Skocz do zawartości
ONE

Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Kto chce dołączyć do mojego klubu niech mi złoży propozycje dołączenia, a ja wtedy przyjmę. Klub się nazywa FC Prypec

Edytowane przez olekksander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie trofi z wygraniem na każdym stadionie i akurat też powinno mi wpaść to za strzelenie bramki od słupka/poprzeczki. No i strzeliłem z główki od słupka a trofi nie wpadło. To musi być strzał oddany nogą czy może tego akurat trofeum nie można zrobić w "meczu towarzyskim"? Może to tylko gra "zamuliła kichę" i jakoś tego "nie zauważyła"? :/

Edytowane przez DarkWalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można to zrobić w każdym trybie. To trofeum jest chyba lekko zgltichowane, bo mi wpadło po drugim czy trzecim golu strzelonym od słupka. To kwestia czasu jak robisz to ze stadionami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie trofi z wygraniem na każdym stadionie i akurat też powinno mi wpaść to za strzelenie bramki od słupka/poprzeczki. No i strzeliłem z główki od słupka a trofi nie wpadło. To musi być strzał oddany nogą czy może tego akurat trofeum nie można zrobić w "meczu towarzyskim"? Może to tylko gra "zamuliła kichę" i jakoś tego "nie zauważyła"? :/

U mnie było tak, że nawet jak strzelałem od słupka to nie wpadła trofka. Dopiero jak strzeliłem od poprzeczki to wpadło trofi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wytłumaczyć trofeum TRENING DRUŻYNY i WIRTUALNA PIŁKA NOŻNA ,wirtualną gwiazdę mam zrobioną co do tego drugiego trofea to trzeba zagrać mecz 10 zawodnikami z tego co pisze zagrałem online 10 na 10 i nie wpadło czy o to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zagrać z 10 zawodnikami w klubie,a trening drużyny zrobisz też w Wirtualnym Klubie grając mecz treningowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd mam zebrać 10 zawodników czy to ma być online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję ludzi którzy jeszcze nie zdobyli trofeum Virtual Football - Rozegraj mecz w 10 lub więcej.

Chcę zrobić to jak najszybciej i jak najsprawniej bo niektórzy tylko czekają nie wiadomo na co. Mam swój klub jakiś i w nim postaramy się zagrać ten mecz w 10:

Oto lista osób które są chętne na ten trofik:

1.NeorasII

2.Browarek

3.Waldemarek1

4.Olekksander

5.ttteeeooo1

6.chronicpl

7.Rufi74PL

8. ...

Jeżeli jesteś chętny, skopiuj listę i wpisz się. Pozdrawiam :)

Edytowane przez NeorasII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.NeorasII

2.Browarek

3.Olekksander

4.Waldemarek1

5.ttteeeooo1

6...

Edytowane przez ttteeeooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jeszcze aktualne jesli tak to jestem chetny:

1.NeorasII

2.Browarek

3.Olekksander

4.Waldemarek1

5.ttteeeooo1

6.Rufi74PL

7...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do wbicia trofeum Virtual Football - Rozegraj mecz Pro Clubs jako drużyna 10 lub więcej. Chętni niech dołączają ko klubu Zdobywcy sktór zdo. Trofeum chcemy zrobić w niedzielę o godzinie 19 zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam narazie 6 ludzi, ale większość już ma to trofeum więc może pomóc jakby co. Wyśle ci wiadomość na PS3 i jak możecie to byćcie w niedziele o 19 to wkońcu to wbijemy, zajmnie to tylko chwile.

Edytowane przez Mapi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę o 19 bo do 20 mam zajęcia , chyba że gdzieś koło 20:30

Mi też pasuje od 20:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pasuje, będę i tak online. OK Dam znać wszystkim żeby byli na 20:30 (21 listopada - niedziela).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wbijać :)

Edytowane przez Flisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję 1 dobrze grającej osoby do trofika Cup glory. Proszę o pomoc ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×