenia z pobicia trudnej gry nie czulem zupelnie nic innego, zadnego zaszczucia, zadnej wiekszej adrenaliny etc, gdy w New Game + zas zaczalem sobie chatowac z kumplem za pomoca Xboxa, moje doznania z gra podskoczyly o jakies 100% w gore, fajnie bylo sie podzielic doswiadczeniem, umowic gdzies na co-op, polowanie na black phantomy (wieksza koordynacja jest jak gadasz podczas walki i robienia zasadzek ;) ) i inne takie pierdoly, zupelnie inaczej sie wtedy gra, podobnie tez bylo kiedy siedzialem z kilkoma forumowiczami na cross-chacie PS3 tym pisanym, jakiez emocje to byly kiedy polowalismy na Pure Bladestone'a i wbilismy chyba jedne z pierwszych platyn w polsce razem (kazdy mial wersje azjatyckie krotko po premierze wiec nie bylo nigdzie poradnikow ani ludzmi ktorzy chetni byli oddawac itemy trofeowe) :).

Takze trzeba czegos najpierw sprobowac, a potem ewentualnie negowac, nigdy na odwrot.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze trzeba czegos najpierw sprobowac, a potem ewentualnie negowac, nigdy na odwrot.

tak jak powiedziales przeszedles najpierw gre sam a na NG+ z kumplem.. poprzednicy napisali ze wola odkrywac swiat Dark Souls samotnie.. czyli Ty tez tego "nie zasmakowales" (poznawania swiata gry w co-opie) ;P

ja podobnie gralem (NG - sam, NG+ i NG++ -online) i raczej bym tego nie zmienil choc moze powinno sie sprobowac.. jednak bym sie denerwowal gdyby nie bylo pelnej wspolpracy i by mi uciekal, przechodzil gre szybciej/wolniej czy cos.. musialaby byc pelna synchronizacja ;P.. przy NG+ nie czulem takiej potrzeby bo juz wszystko znalem i lecialo sie na przod..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam panowie ze to gowno prawda, pierwszy raz Demon's Souls przeszedlem sam jak palec i procz zadowolenia z pobicia trudnej gry nie czulem zupelnie nic innego, zadnego zaszczucia, zadnej wiekszej adrenaliny

Ale rozumiesz, że inni mogą chcieć inaczej? Nikt Wam tego nie broni, ale opinię chyba można przedstawić?

Ja bym - robiąc zasadzkę na black phantoma z użyciem takich dodatkowych narzędzi - czuł się jak osoba, która oszukuje.

PS. Korzystałem z takich narzędzi już wcześniej w innych grach. I wiem jak bardzo to ułatwia rozgrywkę. Jeżeli nie cierpią na tym inni (w Twoim przykładzie black phantom) - droga wolna. Jeżeli cierpią - każdy ma inne podejście, w końcu to tylko gra. Ja nie akceptuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram jeszcze w Disgaea 4 i Dead Island na PC przez co moje tempo przechodzenia Dark Souls nie będzie zbyt duże więc nawet jakbym chciał to nie ma sensu żebym się z kimś ustawiał - jednak i tak jestem zwolennikiem żeby za pierwszym razem grać solo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysta ciekawość zachęciła mnie do wtrącenia się:

.... Jeżeli nie cierpią na tym inni (w Twoim przykładzie black phantom) - droga wolna. Jeżeli cierpią - każdy ma inne podejście, w końcu to tylko gra. Ja nie akceptuję.

Wytłumacz mi proszę , jakim sposobem elektroniczny byt może cierpieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysta ciekawość zachęciła mnie do wtrącenia się:

Wytłumacz mi proszę , jakim sposobem elektroniczny byt może cierpieć?

Wolałbym nie wdawać się tu w filozoficzne dyskusje. Nie ten temat :)

PS. Ale wiesz kto kieruje Black Phantomem, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiesz, że inni mogą chcieć inaczej? Nikt Wam tego nie broni, ale opinię chyba można przedstawić?

Ale czy ja gdzies kogos do czegos zmuszam ? Opinie przedstawiles, ale w bardzo nachalny i bezposredni sposob, wiec czulem sie zobligowany do wymiany swoim argumentem.

Na tym polega forum, napisales cos publicznie, musisz byc przygotowany na riposte.

Ja bym - robiąc zasadzkę na black phantoma z użyciem takich dodatkowych narzędzi - czuł się jak osoba, która oszukuje.

A gdybym napisal na cross-chacie PS3 za pomoca klawiatury "Stoimy za tymi filarami i czekamy" nie czulbys sie jako osoba oszukujaca ? To jest zupelnie to samo, tyle ze zawsze przyjemniej sie komunikuje z osoba za pomoca glosu.

Bo w sumie nie rozumiem o co ci chodzi, probujesz przedstawic osoby ktore chca sobie porozmawiac jako cheaterow ? Przeciez to czysty idiotyzm.

tak jak powiedziales przeszedles najpierw gre sam a na NG+ z kumplem.. poprzednicy napisali ze wola odkrywac swiat Dark Souls samotnie.. czyli Ty tez tego "nie zasmakowales" (poznawania swiata gry w co-opie) ;P

Nie czepiaj sie szczegolow ;) Odnosilem sie glownie do odpowiedzi Cycorusa ktory mowil ze cala magia by prysla i adrenaliny by nie bylo.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nie wdawać się tu w filozoficzne dyskusje. Nie ten temat :)

PS. Ale wiesz kto kieruje Black Phantomem, prawda?

Dobra. Ja wiem jedno, jak mnie postrzelą w COD-a/BF-a, zadźgają w Two worlds II czy zginę w jakiejkolwiek innej grze to nie cierpię/ginę/krwawię.Obrywa kod,zbiór tekstur ,pikseli a nie żywy normalny człowiek.Jeśli ktokolwiek, kierujący "swoim protagonistą" w dowolnej grze odczuwa inaczej, no cóż wtedy normalne to nie jest. Jak wiadomo na kręćka innych ludzi po "drugiej stronie kabla",wpływu nie mamy.

Edytowane przez OwlPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja gdzies kogos do czegos zmuszam ? Opinie przedstawiles, ale w bardzo nachalny i bezposredni sposob, wiec czulem sie zobligowany do wymiany swoim argumentem.

Na tym polega forum, napisales cos publicznie, musisz byc przygotowany na riposte.

A gdybym napisal na cross-chacie PS3 za pomoca klawiatury "Stoimy za tymi filarami i czekamy" nie czulbys sie jako osoba oszukujaca ?

Bo w sumie nie rozumiem o co ci chodzi, probujesz przedstawic osoby ktore chca sobie porozmawiac jako cheaterow ? Przeciez to czysty idiotyzm.

Za stary jestem na przedstawianie opinii w sposób nie bezpośredni :)

Każdy ma inny system wartości, z moim wcale nie musisz się ze mną zgadzać.

Korzystanie z narzędzi, których nie daje sama gra lub konsola uważam za obejście systemu. W czasie, gdy pisałbyś na cross-chacie PS3 za pomocą klawiatury mógłbyś zaliczyć kosę w plecy - czyli ryzyko musisz sobie wkalkulować. Przeciwnie jak używasz TS'a. W grze tego typu TS stanowi dla mnie coś w rodzaju auto-aim'a z FPS'ów ;-)

Nikogo też nie nazywam cheaterem. Nikogo nie oceniam - przedstawiam swój punkt widzenia. Przecież można rozmawiać i nie wykorzystywać przewagi (oczywistej) jaką to daje w walce z przeciwnikiem. A jak wykorzystujesz to kwestia indywidualna, czy takie ubicie black phantoma daje Ci satysfakcję.

Edit: OwlPL - a ja się identyfikuję trochę bardziej z postacią, którą kieruję. I denerwuję się, emocjonuję etc. Może normalny nie jestem, ale dobrze mi z takim właśnie "przeżywaniem" gry.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystanie z narzędzi, których nie daje sama gra lub konsola uważam za obejście systemu. W czasie, gdy pisałbyś na cross-chacie PS3 za pomocą klawiatury mógłbyś zaliczyć kosę w plecy

Nawet gdybym pisal 1 palcem u 1ej reki w momencie w ktorym BP wchodzi do swiata, to i tak bym zdazyl, wiem to z doswiadczenia (niejednemu BP sie pewnie nawiedzania swiatow odechcialo).

Ale proponuje porzucic ten temat.

Hardy, Natsu, wliczajac was i mnie bedzie nas na dzien dzisiejszy prawdopodobnie 5, mysle ze tyle wystarczy na poczatek.

@Owl

Spieprzyles sprzedajac sam-wiesz-co :D, lec po nowe i dolaczaj!

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, głupie może pytanie, ale da się zaprosić kogoś z listy znajomych, do swojego świata, np w celu ubicia bossa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×