Skocz do zawartości
ONE

Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Bodajże : WIRTUALNA GWIAZDA < WYZWANIA < FIZYCZNE i tam szukasz , będzie wyzwanie za rozegranie 500 meczy :D

Jak pomogłem daj "+" .

tam jest napisane tylko 100 meczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jest 100 meczy ,ale chyba tylko na klasie światowej . To wyzwanie z 500 meczami gdzieś się cholera zapodziało :sad: ,bo szukałem dzisiaj i nie mogłem znaleźć ,a jak kiedyś patrzyłem to było ... Nie wiem co jest grane dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prowadzę nabór do klubu FC White Eagle.WAŻNE!!!Tylko gracze którzy preferują grę zespołową (Kto nie dostosuje się do reguł panujących w klubie będzie natychmiast wydalany)Klub stworzony z myślą o zdobyciu trophy.Pisać na PSN.

Edytowane przez romala79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę nabór do klubu FC White Eagle.WAŻNE!!!Tylko gracze którzy preferują grę zespołową (Kto nie dostosuje się do reguł panujących w klubie będzie natychmiast wydalany)Klub stworzony z myślą o zdobyciu trophy.Pisać na PSN.

Kurczę ,będę dopiero w czwartek w domu wieczorem (mam neta dopiero wtedy) ,a jestem bardzo zainteresowany . Dostosuję się do gry zespołowej ,bo przecież ważniejsze dobro drużyny niż ten kto strzeli bramkę czyż nie ??

Moja prośba i również pytanie ,a mianowicie kiedy będzie ustawka na te trophy i czy mógłbyś mi zarezerwować miejsce ?? Mam dobrą WG chyba 75 umiejętności (napastnika - szpica) :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem dopiero w trakcie zbierania drużyny. Myślę że do czwartku nie dam rady ogarnąć wszystkich (teraz już 8 graczy)więc spokojnie,miejsce masz zaklepane. Jak będziesz już dostępny online to pisz, najlepiej na PSN.O ustawce będziemy myśleć jak będzie nas 10.I tak jak mówisz, liczy się dobro teamu a nie indywidualne umiejętności danego zawodnika.

Edytowane przez romala79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki . W takim razie w czwartek wieczorem wyśle Ci zaproszenia na PSN .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie ! ;D

500 meczy wirtualną gwiazdą...czy to gdzieś pisze ile sie rozegrało..bo w wyzwaniach pisze tylko 100 meczy

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w meczach wirtualnych klubow widzialem ze mozna wpisac nazwe klubu z ktorym chce sie zagrac, moglby ktos powiedziec czy mozna sie w ten sposob ustawic z kolegą ktory da wygrac 4 razy zeby latwo zrobic trofeum ''klubowa chwała''?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co chodzi z tymi pie...nymi trofeami : rozegraj 100 meczy online i graj 50h ?? Mam rozegranych 140 meczy i ani to ani to trofeum nie wpadło .. . Przy okazji robiłem trofeum,zagrać każdą drużyną (czyli dużo czasu na to zeszło) ,a trofeum za 50h nie wpada !! Jestem strasznie wku..wiony . Co to może być !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co chodzi z tymi pie...nymi trofeami : rozegraj 100 meczy online i graj 50h ?? Mam rozegranych 140 meczy i ani to ani to trofeum nie wpadło .. . Przy okazji robiłem trofeum,zagrać każdą drużyną (czyli dużo czasu na to zeszło) ,a trofeum za 50h nie wpada !! Jestem strasznie wku..wiony . Co to może być !?

Trofeum za 50h na 100% powinno wejść, słabo liczyłeś. :P

A 100 meczy - jak ktoś ucieknie choćby w 90 minucie, to meczu nie zalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum za 50h na 100% powinno wejść, słabo liczyłeś. :P

A 100 meczy - jak ktoś ucieknie choćby w 90 minucie, to meczu nie zalicza.

Dokladnie tak jak ci mowi kolega wyzej :) nie moze byc przerwanego polaczenia jezeli zalezy ci na tym trofeum to ledpiej przegrywac albo remisowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam chetnego zeby porobic wyzwania wirtualnej gwiazdy w grze nierankingowej. chetny niech pisze na PSN : DZIBSTER93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tablicy ze statystykami w menu wyskakuje mi: błąd pobierania danych, co to ma byc, da sie to usunąć, ma ktoś tak? z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dla wszystkich tych co pytają o trofeum 500 meczy wirtualną gwiazdą. Trofeum wpada po rozegraniu tych meczy nie trzeba zdobywać żadnego z wyzwań aby je odblokować. Te statystyki co są wyświetlane na tablicy podczas gdy konsola jest nie połączona z internetem to rozegrane mecze WG ale bez rozegranych online. Co do sprawdzenia ilości wszystkich już rozegranych meczy nie można tego sprawdzić. Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie trofeum lub wyzwań zapraszam.

mickele1982

98% trophy

84% wyzwań WG

mickele1982.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dla wszystkich tych co pytają o trofeum 500 meczy wirtualną gwiazdą. Trofeum wpada po rozegraniu tych meczy nie trzeba zdobywać żadnego z wyzwań aby je odblokować. Te statystyki co są wyświetlane na tablicy podczas gdy konsola jest nie połączona z internetem to rozegrane mecze WG ale bez rozegranych online. Co do sprawdzenia ilości wszystkich już rozegranych meczy nie można tego sprawdzić. Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie trofeum lub wyzwań zapraszam.

mickele1982

98% trophy

84% wyzwań WG

mickele1982.png

Ja mam jedno pytanie. Jak zrobiłeś trofeum "Folklor" oraz "Mam to we krwi!" ? Symuluję już 4 sezon wymaksowanym bramkarzem w 2. Bundeslidze i nic. :( Co sezon reputacja maleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zasymulowalem 2 sezony bramkarzem i wpadlo mi trofeum ''mam to we krwi'' ''folklor'' i ''zagorzaly bramkarz. nie wiem czemu tobie nie zalicza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zasymulowalem 2 sezony bramkarzem i wpadlo mi trofeum ''mam to we krwi'' ''folklor'' i ''zagorzaly bramkarz. nie wiem czemu tobie nie zalicza..

A w jakim klubie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim klubie? :)

Ja Folklor zrobiłem w klubie Rosenborg BK wpadło dość szybko. To samo z trofeum Mam to we Krwi.

mickele1982.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Folklor zrobiłem w klubie Rosenborg BK wpadło dość szybko. To samo z trofeum Mam to we Krwi.

mickele1982.png

A jaka to liga? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norweskabiggrin.gif

mickele1982.png

Dzięki, zaraz spróbuję. ;)

Ps. Widzę że jesteś wielkim fanem LBP. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×