Skocz do zawartości
ONE

Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Manchester United :)

I po ile sezonach zdobyłeś Folklor i Mam to we krwi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dwóch sezonach mi wpadło

O, to szybko. Zaczęłem już w tym norweskim klubie, zobaczę jak szybko wpadnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O, to szybko. Zaczęłem już w tym norweskim klubie, zobaczę jak szybko wpadnie. :)

Nie podawałem Wam sposobu na "Folklor" ?? Mi wpadło tak : dajesz kariera zawodnikiem ,tworzysz nowego piłkarza (bramkarza) , maksujesz mu wszystkie staty bramkarskie .,podpisujesz kontrakt z jakimś słabym zespołem (nie pamiętam co dałem ,chyba jakieś Dundlee Utd.) symulujesz 3 sezony ...

Mickele nie pomógłbyś czasem w trofiku "Cup glory" to żeby wygrać puchar wirtualnym klubem ... ?

Edytowane przez PiraPutanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podawałem Wam sposobu na "Folklor" ?? Mi wpadło tak : dajesz kariera zawodnikiem ,tworzysz nowego piłkarza (bramkarza) , maksujesz mu wszystkie staty bramkarskie .,podpisujesz kontrakt z jakimś słabym zespołem (nie pamiętam co dałem ,chyba jakieś Dundlee Utd.) symulujesz 3 sezony ...

Mickele nie pomógłbyś czasem w trofiku "Cup glory" to żeby wygrać puchar wirtualnym klubem ... ?

tez potrzebuje pomocy z tym trofeum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Folklor tak jak napisał/a PiraPatunga, wymaksować bramkarza i do słabego klubu, mi starczyły 2 sezony, a wpadło również "Mam to we krwi" ;)

Ps. Również potrzebuje pomocy do trofka dotyczącego pucharu w wirtualnym klubie, a także rozegrania 50 meczy, zagrania w 10 ludzi itp., dobrze by było jakby stworzyć klub kilkunastu/kilkudziesięciu osobowy do powbijania wszystkich trophy dotyczących WK i WG. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy poradził ktoś sobie z problemem wyskakujacym na tablicy w menu fify, chodzi o ''błąd pobierania danych''. Już mnie to denerwuje, jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy poradził ktoś sobie z problemem wyskakujacym na tablicy w menu fify, chodzi o ''błąd pobierania danych''. Już mnie to denerwuje, jak to naprawić?

Ja nic takiego nie mam i nigdy nie miałem. Może router się na chwilę rozłączył, w trakcie pobierania danych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic takiego nie mam i nigdy nie miałem. Może router się na chwilę rozłączył, w trakcie pobierania danych?

router jest ok. na innych forach dużo ludzi pisze ze ma podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

router jest ok. na innych forach dużo ludzi pisze ze ma podobny problem.

W takim razie musi to być wina producentów fify i raczej nie nie zrobisz, pozostaje czekać na następnego patcha. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ps. Również potrzebuje pomocy do trofka dotyczącego pucharu w wirtualnym klubie, a także rozegrania 50 meczy, zagrania w 10 ludzi itp., dobrze by było jakby stworzyć klub kilkunastu/kilkudziesięciu osobowy do powbijania wszystkich trophy dotyczących WK i WG. :)

Chętnie dołączę.

ps.Czy trofeum DOBRA FORMA można zrobić ze znajomym?

Edytowane przez KaEVu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIBSTER JA MAM TO SAMO..NIE KUMAM TEGO ;]

małe pytanko co do trophy w którym trzeba wygrac na kazdym stadionie.. czy te mecze mozna zsymulować w karierze albo coś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytacie o błąd pobierania danych w menu głównym. Wystarczy wykasować kilku znajomych grających w fife, zrestartować grę i po problemie. Błąd wyskakuje jak ma sie chyba powyżej 15 znajomych na tablicy rekordów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny na meczyk w 10 w celu wbicia trofeum, zapraszać na psn, w opisie będzie data i godzina. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIBSTER JA MAM TO SAMO..NIE KUMAM TEGO ;]

małe pytanko co do trophy w którym trzeba wygrac na kazdym stadionie.. czy te mecze mozna zsymulować w karierze albo coś ??

Trzeba zagrac nie mozna symulowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zagrac nie mozna symulowac.

Nie tylko zagrać, ale i wygrać w 90 minut nie w dogrywce lub w rzutach karnych. A co do Błędu pobierania danych u mnie jest to samo na tablicy ale wystarczy kliknąć R1 lub L1 i normalnie statystyki wszystkie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie do trophy 'Folklor' , czy trzeba zaczynac kariere samego zawodnika czy mozna grac jako grajacy trener i robic sama symulacje i wpadnie ? To samo sie tyczy trophy 'Mam to we krwi' ?

Edytowane przez Krukins88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do trophy 'Folklor' , czy trzeba zaczynac kariere samego zawodnika czy mozna grac jako grajacy trener i robic sama symulacje i wpadnie ? To samo sie tyczy trophy 'Mam to we krwi' ?

Trzeba zacząć od zawodnika. Stwórz bramkarza 99, symuluj na 2 sezony i oba wpadną. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to jedna kwestia , ale rozpoczac kariere jako zawodnik czy grajacy trener ?

Rozpocznij jak zawodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpocznij jak zawodnik.

Tylko wtedy nie da sie symulowac mecz :/ No chyba ze cos zle robie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtedy nie da sie symulowac mecz :/ No chyba ze cos zle robie :]

Źle robisz :tongue:

Symuluje się w kalendarzu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtedy nie da sie symulowac mecz :/ No chyba ze cos zle robie :]

Wejdź w kalendarz, ustaw na czerwiec 2011, kliknij na 30 i symuluj do tego momentu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do trofeum FIFA for Life(spędzić 50h na boisku) są wliczane mecze z każdego trybu? Z online też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×