Skocz do zawartości
Drewas

Lista Gier W Metalbox

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 2 tematy nt przeczytałem więc dostałem natchnienia, istnieje gdzieś lista gier wydanych w metalbox'ach? mam kilka gierek i jak bym miał teraz kupywać to na pewno bym wybrał wersję metalbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie od pewnego czasu zostałem "kolekcjonerem" czyli powymieniałem swoje gry na wersje metalbox albo w papierowym opakowaniu. Mam GoW'a 3 - naprawdę świetnie się prezentuję oraz moja 1 limitka czyli Heavy Rain i zabiła mnie ona swoim wyglądem... Teraz kupuje Uncharted 2 w Metalboxie chociaż grę już przeszedłem kilkukortnie ale to nie była moja kopia oraz poluje na Resident Evil 5 oraz Killzone 2. Poza tymi grami w Metalu jest jeszcze Fallout 3 ale to nie mój klimat. Myślę że warto jednak zbierać limitki ponieważ naprawdę cieszy widząc je potem na półce ;) Lista myśle że się zrobi jak każdy będzie odpowiadał w tym temacie to coś od siebie zawsze napisze, jakąś grę. Pozdrawiam Kolekjonerów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Prince of persia

2.Turok

3.Killzone 2

4.Devil may cry 4

5.Battlefield bad company gold edition

6.Brothers in arms

7.Resident evil 5

8.Jericho

9.Dragon Age Origins

10.FarCry 2

11.Narnia Prince Caspian

12.Prince of Persia Sands of time

13.Fallout 3

14. Dragon ball Riging blast

15.Uncharted 2: among thieves

16. Aliens vs. Predator

17. Naruto: Ultimate Ninja Storm

18. MAG

19. Assasins creed I

20. Modern Warfare 2 prestige Edition

21. Star Wars TFU [uSA]

22. Call of Duty World at War [uK]

23. Viking: Battle for Asgard

24. Tom Clancy’s Endwar

25. Soul Calibour IV

26. Rainbow Six Vegas 2

27. Colin McRae Dirt

na dobry początek, to pewnie z 1/2 tego co jest;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do Waszego grona wielbicieli metalbox :D Sam mam w kolekcji Uncharted 2 i Killzone 2. Nie wiem tylko czy KZ2 była wydana w Polsce w metalboxie, sam kupiłem anglika, do środka wrzuciłem PL'kę a angola sprzedałem w polskim plastykowym pudełku :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Cześć ja też lubie metalowe pudełka bo ładniej wyglądają. Osobiście mam trzy gry w metalach: Devil May Cry 4, Killzone 2 i Call of Duty: Modern Warfare 2 hardened Edition. Ta ostatnia szczególnie drogo mnie kosztowała ale była warta i dzięki niej ściągnełem za darmo call of duty classic.

Edytowane przez kargud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przygotujmy się na nowy nabytek do naszych kolekcji. Dla mnie pozycja obowiązkowa Killzone 3 w edycji kolekcjonerskiej, oczywiście w metalowym pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może już coś o Uncharted 3 w metalowym pudełku...? Wiem, że ma takowa wersja być dostępna, pytanie tylko gdzie i za ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×