Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma znaczenia czym walisz, byle byś tylko nie walił zbyt blisko jego zadka - celuj bliżej czuba ogona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kovacs napisał:

Nie ma znaczenia czym walisz, byle byś tylko nie walił zbyt blisko jego zadka - celuj bliżej czuba ogona.

Dokładnie. Bij w końcówkę to odpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kupienia (póki co pre-ordery) figurka Artoriasa która wygląda rewelacyjnie, a co za tym idzie - cena jest zaporowa. Blisko 2000zł za figurkę wysokości nieco ponad 50cm. Nie powiem wykonana jest perfect, ale z tą ceną to poszaleli. Zastanawiałbym się gdyby kosztowała połowę z tego...a tak to nawet nie ma tematu.

http://www.play-asia.com/dark-souls-14-scale-statue-artorias-the-abysswalker/13/70a96z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowa cena za takie premium figurki. Niestety... Wykonana jest z polystone, a nie z PVC, co już podbija cenę, bo to droższy materiał + szczegółowość i wymiary składają się na tę cenę.

 

Zerknijcie sobie na figurki Wieśka od Prime 1 - cena prawdopodobnie będzie około 3000 zł :24_stuck_out_tongue: Małe dzieła sztuki IMO.

http://imgur.com/a/LZRTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo remaster na current gen. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za niedługo remaster na current gen. 

?!

Sprawdzone info?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w takie cuś

Ale bym pograł w takiego kotleta... ostatnio zrobiłem calaka w dks na xo we wstecznej, i dla mnie ta gra bije zdecydowanie 2 i 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, adick007 napisał:

?!

Sprawdzone info?

Nie, ale prawdopodobne. Gość robi w devie i wie troche więcej co się w branży dzieje. Np. wiedział wcześniej, że Rime przestanie być exem Sony, grał też troche w alfe, ponoć gra daleka do ukończenia i twórcy  są w czarnej dupie z developingiem. Mówił to w czasie kiedy gra była jeszcze zapowiadana na 2016 i przekaz w mediach był, że prace idą pełną parą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sobie odkurzyłem PS3 i odpaliłem na chwilę Dark1.

Świetna gra, oby ją odświeżyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam głupie pytanie - czy mogę szybko zmienić na krzyżaku broń na magię?

Czy za każdym muszę wchodzić do menu i wybierać rękę piromanty i umieszczać ją w miejsce broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że możesz. Na każdym slocie krzyżaka dajesz np. z lewej tarczę i łuk, a z prawej miecz i rękawicę (albo talizman do magii). Flachę i zielska masz na dolnym slocie, a czary/pyro u góry. Wszystkim żonglujesz kiedy chcesz, bez konieczności wchodzenia do ekwipunku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Wczoraj udało mi się zabrnąć do Undead Parish - jednak brak estusów spowodował fiaskiem poszukiwania ogniska.

A teraz zaczynać jeszcze z miejsca sprzed walki z Taurusem.. eh, no cóż. Dzisiaj może je znajde.

Ale za to z dzik padł za drugim razem a z niego całkiem fajny hełm - robi wrażenie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hełm to był rzadki drop, więc się ciesz :24_stuck_out_tongue: Ognisko już niedaleko. Szukaj skrótów do nich, które spowodują, że kolejne zgony nie będą już tak frustrowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Lokacje są tak fenomenalnie zbudowane i połączone, że niekiedy skrót potrafi zmniejszyć odległość pomiędzy twoim "trupem" a najbliższym ogniskiem o jakieś 15 minut :)

Zazdrosny trochę jestem, że nie mogę wymazać z pamięci tej gry i odkryć jej na nowo, tak jak odkrywasz ją ty

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co jestem gdzies w polowie Bloodborne, czeka juz na polce DkS3...ale znow mnie kusi zeby sprawdzic czy duzo zapomnialem w mojej ulubionej gry...Moze jakies NG+++?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 23.12.2016 o 11:48, dwypij napisał:

Poki co jestem gdzies w polowie Bloodborne, czeka juz na polce DkS3...ale znow mnie kusi zeby sprawdzic czy duzo zapomnialem w mojej ulubionej gry...Moze jakies NG+++?

Ja po ograniu Bloodborne patrzę na inne gry tak samo jakbym zobaczył gówno...:duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×