Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Więc 29.września :happy:

Niema się co spinać..

Z tego co zrozumiałem zdobywając jakąś konkretną range nie tracimy jej. Kupując pełną wersje gry zachowujemy nazwę jak i poziom. Ale jak to się odbywa?

Nie bardzo rozumiem czy to znaczy, że w bete można grać i grać aż do usranej śmierci? Czy tylko do wypuszczenia pełnej wersji gry?

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YES WE ARE THERE NOW AND I DIDN´T HAVE TO TURN THE CAR AROUND. Beta on 29th.

https://twitter.com/#!/zh1nt0

a więc beta 29 ;[.

Ale wychodzi, że przynajmniej tego 29 wszyscy zagramy. Wypada w czwartek

Edytowane przez Znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche syf... zrobili dzisiaj taka straszna otoczke i zamieszanie, ze ten tydzien bedzie wyjatkowy, a tu... news, ze jeszcze nie teraz tylko za tydz :/ troche zaczyna mnie juz wkurzac ten ich marketing...

i gdzie ta wczesniejsza beta dla fanow MoHa? zadnego info nie widze

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre juz maja gotowa a przeciagaja o kolejny tydzien ..

A potem placz ze patche po 1 gb wychodza i sie pol dnia sciagaja ...

NIECH JUZ NAM DADZA ZAGRAC W TEGO BFA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i gdzie ta wczesniejsza beta dla fanow MoHa? zadnego info nie widze

Dwa dni wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc 29.września :happy:

Niema się co spinać..

Z tego co zrozumiałem zdobywając jakąś konkretną range nie tracimy jej. Kupując pełną wersje gry zachowujemy nazwę jak i poziom. Ale jak to się odbywa?

Nie bardzo rozumiem czy to znaczy, że w bete można grać i grać aż do usranej śmierci? Czy tylko do wypuszczenia pełnej wersji gry?

Pewnie będzie można dobić do 50 rangi i odkryć wszystko co jest możliwe do odkrycia dla poszczególnej klasy. Chyba tak było w becie BC2 o ile mnie pamieć nie myli.

Beta B3 ma potrwać do 10 października:

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/09/19/battlefield-3-open-beta-dates-announced.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche syf... zrobili dzisiaj taka straszna otoczke i zamieszanie, ze ten tydzien bedzie wyjatkowy, a tu... news, ze jeszcze nie teraz tylko za tydz :/ troche zaczyna mnie juz wkurzac ten ich marketing...

i gdzie ta wczesniejsza beta dla fanow MoHa? zadnego info nie widze

Nie podali daty - źle. Podali datę- źle.

Od tygodnia, dwóch wiadomo, że beta będzie pod koniec września. Wróżki z ea forum uk miały racje, wcześniejszy dostęp 27 . Małe były szanse, że zagramy w tym tygodniu, jakiś przecież czas muszą odczekać od zapowiedzi daty, nie mogą tak nagle oznajmić, że beta będzie dostępna do ściągnięcia za godzinę.

Grunt, że podali datę. Teraz tylko czekać.

ps. Data w 100% mi pasuje, bo w pon wyjeżdżam i wracam w środę, a w czwartek wiadomo... odjęty z życiorysu.

peace

edyt// Jak magli dać tylko operation metro i do tego rush, który na tej mapie był prawie że niegrywalny (z tego co pamiętam z alphy), bez pojazdów :confused:. No ku**a. Ja chcę CQ na caspian border- heli, jety...

Edytowane przez Scley
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ppe pisze że ci co mają preorder np na ultimie też otrzymają betę 27 i jakiś dodatek spectact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla nas, MoHerów:

FOR PLAYSTATION 3, THE EARLY ACCESS OPEN BETA WILL AUTOMATICALLY APPEAR FOR YOU IN THE PLAYSTATION NETWORK STORE.
Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie dostaniemy mapy bez czolgow,helikopterow,i itp? sama walka piechoty jak w alfie?

Tak, niestety.

Na ppe pisze że ci co mają preorder np na ultimie też otrzymają betę 27 i jakiś dodatek spectact

Tylko dodatek spectact. Beta zamknięta tylko dla Origin i MoH Tier 1.

Dobry gest ze strony EA Polska. Wszystkie dodatki przedpremierowe dostaniemy na raz w jednym sklepie :thumbsup:, nie tak jak było zapowiadane, że każdy sklep w danym kraju będzie dodawał po jednym dodatku.

Edytowane przez Scley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WILL MY STATS CARRY OVER FROM THE BETA TO THE FINAL GAME?

NO. WE ARE STILL FINE TUNING THE RANKING SYSTEM AND WE DON’T WANT TO GIVE BETA PLAYERS AN UNFAIR ADVANTAGE WHEN BATTLEFIELD 3 LAUNCHES. You will keep your soldier name, though.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEA!! TERAZ nie będzie już pytań czy wiemy coś o becie... bo chyba każdy de*** umie czytac...

Ja jestem tylko ciekaw kiedy dojdzie preorder z PPE :D

Ps. O co biega w trybie rush? To to coś od mcom? Nie grałem nigdy w ten tryb... więc trochę nieogarniam.

Cytat ze strony:

"Jesień 2011 roku kręci się wokół Battlefield 3, którego beta-testy czają się tuż za rogiem oraz Call of Duty: Modern Warfare 3, na które nikt nie czeka,"

:D Biedne...

Edytowane przez Eragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w przyszłym tygodniu zmieniamy na trochę Pole Bitwy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie ma innej mapy bo te metro to każdy widział i słyszał juz milion razy.Kużwa tylko żeby mi neta nie odłączyli bo mam rachunek zaległy...Najwyżej zapłacę za rachunek i nie kupię chleba i masła tylko będę jadł Betę Battlefield 3 xD Jutro mija roczek mojej kochanej czarnulki :) Wiem,że nie na temat,ale ile wam trzymają/ały Ps 3 250 GB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego że beta jest tylko do 10 października a premiera dopiero 2 tygodnie później ;)

Dokładnie :) W międzyczasie się do platynuje resztę broni w BC2, a swoją drogą ciekawe czy w Bf3 też one będą, jakby nie było zachęcały do zmiany broni :)

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Rush features a large variety of vehicle setups tuned specifically to that map’s landscape and features. Players can find all types of vehicles on Rush maps, including transport vehicles, armored vehicles, helicopters, and of course, jets."

W alphie na PC było APC (na tej samej mapie), więc w becie również powinny być pojazdy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×