Skocz do zawartości
ONE

Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do trofeum FIFA for Life(spędzić 50h na boisku) są wliczane mecze z każdego trybu? Z online też?

Do tego trofeum wliczany jest czas jaki spędzisz grając, nie ważne czy online czy offline, każda minuta gry jest wliczana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do trofeum FIFA for Life(spędzić 50h na boisku) są wliczane mecze z każdego trybu? Z online też?

Tak, możesz nawet zostawić na noc w menu z włączonym padem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delta jak tylko skończe trofeum za rozegranie 50 meczy w klubie dołączę do was ( zostało już tylko 11 spotkań i platynalaugh.gif).

Łał, robi wrażenie. :) Zdziwiłem się przeglądając Twoje trofea, byłem pewien, że to ostatnie jest za 500 meczy WG. Długo je wbijałeś? Jakąś taktyką, czy po prostu grałeś swoim wychowańcem w necie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał, robi wrażenie. :) Zdziwiłem się przeglądając Twoje trofea, byłem pewien, że to ostatnie jest za 500 meczy WG. Długo je wbijałeś? Jakąś taktyką, czy po prostu grałeś swoim wychowańcem w necie?

Umieszczaj go w każdym meczu, robiąc trofeum za stadiony i ligi też. A tak całkiem poważnie to kilka wieczorów zarwałem aby zrobić to trophy. Aktualnie gram szybkie mecze będąc bramkarzem aby powbijać wyzwania, już mam 87%, ale teraz tylko najgorsze pozostałythumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do trofeum 500 meczy swoja WG. czy zalicza do tego trofeum mecze 4 minutowe i czy zalicza je na wszystkich poziomach trudnosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do trofeum 500 meczy swoja WG. czy zalicza do tego trofeum mecze 4 minutowe i czy zalicza je na wszystkich poziomach trudnosci?

Tak, zalicza każdy mecz w którym gra twoja WG, 4 minutowe mecze towarzyskie też. Jeśli chodzi o mecze online to oprócz spotkań w wirtualnym klubie możesz też swym zawodnikiem rozgrywać mecze nierankingowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zalicza każdy mecz w którym gra twoja WG, 4 minutowe mecze towarzyskie też. Jeśli chodzi o mecze online to oprócz spotkań w wirtualnym klubie możesz też swym zawodnikiem rozgrywać mecze nierankingowe.

ok, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy grajac mecz towarzyski np a amatorze bedzie zaliczalo mi wyzwania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DA Ktoś JAkiś FAJ NY SPOSÓB NA WYKONANIE TROF;WYGRAJ NA WSZYSTKICH STADIONACH

BO WYGRAŁEM A NIE WPADŁO ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umieszczaj go w każdym meczu, robiąc trofeum za stadiony i ligi też. A tak całkiem poważnie to kilka wieczorów zarwałem aby zrobić to trophy. Aktualnie gram szybkie mecze będąc bramkarzem aby powbijać wyzwania, już mam 87%, ale teraz tylko najgorsze pozostałythumbsup.gif

Według mnie umieszczanie WG wszędzie jest trochę bez sensu. :P No bo zanim ją zedytują, znajdę klub itd. to już bym miał 3/4 meczu za sobą. Jak dobiję resztę trofków (zostało 47% w tym takie jak wyślij screen do EA itd.) to po prostu będę cały czas grał 4minutowe towarzyskie. Na poziomie amator, nic nie trzeba robić, wystarczy dostać piłkę i ustawić się w obronie, jak dobrze pójdzie to tak zleci cała połowa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie umieszczanie WG wszędzie jest trochę bez sensu. :P No bo zanim ją zedytują, znajdę klub itd. to już bym miał 3/4 meczu za sobą. Jak dobiję resztę trofków (zostało 47% w tym takie jak wyślij screen do EA itd.) to po prostu będę cały czas grał 4minutowe towarzyskie. Na poziomie amator, nic nie trzeba robić, wystarczy dostać piłkę i ustawić się w obronie, jak dobrze pójdzie to tak zleci cała połowa. :)

Jasne że można i tak, ja robiłem to ze względu na to aby powbijać również wyzwania WG. Ustaw sobie na klasę światową wiecej wyzwań powbijasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 85% w trofeach w Fifie 11 ... Zostało mi 500 meczy WG , wygraj na wszystkich stadionach oraz 2 związane z WK . Najbardziej się boję tego trofika "wygraj puchar jako zawodnik WK" . NIe mogę dojść z kumplami do półfinału nawet ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że można i tak, ja robiłem to ze względu na to aby powbijać również wyzwania WG. Ustaw sobie na klasę światową wiecej wyzwań powbijasz.

Ale na klasie światowej, to już szybko strzelą gola czy coś i będzie trzeba np. rozpocząć bramkarzem, a i mi chodzi o to żeby jak najmniej siedzieć przy konsoli podczas wbijania tego trofka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy kazdym wlaczeniu fify pyta mnie o paszport internetowy jak przy pierwszym wlaczeniu, daje zeby uzyc bezplatnego z tylu instrukcji i cos tam sie laczy i wyskakuje ze w trakcie pobierania paszportu internetowego wystapil blad... teraz nie moge grac online, nie wiem ci sie dzieje, nigdy wczesniej tak nie mialem, caly czas działało normalnie. prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy kazdym wlaczeniu fify pyta mnie o paszport internetowy jak przy pierwszym wlaczeniu, daje zeby uzyc bezplatnego z tylu instrukcji i cos tam sie laczy i wyskakuje ze w trakcie pobierania paszportu internetowego wystapil blad... teraz nie moge grac online, nie wiem ci sie dzieje, nigdy wczesniej tak nie mialem, caly czas działało normalnie. prosze o pomoc.

Chwilowa usterka w serwerach, już wszystko powinno być ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mi pikawa strzeli ze złości. Ile można się odłączać? Trofeum Dobra forma chyba nigdy mi nie wpadnie. Teraz mam serie 6 zwycięstw ale w tym 2 przez ucieczke grrrr. Przeszło by takie coś, że 5 meczy ze znajomym by się zagrało i wszystkie 5 zremisowało? Wpadło by trofeum? :P

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mi pikawa strzeli ze złości. Ile można się odłączać? Trofeum Dobra forma chyba nigdy mi nie wpadnie. Teraz mam serie 6 zwycięstw ale w tym 2 przez ucieczke grrrr. Przeszło by takie coś, że 5 meczy ze znajomym by się zagrało i wszystkie 5 zremisowało? Wpadło by trofeum? :P

Nie jestem pewien, ale chyba trzeba wygrać. Jak co, to mogę się podłożyć na 5 meczy (oczywiście 0:1), o ile Ty następnie zrobisz to samo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mi pikawa strzeli ze złości. Ile można się odłączać? Trofeum Dobra forma chyba nigdy mi nie wpadnie. Teraz mam serie 6 zwycięstw ale w tym 2 przez ucieczke grrrr. Przeszło by takie coś, że 5 meczy ze znajomym by się zagrało i wszystkie 5 zremisowało? Wpadło by trofeum? :P

Musisz wygrać nie zremisować. Właśnie mi platynka wpadłathumbsup.gifbiggrin.gif. Dużo nerwów to kosztowało, ale jaka przyjemnośćbiggrin.gif. Jeśli ktoś szuka graczy do gry w 10 zapraszam chętnie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wygrać nie zremisować. Właśnie mi platynka wpadłathumbsup.gifbiggrin.gif. Dużo nerwów to kosztowało, ale jaka przyjemnośćbiggrin.gif. Jeśli ktoś szuka graczy do gry w 10 zapraszam chętnie pomogę.

W temacie Fifa11 poddział "Online" tworzymy listę, byłbym wdzięczny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZUKAM ZAWODNIKOW DO KLUBU !!

WAZNE !!

-dobrze rozwinięta WG

-gra zespołowa !!

Gorąco zapraszam !!

pisać PSN: realdawid1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem caly tydz

Chętnie pogram o puchar w klubie trofeum

Dobrze gracze graja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×