Skocz do zawartości
Biz

Ustawka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, wiele osób jak wiadomo ma problemy z tymi dwoma pucharkami (resztę można bezproblemowo zrobić samemu). Wpisujcie się jeśli chcecie zrobić ustawkę, uzbiera się grupkę osób i będziemy się w jakiś sposób organizować by każdy bez problemu (mam nadzieję) mógł zrobić sobie oba pucharki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwatermistrza wbilem w dwie godzinki grania, ale drugiego trofka za cholere nie moge zdobyc :) tak wiec jestem jak najbardziej chetny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pucharek - kwatermistrz - to za co to?

Mogę pomóc w zdobyciu dowódca ogniowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Kwatermistrz wpadł w pierwszym meczyku ale dowódca ogniowy to patologia na kółkach;) Jak coś to się pisze na ustawkę.

Edit. Kwatermistrz jest za zdobycie 1000 ptk wsparcia

Edytowane przez RufusPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By zdobyć kwatermistrza należy zdobyć ŁĄCZNIE 1000 punktów wsparcia tj. musisz użyć minimum 34 razy UAV w ilu meczach chcesz i pucharek wpadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i niby jak chcecie to zrobic? przeciez nie da sie prywatnych meczy robic. Pozatym oba trofea sa proste. Do dowodcy ogniowego wysrtarczy wziac tryb misji, wziac sniperke, najlepiej ta mapa w dolinie. Walimy sniperka kilku wrogow z jak najdalszej odleglosci, zeby ciezko bylo nas znalezc, odpalamy pierwsze naloty, potem jeszcze kilku, znowu nalot, w pewnym momencie, dobrze wykonane naloty same z siebie beda generowaly ilosc punktow potrzebna do nastepnego nalotu. Caly czas trzeba sie tylko trzymac maksywalnie daleko od akcji i nie wychylac zbytnio. Zrobilem to juz kilkukrotnie bez wiekszego problemu. Najlepiej sprzyja temu jak mowilem mapa w Dolinie, najlepiej atak i najlepiej druga baza. Wszystko ladnie widac z dystansu i mozna sie fajnie ukryc.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie pisze,jest jeszcze 2 kumpli wiec nas 3 na dowodce ogniowego :) dostepni od rana do wieczora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również piszę się na ten pucharek :) Dajcie znać na pm lub na psn.

BTW. Szukam również ekipy do grania online, a może i do pogrania w turnieju esl - piszcie na psn. Dodam, że grę całkiem ogarniam, a doświadczenie z fpsami mam bardzo duże(od pc, przez x360 do ps3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mógłbym załatwić jeszcze z 3 osoby, także zbierze się ekipa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×