Skocz do zawartości
cwir

Tiger Woods Pga Tour 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy wie ktos z szanownych forumowiczów, jak będzie z obsługa Move w tej grze. Widziałem demko gdzie jakś golfistka grała an movie w ta grę i na koniec pokazali pudełko z gra z dodanym znaczniem move.

ciekaw jestem, czy do obsługi bedzie potrzebna "edycja specjalna" czy wyjdzie takze darmowy patch do obecnej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 jest patch 1.02 i mamy move ale jeszcze nie korzystalem z tego pod koniec miesiaca kupuje move w sumie tak naprawde tylko dla tej gry ... gra jest boska mam nadzieje ze w moim mlb tez da sie pograc tym dildo :D

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupilem TIGER'ka :-)

Mam move i musze przyznac ze zabawa jest :-)

Po trailerze ludzie marudzili, ze jest straszny lag... ja jakos go nie odczuwam podczas gry.

Odwzorowanie nachylenia i obrocenia kija jest b. dobre nie mowiąc juz o sile swing'u bo uwazam ze jest genialnie :-)

Teraz czekam na gre z kumplami bo mysle, ze to wlasnie to dosarczy najwiecej emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupilem TIGER'ka :-)

Mam move i musze przyznac ze zabawa jest :-)

Po trailerze ludzie marudzili, ze jest straszny lag... ja jakos go nie odczuwam podczas gry.

Odwzorowanie nachylenia i obrocenia kija jest b. dobre nie mowiąc juz o sile swing'u bo uwazam ze jest genialnie :-)

Teraz czekam na gre z kumplami bo mysle, ze to wlasnie to dosarczy najwiecej emocji.

mam demko obbslugujace move ale jakos nie umiem ustawic, move moge tylko obracac kamerka, zmieniac kije ale nie moge uderzac, uderzenia mam na padzie na galce analogowej, sprawdzalem opcje ale nie wiem co przestawic POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupilem TIGER'ka :-)

Mam move i musze przyznac ze zabawa jest :-)

Po trailerze ludzie marudzili, ze jest straszny lag... ja jakos go nie odczuwam podczas gry.

Odwzorowanie nachylenia i obrocenia kija jest b. dobre nie mowiąc juz o sile swing'u bo uwazam ze jest genialnie :-)

Teraz czekam na gre z kumplami bo mysle, ze to wlasnie to dosarczy najwiecej emocji.

chetnie pogram z Toba tylko daj mi czas do 3.10 bede mial wtedy move :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie pogram z Toba tylko daj mi czas do 3.10 bede mial wtedy move :D

Jasne ze tak!!

Wyszkole sie troche do tego czasu :-)

Daj znac na PM jak bedziesz gotowy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że po zakupie starter packa move jest płyta demo a na niej między innymi pga tour 11 to od razu spróbowałem gry w golfa i bardzo mi się to spodobało. Kupiłem więc pełną wersje gre pga tiger woods 11 i niemie zaskoczenie, w opcjach kontrolera wogóle nie ma takiej opcji aby ustawić kontroler ruchu... jest tylko możliwość grania padem. Wiem, że ta gra jest reklamowana jako kompatybilna z ps move więc czy wie ktoś co mam zrobić żeby dało się grać kontrolerem ruchu?? proszę o pomoc bo szukałem na necie na ten temat ale nic nie znalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam mam pytanie : Czy gra jest dobra , warta zakupu lubię golfa ale na 2008-2009 ( bodajże ) teraz nie pamiętam się przejechałem zwłaszcza przy wbijaniu piłki do dołka z bliskich odległości dlatego pytam warto ??:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem tu nowy

chcialem spytac czy w tiger woods pga tour 11 mozna grac kontrolerem move?

i czy mial ktos jakies problemy z kalibracja, gra przez mova itp?

konieczny jest jakis patch aby mozna bylo grac na move?

jak go znaleaźc i sciagnac z psn? i jaki to patch?

dodam ze plyta orginalna w pudelku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×