Skocz do zawartości
januszek5

Co Robić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie jestem specjalistą w dziedzinie playstation, dlatego moje pytanie do was. Od zawsze marzyło mi się mieć jakąś konsolę do gier, ale zawsze jakoś brakowało pieniędzy czy to czasu. Ostatnio byłem w Media Markt i grałem w PS3 w FIFĘ 2011 i byłem zauroczony jakością obrazu i samą grą. Postanowiłem wtedy, że będę chciał sobie zrobić taki prezent i kupić PS3. Tylko zupełnie się na tym nie znam i mam parę wątpliwości:

Przede wszystkim lubię grać w gry sportowe, w szczególności gry piłkarskie, więc zależałoby mi najlepiej na kupnie PS3 z Fifą 2011. Jest gdzieś taka możliwość? Za ile taki zestaw mógłbym nabyć?

Zastanawiam się nad wyborem wielkości dysku, bo w sumie można się bawić i co chwila kasować gry i instalować nowe. Ja nie jestem takim maniakiem by instalować mnóstwo gier, więc czy jest sens kupować duży dysk? Aha i o co chodzi z tym że są jakie różne playstation np slim i inne?

I ostatnie pytanie: Jak radzicie - kupować teraz PS3 czy czekać do Świąt Bożego Narodzenia? Wtedy chyba będą korzystniejsze oferty, choć nie jestem pewien bo nigdy nie zwracałem uwagi na ceny Playstation. Nigdzie mi się nie śpieszy, więc lepiej poczekać do świąt czy nie?

Edytowane przez januszek5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzyj wyszukiwarki albo pokop troche po forum znajdzie sie odpowiedz na kazde z powyzszych pytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×