Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Sharent, no niestety nic nowego. Ale trenowanie w TT również nie ma sensu, a w online nie każdemu się chce czekać i umawiać z innymi.

Dlatego pozostaje nam GP Mode. Włączasz praktyki i przeważnie na początku i w okolicach 20 minut do końca praktyk jest pusto i można zrobić spokojnie kilka kółek.

Potem restart i tak trenujesz sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w F1 2010 mogę włączyć zużycie paliwa? Bo niestety nie mogę tego znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w F1 2010 mogę włączyć zużycie paliwa? Bo niestety nie mogę tego znaleźć :(

W poziomie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia zmieniłem na "Expert", najtrudniejszy z możliwych i mam tylko większy wybór opon, mniej stabilną trakcję ale zużycia paliwa dalej nie mam.. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie legend jest najwyższym? W każdym razie możesz wejść w te ustawienia (ale zmieniają się na custom, i jak robisz trofeum z najtrudniejszym to przepadnie) i sprawdzić czy włączone jest paliwo, w 2010 najwięcej jadł bolid w europie, a w pozostałych dawał radę bez problemów z paliwem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są te ustawienia w "Custom", dzięki za podpowiedź! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, może nie ten dział, ale każdy tu czyta informacje.

Po skończeniu sezonu są 2 możliwości: Nowy sezon w f1, lub mój nowy pomysł z BF3.

Pomysł polega na tym, że tworzymy 4 zespołowe zepoły i tak tworzymy kilka zespołów.

Gramy Tryb: Squad Deathmatch ilość graczy: 16 (4 drużyny po 4 osoby).

Jednak gra ma wadę, że nie da się tworzyć prywatnych meczów, ale możemy to ominąć.

W tym trybie będą grały nasze 2 zespoły przeciwko sobie i 2 przypadkowe zespoły i wygrywa ten zespół z naszych 2 zajmie wyższą pozycje od siebie i tak do 3 wygranych mapek.

Tak możemy stworzyć np 6 zespołów, czyli 3 mecze na tydzień, taka odskocznia od f1.

Czyli byłby mecz i rewanż, razem jedna drużyna by zagrała 10 meczy. Wygrywa ta która będzie najwyżej w tabeli.

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko obecnie jesteśmy zmuszeni wyłącznie do Squad Rushu, który wg mnie jest najgorszym trybem spośród całej reszty.

Zaraz za nim jest właśnie Squad Deathmatch, który również pozostawia wiele do życzenia.

Do tego zabawa z dołączaniem. Prawie nigdy nie ustawi zespołu tak jak by się chciało, co już na wstępie jest nie do przyjęcia, jeśli chce się bawić w coś większego.

Oczywiście przydałoby się również określić jakieś normy co do broni dla danej klasy, itd.

Bo nie sztuka jak ktoś kto ma nabity level i wszystkie bronie + dodatki, przeciwko komuś kto dopiero zaczyna.

Potem biega i cieszy japę jak to nie ubija kogoś, kto ledwo grę zaczął ogarniać.

Osobiście wolałbym poczekać aż w końcu dodadzą prywatne mecze.

Wtedy będzie można wszystko ustalać i grać wspólnie dla zabawy normalne tryby typu CQ czy TDM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym poczekać aż w końcu dodadzą prywatne mecze.

Wtedy będzie można wszystko ustalać i grać wspólnie dla zabawy normalne tryby typu CQ czy TDM.

Żyjesz nadzieją czy jest jakieś info że po patchu na 100 % będą prywatne mecze ? Jest jeszcze kwestia voice chatu, ale to chyba będzie poprawione w patchu który ma się ukazać w lutym, tak gdzieś wyczytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prywatnych meczach na razie chyba nic nie wspominali. VC ma być poprawiony w najbliższym patchu podobno. Tylko mogliby się pośpieszyć z tym wszystkim bo ile można czekać, aż gra będzie w pełni funkcjonalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko jedno, 20 grudnia ubiegłego roku pojawił się wpis na blogu że pracują nad hot fixem do B2K odnośnie bugów broni. Minął ponad miesiąc i ani widu ani słychu, ja się pytam - ile się można z czymś takim pierd....ć ? Skoro oni z taką duperołą się tyle matolą to o poważnym patchu można marzyć chyba w połowie roku :biggrin:

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgarnęli siano i mają wyjepane na graczy, szczególnie konsolowych.

Idealne pokazuje dzisiejsze podejście do nas, graczy.

Kup grę, która jest niedorobiona w 40% (jak nie więcej), myśl że ją załatają, a oni się cieszą, że znaleźli jeleni.

Brak patchy jest też powodem, dla którego przestałem grać w BF'a. Nie mówię, że na stałe, no ale...

Tak jak Tacho mówi...z byle gównem cackają się nie wiadomo ile, to nawet nie chce wiedzieć ile będziemy czekać na coś poważniejszego...

Chyba, że standardowo...patch będzie nosił nazwę BF'a 4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzimy, wszyscy wydawcy i developerzy jada ostro po bandach ostatnio. F1 i BF są tego przykładem, o MW3 już nawet nie ma co wspominać bo ciągle jest to samo, a błędów i tak nie unikają. Trafiają się wyjątki ale niestety trend jest taki, że wydają wszystko niedorobione.

CM już jest dla mnie skończone po ostatnim wyścigu. Nie kupie żadnej ich gry jeżeli nie będzie przynajmniej w 95% dopracowana. Nie dość, że dźwięku nie miałem to jeszcze przełączyło mnie na kamerę z tyłu bolidu i nie mogłem nic zmienić. A trailer nowego Dirta to już totalne dno i metr mułu jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć , dla wszystkich z okolic Katowic fanatyków F1 w centrum handlowym 3stawy jest nowy symulator , jazdy z grą F1 2010,Dirt3 Rfactorem i inne, świetna zabawa ,rozgrywane są mistrzostwa można wygrać konsolę PS3 i grę.

stanowisko jest na pasażu obok rossmana.

post-45183-0-65293100-1332270656_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć , dla wszystkich z okolic Katowic fanatyków F1 w centrum handlowym 3stawy jest nowy symulator , jazdy z grą F1 2010,Dirt3 Rfactorem i inne, świetna zabawa ,rozgrywane są mistrzostwa można wygrać konsolę PS3 i grę.

stanowisko jest na pasażu obok rossmana.

Fuuuck, czemu nie mieszkam w Katowicach :happy:

Może w Krakowie też będzie ...

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×