Skocz do zawartości
Allu

Co wolisz?

Rekomendowane odpowiedzi

Takie w sumie głupie pytanko ale ciekawią mnie inne opinie:

Wolicie PSX EXTRENE czy NEO+ ???

I czemu akurat to?

Ja ze swojej strony na 100% wolę Extrema (ale kupuję oba) bo jego klimat jest bardziej luźny klimat (Neo jest zbyt "suche") i dużą liczbę artykułów około i poza growych  :)

And U?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo bo 'gulash', i tylko za niego. PsxE za całość :) Są nie do pobicia :) Co nie zmienia faktu, że jedna i druga po woli tracą na swojej wartosci. W dobie internetu nie będą już nigdy na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale tak jak eBook nigdy mi książki nie zastąpi, tak net gazetki nie da rady wyprzeć  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Liluh

Właśnie miałem zapytać czy Gulash to jeszcze pisze w Neo :) Dla tych co niepamiętają, gulash to jeden z nielicznych ludzi ze starej gwardii prasy rozrywki komputerowej który jeszcze coś skrobie jak dawniej. Jeszcze z Secret Service. Często i gęsto mam zupełnie inne zdanie o konkretnych grach, ale lubie go z sentymentu ;) PSX Extreme zawsze pachniało mi chamskim przedrukiem z wersji angielskiej, ale dobrze, że jeszcze się trzymają.

Mimo wszystko, dla mnie prasa komputerowa skończyła się ze śmiercią takich gazet jak Bajtek, TopSecret i Secret Service. Gamblera nigdy nie lubiłem, a ostatnim na polu bitwy  ŚGK który również był zszedł. Trochę się dziwie, bo jednak gazeta to gazeta, za 5zł do 8zł kupowałbym nawet niezbyt gruby miesięcznik o grach z solucjami, reckami i wywiadami. Ale od conajmniej 3-4 lat to już nie te czasy. Wracając do tematu, nie kupuje ani jednego ani drugiego, ostatnie pismo konsolowe jakie kupowałem regularnie to było angielskie CD32 Gamer ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Gulash jakoś nie kreci. Jego teksty wydają mi się drętwe... Wolę Myshaq czy HIVa z Extreme bo może są chamscy ale są też jacyś tacy prawdziwi  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie Gulash jakoś nie kreci. Jego teksty wydają mi się drętwe... Wolę Myshaq czy HIVa z Extreme bo może są chamscy ale są też jacyś tacy prawdziwi  :)

Popieram  :D

Z tym że do Gulasha mam szacunek za SS, ale NEO nie czytam. Od lat prenumeruję PSX Extreme i na razie nie planuję tego zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja zbieram PE od numeru 89 :D, i nie załuję, nie są sztywni tylko zawsze można się pośmiać, no i też ich za to lubię że wygrałem tam konkurs HC ROOM :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gratulacje  ;D

Ja po remoncie też mam zamiar coś im podesłać  ;)

To jest właśnie ten klimat. Czasem nie majac co robić wyjmuję stare numery i czytam napawając się atmosferą  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio byłem w rodzynach hehe  ;)

a HC Room też im prześlę jak się w końcu przeprowadzę  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak byc w Rodzynach to jest coś  ;) Gratuluję... chyba  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak byc w Rodzynach to jest coś  ;) Gratuluję... chyba  ;D

To był specjalny list na rodzyny więc gratulacje przyjmuję a chyba skreślam  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole PE. NEO+ kupuje jak się bardzo nudze. Poprostu ten klimat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos PSX to dziś wyjąłem ze skrzynki świeży egzemplarz i jest naprawdę bardzo fajny artykuł (test) na temat europejskiej wersji PS3, napisany przez Urala. Nie wiem skąd jest ten gość ale już od kilku numerów pisze bardzo fajne teksty.

Artykuł o PS3 jest napisany bez emocji, w miarę obiektywnie i znajdziecie w nim mnóstwo odpowiedzi na pytania zadane na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w Empiku byłem i Extrema nie mieli...  :-

Ural faktycznie pisze nieżle ale jeszcze długa droga przed nim  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja w Empiku byłem i Extrema nie mieli...  :-

Ural faktycznie pisze nieżle ale jeszcze długa droga przed nim  ;D

to trzeba prenumeratę zamówić!  ;) szybko, taniej i wygodnie (niue muszę tłumaczyć w kiosku co to jest PXS Extreme :D )

Uralowi brakuje jeszcze luzu ale na pewno się wyrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to trzeba prenumeratę zamówić!  ;) szybko, taniej i wygodnie (niue muszę tłumaczyć w kiosku co to jest PXS Extreme :D )

W moich kioskach wiedzą co to, ale po akcji z numerem z płytą (zresztą beznadziejną...) wolę jechać do empika bo mam wybór (najczęściej okładki). A prenumeraty nie biorę bo nie ufam poczcie  :-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd, poczta nigdy mnie jeszcze nie zawiodła  ;) (odpukać  ;)

A płytę dostałem i teraz się gdzieś wala po podłodze  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd, zawiedzie Cię kiedy będziesz się tego najmniej spodziewał  ;)

Wolę samemu kupić  ;D

A płytka to syf okropny... ponad 20 razy jest na niej trailer PGR. O innych powtórkach nie wspomnę  :-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na około 36 miesięcy prenumeraty PSX nie zawiodła mnie ani razu a Ciebie ile razy zawiódł już Empik/kiosk?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na około 36 miesięcy prenumeraty PSX nie zawiodła mnie ani razu a Ciebie ile razy zawiódł już Empik/kiosk?  ;)

Ja zrezygnowałem z prenumeraty. Przez ostatnie 12 miesięcy gazetę dostałem wcześniej 2-3 razy. W pozostałych miesiącach przychodziła 2-3 dni po tym jak widziałem ją w sklepie. Szczytem były momenty jak widziałem gazetę w kiosku w piątek rano a ze skrzynki wyciągałem ją w poniedziałek po pracy po południu. Nie wiem czy wina PP czy wydawcy ale moje wkurzenie osiągało wtedy zenit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miałeś wyjątkowego pecha albo... ja też dostawałem gazetę po terminie tylko że nie rozglądałem się za nią w kioskach więc nie miałem tego problemu  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do czasu tej pamiętnej płytki kupowałem zawsze rano 20go (pracuję w nocy to w drodze do domku już mogłem poczytać), teraz jednak wolę poczekać jakiś dzień i skoczyć do sklepu żeby mieć pełną ocenę (okładki, dodatki) a nie tak jak w kiosku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jakoś przyzwyczaiłem sie do psx extrime neo ta stara ekipa z secretservice która przeskoczyła na konsole a pamietam ich upadek z własnej winy pismo sporo kosztowalo a nie oferowało tego co inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ich wina, tylko efekt skali... CDAction mialo 2 plytki + przeogromny naklad, w ktory koncern z niemiec (tak, tak - to nie spisek, to zywa prawda) wladowal kupe kasy... a wy na to poszliscie... CDA nigdy nie kupowalem i nie mam zamiaru w przyszlosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×