Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie Zamówić Gt5?

Rekomendowane odpowiedzi

W Bielsku w Media Markecie są zwykłe wersje, w 3kropkach również mają zwykłe wersje.

Ja czekam na swoje zamówienie w RTVEuroAGD, kolekcjonerka + ramki, za taką cenę, to wytrzymam te kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w Ultimie. O 10 rano dostałem. Wysyłka ekspresowa. Polecam. Polecam!!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie, jak tak - sam kupiłem jeden egzemplarz :)

Zdjęcie 1

Paragon

No to zazdroszczę normalnego salonu. Obdzwoniłem dwa katowickie i maja tylko zwykłe, w jednym w cenie 239 a w drugim jeszcze lepiej 249!

Oni chyba poprostu chca je miec cały czas na stanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie zamowien na ps3 site

"Pyszny: (24.11.2010, 10:07:21)NA WSTĘPIE CHCIAŁEM POINFORMOWAĆ, ŻE SKLEP PS3SITE.PL JUŻ WCZORAJ ZACZĄŁ WYSYŁAĆ WSZYSTKIE EGZEMPLARZE GRAN TURISMO 5, ŁĄCZNIE Z EDYCJAMI PODSTAWOWYMI, KOLEKCJONERSKIMI A TAKŻE SIGNATURE EDITION!!!"

Edytowane przez CAWES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wysłali to zwracam honor. Ja osobiści zamówiłem w sklepie psx extreme. Dzwoniłem do nich wczoraj i powiedzieli, że wysyłać będą od jutra (tj. o dzisiaj). Dziś rano poszedłem do MM Kacotiwce i kupiłem za 189,90 zł a w psx extreme anulowałem zamówienie. W MM K-ce byłem godzinę temu, mieli jeszcze sporo sztuk.

Edytowane przez cortey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST JEST JEST!!! udało mi się nabyć GT5:D kupiłem chyba jedyną sztukę w empiku w Lubinie (więcej nie widziałem a byłęm o 10:30... W saturnie w Cuprum Arenie ma być dzisiaj ale jeszcze nie wiedzą o której... stendy na grę (puste) i reklamy już stoją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Gdańskim Media Markt Matarnia za 199zł mieli od rana dużo sztuk. Kolekcjonerek nie mieli i mieć nie będą. zresztą po co wydawać 50zł więcej za podręcznik i pocztówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warszawa, wlasnie doszły GT5.

osoby które u mnie zamawiały już są szcześliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś widział ten podręcznik? warto to kupować? bo już normalną wersje kupiłem i teraz nie wiem czy jest sens kupować to drugi raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję tą kolekcjonerkę ze względu na ramki na tablice do auta. W dodatku cena 240zł, gdzie niektóre wersje normalne tyle kosztują.

Także wolę poczekać ten dzień czy dwa i dostać trochę więcej niż napalać się i kupować zwykłą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem kolekcjonerke, ale tak sie zdażyło że byłem wczoraj w Dreźnie i wszedłem do MM. Nie mogłem sie oprzeć:) kolekcjonerki były ale tylko w języku niemieckim a jak dla mnie to język kompletnie obcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każda inna książka dodawana do kolekcjonerek, obejrzysz raz czy dwa i odłożysz.

Ewentualnie można poczytać siedząc w pewny miejscu w domu, gdzie cokolwiek do czytania zdaje egzamin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno jest warty zachodu... ponoć są w niej zawarte także informacje o grze i autach dostępnych w niej a nie tylko porady z zakresu techniki jazdy... ja z chęcią bym dokupił go oddzielnie ale po wypłacie bo teraz nie mogłem sobie pozwolić na limitkę ze względu na to że i tak już dużo w tym miesiącu wydałęm:P

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kolekcjonerkę - Sony Center Kościuszki , kolekcjonerska za 259 , zwykła 199 . Sony Center Pasaż , kolekcjonerska 259 , zwykła 179 , będą mieć po południu . Sony Center Bielany kolekcjonerska 3 stówy ( śmieszni chyba ) . Taka informacja jakby ktoś szukał . W Sony już mają , dlatego odwołałem Rtv Euro za 239 i wziąłem od ręki za 259 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sobie odpuszcze. Patricko tylko nie odpuszczajcie ligi F1 proszę. Ja dopiero dołączyłem i była by załamka:) F1 naj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzie newsa na ps3site...

Fajny preorder... gra bedzie jutro.

Teraz napisali ze dostali dzis do biura ,a chwile wczesniej ze wczoraj zaczęli wysyłać.

Żenada, porazka,

chybą sami wiedzą co sie stało bo wyłączyli mozliwośc skomentowania newsa...

NIE POLECAM . NEGATYW 100%

Edytowane przez CAWES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ładna ściema. Pyszny zdecyduj się jak jest bo w komentarzach piszesz, że wysłaliście wczoraj a teraz nwes że dzisiaj dopiero do Was dotarły.

A wyłączenie możliwości komentarzy pod newsem żeby nie narażać się na krytykę zawiedzionych kupców - bezcenne

Dla przypomnienia komentarz z innego newsa na temat GT

"Pyszny: (24.11.2010, 10:07:21)NA WSTĘPIE CHCIAŁEM POINFORMOWAĆ, ŻE SKLEP PS3SITE.PL JUŻ WCZORAJ ZACZĄŁ WYSYŁAĆ WSZYSTKIE EGZEMPLARZE GRAN TURISMO 5, ŁĄCZNIE Z EDYCJAMI PODSTAWOWYMI, KOLEKCJONERSKIMI A TAKŻE SIGNATURE EDITION!!!"

Edytowane przez cortey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ostatnich info z Krakowa z mojej strony. Ogólnie straszna lipa z kolekcjonerka, nawet sony center u których w komputerze widniało iż dojdą dziś-dostali tylko zwykle wersje i sprzedają po 239

Empik jedyny w Galerii Krakowskiej dostał 10 sztuk z czego 8 pochowane dla odbiorców a na polce były 2 z czego jednej jestem szczęśliwym posiadaczem :) no i cena 279 zl

zwykła wersja po 199 i z nią w większości tematycznych sklepów nie ma problemów.W empiku ramek NIE DAJĄ.

W mojej opinii jak ktoś lubi motoryzacje to Apex jest wart tych 40 czy nawet 80 zl zawiera 212 stron.

oto nazwy działów;

-techniki jazdy

-zrozumienie specyfikacji samochodu

-tuning i ustawienia

-uchwycenie chwili

-lista torów

Oczywiście w 100% po Polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w lublinie można kupić giereczke i jakie ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playergames wysyła od dzisiaj, czyli środy. Kto brał kurierem powinien jutro mieć. Spóźnienie 1 dzień. Znowu powtórzyła mi się sytuacja z preorderem. To był definitywnie mój ostatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem mail od RTV AGD, najważniejsza jego część to

"Odbiór w sklepie RTV EURO AGD:

Zapraszamy po odbiór do sklepu w dniu 2010-11-25 po godzinie 14.00, rezerwacja obowiązuje przez 3 kolejne dni. "

czyli gdybym odczekał dobę to zaoszczędziłbym niecałe 40zł i dostał ramki na rejestracje heh

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o miasto Poznań w dniu dzisiejszym to sprawa wygląda następująco:

1) Saturn 219zł - zwykła wersja

2) MM Bukowska 219 zł - zwykła wersja

3) Empik brak gry

4) Komputronik 199 zł - po grę najlepiej jechać na Wołczyńską mają ich na stanie ok. 220 sztuk

5) Tryton mieli tylko 10 szt zwykła wersja cena 195 zł jutro większa dostawa i kolekcjonerska będzie w cenie ok. 240 zł

6) PlayZone mają zwykłą w cenie 190zł

Wybrałem Komputronik bo mieli z samego rana tak jak wspomniałem wybierajcie się na Wołczyńską do ich głównej siedziby bez problemu można kupić, dziadowskim ceną w MM i Saturnie powiedziałem nie, wyczuli pismo nosem i chcą zdzierać ile się wlezie z tej gry.

PS. Jak pomogłem to proszę o plusika :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×