Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Cenega ma konsolowe PtD w planie wydawniczym, ale jeszcze nie ma go jeszcze w "swoim" sklepie (Muve).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanie będzie to w wersji PL? BO chętnie bym zakupił ten tytuł gdyby miało rodzime napisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersji podstawowej nie ma w PL, więc raczej dodatek też w takowej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie polskich napisów w konsolowym wydaniu Prepare to Die Edition - i całe szczęście...patrząc na tłumacznie na PC :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę są tam takie kwiatki? Widziałem spore fragmenty polskiej wersji i tłumaczenie było w porządku - chyba że macie jakieś hity do zacytowania ;)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wstydzą się własnego języka ^^. Whatever. Można w grze przekazywać przedmioty? Gdzies czytalam :<. Podrzucil by mi ktoś jakiś lepszy mieczyk ++? ^^ Granie od początku ( nieszczesne data corrupted) boli. W momencie kiedy na maksa się wkręcilam !!!! Glupie blighton jest dla mnie nie do przejscia :D, a nie zamierzam sie poddawać i isc od strony firelink shrine :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można umówić się w konkretnym miejscu i zostawić znak do przyzywania. Po przyzwaniu jedna osoba upuszcza przedmiot, a druga podnosi. Tylko niestety aby widzieć znak te dwie osoby muszą być w podobnym przedziale poziomowym, a skoro zaczynasz od zera, to może być trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda....44 to wciąz malo :(. No nic, jakoś sobie poradze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi dane się spierdzielą to grę sprzedam-wymienię i tyle , grę już przeszedłem gram drugi raz też już prawie kończę ale już mnie tak nie wciąga jak za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do świata DkS po dłuższej chwili i poszedłem zabić Pinewheel'a...i wypadło mi Mask Of The Mother...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak wracam do ff13-2 ;X, ewentualnie zrobie znowu nową postac xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj się XD pamiętaj że w tej grze chodzi żeby przeżyć każdą sekundę a nie pokonać bossa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie będzie działać to dlc, grę trza zacząć od początku czy po prostu pojawi się gdzieś nowy świat, w trakcie prowadzonej rozgrywki? Wie ktoś może?

Tutorial dostępu do DLC :)

1. Połozyć Lordvessel w podziemiach Firelink Shrine.

2. Zabić hydrę w Darkroot Basin i uwolnić Dusk of Oolacile

3. Zabić Crystal Golema przy pierwszym ognisku w Duke's Archives i wziąć po nim Broken Pendant.

4. Wrócić na jeziorko w Darkroot Basin - na końcu, po lewej będzie portal do Sanctuary Garden.

P.S. Set of Artorias sprzedaje Domnhall of Zena (po zabiciu Knight Artorias), więc warto go zachować przy życiu przed np. czyszczeniem terenu pod NG+ ;)

Edytowane przez fenrizpl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące DLC. Czy będzie dostępne na ps3 i czy trzeba będzie je kupić czy dostanie się go w patchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dostępne na PS3 za jakiś czas. Trzeba je będzie kupić. Niestety czasy bezpłatnych dodatków, nie licząc jakichś wyjątków, już minęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC ma ukazać się 26 października. I nie wiem czemu miałoby być bezpłatne - przecież to baardzo dużo nowej zawartości.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że będzie bezpłatne ponieważ PCtowcy dostali je w podstawowej wersji więc sądziłem że na ps3 i xboxa dadzą w patchu ale jednak trzeba będzie kupić:<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Namco to nie CD Projekt ;-) Z tego co do tej pory widziałem, to sądzę że warto będzie zapłacić, bo to konkretny dodatek, a nie jakieś małe pierdoły. Zakładając, że nie zaszaleją z ceną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to dodatek a już wiem co w nim będzie i będzie obszerny(3 nowe krainy chyba 3 nowych bosów i bardzo fajny pomocnik w walce z ostatnim bossem ale nie spoiluje) więc sądzę że cena nie będzie przekraczała 50zł(sam za taką pewnie kupie)ale to się zobaczy jak wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że cena nie będzie niższa jak 36 pln. Na zavvi cała nowa edycja kosztuje na pln 120. Za około 70zł można zwykłą edycję sprzedać oraz jeszcze jakaś starą i zbędną grę i ma się nówkę sztukę. No ale wszystko zależy od ceny. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chętny na pare rundek pvp dzisiaj wieczorkiem? Mój lvl 125, nie bać się, cienki jestem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×