Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

I chyba mniejsza w PL nie będzie :/

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 kropki zawsze mają za około 170/180zł, dlatego lepiej poczekać na ich ofertę.

Z wysyłką akurat wyjdzie niecałe 200zł, więc chyba warto.

Ja tylko tam kupuje. Na Ultimę już się nabrać nie dam, nie ma bata.

Znowu w ostatnim momencie powiedzą, że niestety nie dostali dostawy i trzeba czekać kilka dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 kropki zawsze mają za około 170/180zł, dlatego lepiej poczekać na ich ofertę.

Z wysyłką akurat wyjdzie niecałe 200zł, więc chyba warto.

Ja tylko tam kupuje. Na Ultimę już się nabrać nie dam, nie ma bata.

Znowu w ostatnim momencie powiedzą, że niestety nie dostali dostawy i trzeba czekać kilka dni...

Ja zamawiałem F1 2011 z Ultimy i wszystko było ok, przed premierą miałem grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem już u nich. Nie było żadnych problemów, ale jak będzie z pre-orderem? Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki stojak panowie pod g27 widziałem cos takiego Play-Max i Wheel Stand Pro V2... Który z nich jest lepszy ? chodzi mi o mocowanie pedałów na jakich to zasadach jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam do Was pytanie. Gdzie najlepiej kupić F1? Zamówić pre-order, poczekać do premiery i dopiero wtedy kupić przez allegro lub inny sklep internetowy czy może w sklepie typu empik/saturn itp.? Po prostu w jaki sposób będzie najtaniej i w miare szybko :happy:. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas kupisz tylko wersję PL i z tego co widzę to gra będzie kosztować minimum 189zł, obecnie wszędzie ceny to 199zł.

Oczywiście doliczając do tego wysyłkę to pewnie koło 210zł.

Nie wiem czemu tak z ceną skoczyli, ale w sklepach typu Media Markt, Saturn, itd. to będzie pewnie minimum 229zł.

Pomijam różne osiedlowe sklepiki, itd. Bo z takimi to różnie bywa.

Ja zamówiłem angielską wersję amazon.co.uk. Razem z wysyłką wyszło mnie to równo 200zł.

Poczekam kilka dni dłużej, ale przynajmniej będę miał oryginalną wersję językową i McLarena na okładce :P

Nie jest to Ferrari, ale na bezrybiu i rak ryba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam do Was pytanie. Gdzie najlepiej kupić F1? Zamówić pre-order, poczekać do premiery i dopiero wtedy kupić przez allegro lub inny sklep internetowy czy może w sklepie typu empik/saturn itp.? Po prostu w jaki sposób będzie najtaniej i w miare szybko :happy:. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Szybko i w miarę tanio będzie zamówić pre-order. Nie sądzę, żeby cena gry szybko spadła, a pre-order w cenie do 200 zł nie powinien być problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakieś informacje, opinie na temat tych stojaków pod kierownice o które pytałem ? czuję się ignorowany przez was koledzy hehe :P a ten w polske na PS3 chyba ma być na okładce Maclaren a na Xboxa i PC Mercedes tak przynajmniej słyszałem.

Edytowane przez pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż Ci pisaliśmy, że jedyny stojak godny polecenia to Wheel Stand Pro. W tej cenie niczego lepszego nie znajdziesz po prostu.

Co do tej aukcji wyżej to nic sensownego. Wystarczy spojrzeć na ceny wysyłki...12zł za priorytet? Parodia...

Gratis? Pewnie smycz z logo firmy, nie liczcie na nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra cena ;)

Ja też czekam na cene ze swojego źródła, jak mi podadzą to zapodam.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko - a co ty byś chciał? 150 zł za preorder + 5 zł priorytet? Grunt, że za nieco powyżej 190 zł jest gra z wysyłką najpóźniej w dniu premiery, a podobno nawet 1-2 przed, gdzie większość ofert to cena grubo ponad 200 zł.

Mi 2-3 zł więcej za wysyłkę nie robią jakiejkolwiek różnicy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując, że F1 2011 w dniu premiery można było wyrwać za 170zł to rzeczywiście nie ma szału...

Na moje oko wszystko przez polonizację...w końcu za coś trzeba ją zrobić.

Pytanie tylko czy opony "opcjonalne" są tak bardzo potrzebne zamiast "option"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok. Powiedzmy, że kupiłbym z linku matijada przez allegro. Gra z przesyłką za 188,90 PLN. Według mnie jak na pre-order to dobra cena . Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze poczekał na Twoim miejscu. Bo dopiero od kilku dni są u nas pre-ordery robione.

Także konkurencja dopiero zacznie rosnąć czyli będą pojawiać się pewnie jeszcze ciekawsze oferty.

Ale jak chcesz mieć święty spokój i tylko już czekać na kuriera to bierz :) Bo oferta nie jest zła.

Tylko pamiętaj, że kupowanie u takich sprzedawców na allegro ma często swoje minusy.

Gry mogą mieć w dniu premiery, ale nie muszą. Tego niestety nigdy nie przewidzisz.

Zresztą taka Ultima też ma czasami obsuwy, więc po prostu zamówić i liczyć na szczęście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciekawe czy oni zdążą z polską wersją...

Co prawda nie zmienia to faktu, że kupie i tak wersje angielską, ale w naszym kraju jest wszystko możliwe :P

Preorderom nie ufam bo już się kilka razy naciąłem, wole zadzwonić do paru sklepów i zapytać czy nie mają, a że w warszawie takich miejsc nie brakuję gdzie często mają dostępne przed premierą, także myślę, że będzie git. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×