Skocz do zawartości
arab

Szczecin Game Show

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak zapewne wiecie, niedługo w Szczecinie odbędzie się 1szy Games Show. Co wy na to, by urządzić mały flashmob? O ustalonej godzinie w sobotę, lub w niedzielę pojawić się w jednym konkretnym miejscu - i np zacząć okładać się po ryjach? ;D

A na poważnie? Kto idzie? Z kim będę mógł się spotkać?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno bede... zobaczyc jaka to bedzie kicha :D

Dziewczynie zapowiedzialem to z prawie meisiecznym wyprzedzeniem ze bede niedostepny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam będzie, bo jak np jakieś turnieje w fife czy coś to wiesz mogę pojechać bo do Szczeka nie mam daleko a i na zakupy potem można do niemiec pojechać:) Piszcze jak coś pod 11769123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge się przejść mieszkam niedaleko:laugh: Jak cos to gg 1610045.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar tez w tym uczestniczyc, jezeli macie zamiar ustawic sie gdzies wczesniej dajcie znac na gadaulcu 1491364, priv albo maila arsany@op.pl najlepiej na maila. Pozdro, czekam na info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie SGS choć wiem że będzie jeszcze trwało 2 godziny od mojego wpisu.

Organizacja dobra : szatnie bezpłatne,szkoda ze jak dawało się ochroniarzowi bilet to juz przedzierał i juz nie mozna bylo wyjść zeby potem wejść chyba ze by sie płaciło znow za bilet.

Ja mogę pokusić o podsumowanie działu Ps3 oczywiście nasze kochane sony oficjalnie sie nie zaprezentowało choć miesiąc przed pisałem do nich zeby przyjechali za to mamy super sklepu z grami ps3.I tak o to zaprezentowało się playandgo,my games,menago.Play and go przygotowali stanowisko z ps3 na którym można było zagrać w najnowsze tytuły takie jak : Medal of Honor,UFC 2010 czy PES 2011.Niezwykle miła obsługa sklepu gwarantowała świetną zabawę i możliwość rozmowy o naszym światku.Menago oraz Play and go pozwoliły przetestować kontrolery ruchu move na których największym zainteresowaniem cieszyły się : walki gladiatorów oraz tenis stołowy.Turnieje guitar hero bardzo dobrze przeprowadzone.Jeśli chodzi od kolejki w sobote były duże ale w niedziele głównie rano można było spokojnie wszystko przetestować.Kino 5d także ciekawe.Symulator F1 emocjonujący.Ogólnie SGS na bardzo duży plus +..Mam nadzieje że juz w nie długim czasie spotkamy się na SGS 2.

To chyba wszystko ode mnie piszcie swoje opinie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×