Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,mam pytanko dopiero zacząłem grać w dark souls...Czemu moja postać którą zrobiłem nie wygląda tak jak powinna :P ? tylko jest koścista i jakaś stara hehe ? o co chodzi możecie mi wytłumaczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj próbowaliśmy z Trickerem zagrać razem coopa.Ja lv 129,on125 ale nie widzieliśmy naszych znaków w Kiln przed ostatnim bossem.Chyba ze dwie godziny próbowaliśmy się połączyć.Przecież mamy podobne lv i powinniśmy zobaczyć znak przez któregoś z nas postawiony.Mieliście już podobne problemy?

Siema,mam pytanko dopiero zacząłem grać w dark souls...Czemu moja postać którą zrobiłem nie wygląda tak jak powinna :P ? tylko jest koścista i jakaś stara hehe ? o co chodzi możecie mi wytłumaczyć ?

Gdy jest koścista to jesteś pod postacią Hollow,czyli zombie.Nie możesz wtedy przywołać kogoś do pomocy przy bossie,masz mniejszy drop rate,nie każdy npc będzie z tobą gadać,zadajesz mniejszy dmg(chyba).

Gdy jesteś pod postacią człowieka masz większy drop rate,przy bossach widzisz znaki pozostawione przez innych użytkowników chcących pomóc ci przy przejściu.Masz szanse spotkać Black Fantomy na swojej drodze w poszczególnych lokacjach.

Gdy giniesz stajesz się Hallow,musisz wtedy przy ognisku użyć humanity aby powrócić do stanu ludzkiego.Licznik humanity masz po lewej stronie ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki,a mam jeszcze pytanko gram thiefem..Jakie statystyki nim dodawać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdy jest koścista to jesteś pod postacią Hollow,czyli zombie.Nie możesz wtedy przywołać kogoś do pomocy przy bossie,masz mniejszy drop rate,nie każdy npc będzie z tobą gadać,zadajesz mniejszy dmg(chyba).Gdy jesteś pod postacią człowieka masz większy drop rate,przy bossach widzisz znaki pozostawione przez innych użytkowników chcących pomóc ci przy przejściu.Masz szanse spotkać Black Fantomy na swojej drodze w poszczególnych lokacjach.Gdy giniesz stajesz się Hallow,musisz wtedy przy ognisku użyć humanity aby powrócić do stanu ludzkiego.Licznik humanity masz po lewej stronie ekranu.

Ej to akurat nie prawda. Co do ustawiania się do co-opa też tak miałem, z tego co gdzieś wyczytałem jak kładziesz znak to pojawia się on na jednym z kilku serwerow, jeśli Twój ziomek jest na innym to go nie zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gwynie, to nie chce juz ani slowa czytac...

Namieszalem dzis z trofeum za bronie i sie okazalo, ze musze wskoczyc na kolejny ng (+++), bo zabilem cycoline, a nie zebralem tarczy z silver knighta.

Problem byl taki, ze gwyn na ng++ zjadal mi 1/3 zycia slashem, a on ma takie combo co sekunde. Jeszcze dodam, ze mam 160sl i 1850hp, wiec jakas totalna abstrakcja.

Do tego jakis baran napisal na wiki, ze gwyn na ng+ z iron fleshem, to samobojstwo, wiec nawet nie bralem tego pod uwage...

Po 2,5h(doslownie) prob parowania bylem tsk zdesperowany, ze wrzucilem sobie tego flesha i gwyn padl w 30s. Nawet nie musialem blokowac. 2handed i jazda. Co trzeci hit flask.

Potem zrobilem fastun do anor londo i spadla mi ta tarcza, ale trofika nie ma, wiec musialem cos zle policzyc.

Odszukac cos w tym pierdolniku jaki jest w plecaku, to masakra...

Edytowane przez lipek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj próbowaliśmy z Trickerem zagrać razem coopa.Ja lv 129,on125 ale nie widzieliśmy naszych znaków w Kiln przed ostatnim bossem.Chyba ze dwie godziny próbowaliśmy się połączyć.Przecież mamy podobne lv i powinniśmy zobaczyć znak przez któregoś z nas postawiony.Mieliście już podobne problemy?

Gdy jest koścista to jesteś pod postacią Hollow,czyli zombie.Nie możesz wtedy przywołać kogoś do pomocy przy bossie,masz mniejszy drop rate,nie każdy npc będzie z tobą gadać,zadajesz mniejszy dmg(chyba).

Gdy jesteś pod postacią człowieka masz większy drop rate,przy bossach widzisz znaki pozostawione przez innych użytkowników chcących pomóc ci przy przejściu.Masz szanse spotkać Black Fantomy na swojej drodze w poszczególnych lokacjach.

Gdy giniesz stajesz się Hallow,musisz wtedy przy ognisku użyć humanity aby powrócić do stanu ludzkiego.Licznik humanity masz po lewej stronie ekranu.

zauważyłem że jak postawi sie swoj znak to gina inne aby przywolac, wiec jezeli oboje postawiliscie to nie ma takiej opcji aby ktorys z was widzial znak do przywołania drugiej osoby

Edytowane przez pablo2424

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poleciałem po całości.Potrzebuję tylko:

1)Great Lord Greatsword

2)Great Shield Of Astorias

Lv 129.Jak by ktoś miał potrzymać na chwilę to byłbym bardzo wdzięczny!!!

Ognik, nie dam rady się szybko zbliżyć do 120 lvl. No chyba że zrobie nową postać, ale ostatnio mimo że chęci na pogranie mam to czasu brak.

A nick na psn to Honorrek

Siema,mam pytanko dopiero zacząłem grać w dark souls...Czemu moja postać którą zrobiłem nie wygląda tak jak powinna :P ? tylko jest koścista i jakaś stara hehe ? o co chodzi możecie mi wytłumaczyć ?

Jeśli to laska to jest szansa, że się odchudza przygotowując się do Top Model ;)

Dzisiaj próbowaliśmy z Trickerem zagrać razem coopa.Ja lv 129,on125 ale nie widzieliśmy naszych znaków w Kiln przed ostatnim bossem.Chyba ze dwie godziny próbowaliśmy się połączyć.Przecież mamy podobne lv i powinniśmy zobaczyć znak przez któregoś z nas postawiony.Mieliście już podobne problemy?

Hej,

pewnie inne serwery, warto spróbować wyjść i wejść do gry ponownie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć w co dodawać złodziejem ? opłaca się dodawać siłe ? nie chce zmarnować punktów na jakąś niepotrzebną rzecz...i grając złodziejem jaki gift radzicie na początek ? oprucz master key bo juz mam jako klasa...z góry dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć w co dodawać złodziejem ? opłaca się dodawać siłe ? nie chce zmarnować punktów na jakąś niepotrzebną rzecz...i grając złodziejem jaki gift radzicie na początek ? oprucz master key bo juz mam jako klasa...z góry dzieki za odp

Czołem - żeby było najszybciej - proponuje wejdź na dark souls wiki i tam jest sporo różnych bulidów.

Trudno coś doradzić, zalezy jak chcesz grać. Wszystko zalezy od lvl na którym chcesz grać,

z kliku słowach:

- jeśli chcesz grac pancernym typkiem to str, vit, end i trochę dexa

- jeśli szybkim złodziejem z sztyletem i lekka zbroją - to idz w dex, ale tez zawsze end i vit sie przydaje, i trochę str

- jeśli nastawiasz się na magię - to wiadomo że podstawa to int, i att plus standard czyli vit i end.

- jak na cuda - to faith plus standard.

W zasadzie każdy parametr służy do czegoś. Na początek możesz dawać w vit i end - to prawie zawsze dobry wybór na początek. Potem patrz jaką bronią chcesz grać i pod nią dawaj statsy - np. chcesz grać złodziejem z dobrym sztyletem i łukiem, to wiadomo że dex się przyda. Gerenalnie pierwsza popstacią możesz trochę poeksperymentować, zawsze po kliku godzinach możesz zrobić drugą, która Ci lepiej pasuje.

Tu masz jakiś przykład:

DEX bulid

Edytowane przez Honorrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej to akurat nie prawda. Co do ustawiania się do co-opa też tak miałem, z tego co gdzieś wyczytałem jak kładziesz znak to pojawia się on na jednym z kilku serwerow, jeśli Twój ziomek jest na innym to go nie zobaczy.

Sorry ,nie drop rate tylko drop rare.Jeżeli masz od 01- 30 humanity na liczniku to zwiększa się Item discowery.Jest to górna granica,chyba że założysz pierścień to twój item discovery osiągnie max 410.

http://www.ps3trophies.org/forum/dark-souls/129487-dark-souls-trophy-guide-roadmap-tips-strategies.html

Może się komuś przydać.

Edytowane przez ognik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu 1.05 jest jeszcze lepiej -Item Discovery osiaga max (wspomniane 410) przy pierscieniu i 10 humanity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ognik, nie dam rady się szybko zbliżyć do 120 lvl. No chyba że zrobie nową postać, ale ostatnio mimo że chęci na pogranie mam to czasu brak.

A nick na psn to Honorrek

Jeśli to laska to jest szansa, że się odchudza przygotowując się do Top Model ;)

Hej,

pewnie inne serwery, warto spróbować wyjść i wejść do gry ponownie.

We dwóch mamy resetować grę, czy wystarczy że jeden z nas wyjdzie i powróci do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest platyna. 85h na liczniku, ale gdybym nie zawalil ng++ z cycolina, to byloby ponizej 80.

Poszukam sobie teraz ciekawego builda na pvp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest platyna. 85h na liczniku, ale gdybym nie zawalil ng++ z cycolina, to byloby ponizej 80.

Poszukam sobie teraz ciekawego builda na pvp.

Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,mam mały problem chce pograć z kumplem,przywołujemy się jest ok,a po chwili dołącza się gracz z wysokim lvl i mnie zabija i od nowa :/ zmarnowałem juz z 3 humanity i on ciągle włazi w ten serwer i mnie zabija...Co zrobić aby nie mógł się do nas dołączyć ?i jeszcze jedno pytanko..Czemu jak gram z kolegą i dołączy się gracz w kolerze czerwonym to widzi go tylko jedna osoba ? moj kumpel go widzi i się z nim bije a ja nie... o co chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka zaliczona.Nareszcie!!!

Hejka,mam mały problem chce pograć z kumplem,przywołujemy się jest ok,a po chwili dołącza się gracz z wysokim lvl i mnie zabija i od nowa :/ zmarnowałem juz z 3 humanity i on ciągle włazi w ten serwer i mnie zabija...Co zrobić aby nie mógł się do nas dołączyć ?i jeszcze jedno pytanko..Czemu jak gram z kolegą i dołączy się gracz w kolerze czerwonym to widzi go tylko jedna osoba ? moj kumpel go widzi i się z nim bije a ja nie... o co chodzi :P

Prawdopodobnie jakiś błąd serwera.A fantom nie może mieć wysokiego lv,co najwyżej zbliżony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zawaliłem sprawę i mam dwa miecze greatsword of artorias, zrobiłem dwa te same z duszy Sifa - mam prośbę niechciałby się ktoś zamienić na tarczę lub ten drugi miecz z duszy wilka, wiem że zamuliłem ale platyna musi paść a nie uśmiecha mi się przechodzić jeden raz więcej. Będę dźwięczny - mój psn id lewarPL sl 110. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We dwóch mamy resetować grę, czy wystarczy że jeden z nas wyjdzie i powróci do gry?

Trzeba próbować, jak jeden nie pomoże to obaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zawaliłem sprawę i mam dwa miecze greatsword of artorias, zrobiłem dwa te same z duszy Sifa - mam prośbę niechciałby się ktoś zamienić na tarczę lub ten drugi miecz z duszy wilka, wiem że zamuliłem ale platyna musi paść a nie uśmiecha mi się przechodzić jeden raz więcej. Będę dźwięczny - mój psn id lewarPL sl 110. pozdrawiam

Tzn. one są takie same. Jeden ma dmg z magii, a drugi nie. Zobacz, bo może zrobiłeś dobrze.

Jak coś, to ja mam wszystko, więc mogę komukolwiek dać do trofeum. Lvl 160~ więc musiałbyś trochę podbić, ale na ng+ tych dwóch ziomów przed komnatą cycoliny daje po 30k, więc szybko idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka zaliczona.Nareszcie!!!

Prawdopodobnie jakiś błąd serwera.A fantom nie może mieć wysokiego lv,co najwyżej zbliżony.

Gratulacje! A co do różnicy poziomów to z tego co słyszałem jeśli jest to wjazd z jakiegos conventu (np leśnych ludków) to nie ma limitu na levele. Także może się zdarzyć, że atakuje nas kozak 200 lvl wyżej.

Np. Cat Ring

It ignores the level range for invasions so if you are a lvl 300 you may invade someone thats lvl 50 or you may be lvl 150 and end up invading someone thats lvl 700.

Edytowane przez Honorrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jak w tej grze sprzedawać bronie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jak w tej grze sprzedawać bronie ?

Nie da się. Tzn. da się, ale każda broń jest warta tyle samo i zwyczajnie szkoda na to czasu, bo mało souli dostajemy. Dodatkowo jest to dostępne dopiero po przejściu znacznej części gry.

Polecam Ci faq i ogólnie całą wiki, bo pytań będziesz miał jeszcze MNÓSTWO.

http://darksoulswiki.wikispaces.com/FAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok przeczytałem całą wiki,ale mam pytanko ktorego w wiki nie znalazłem..Jak w tej grze można stawać się nie widzialnym,widziałem na youtube ze gracze stają się niewidzialni ? trzeba mieć jakiś przedmiot czy może nauczyć jakiegoś skilla ? i jak oni te fajne salta robią ? ja tylko mogę sie turlać :P podam link o co mi dokładnie chodzi :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niewidzialności jest Ring of Fog, od fikołków Dark Wood Grain Ring.

Ja miałem dzisiaj fajnego glitcha, zrobiłem inwazje w Depths akurat jak host razem z Solaire walczyli z Gaping Dragonem. Stałem na balkonie i patrzyłem jak walczą z powietrzem bo boss się nie wczytał. Solaire padł a hosta ubiłem z łuku jak go dragon do góry podnosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×