Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie idę na pocztę wysłać gry tym co zamówili ode mnie, a kolega wyżej akurat się załapał na odbiór :)

Instalka wazy 1909mb, a przy niej coś konsolka zaczęła mi wariować aż musiałem reset walnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://bf3blog.com/2...-3-weapon-list/ tu macie :P bo tamta coś ubogo wygląda :)

Co do kuriera... To niestety przespałem jego wizyte :D i wątpie żebym dzisiaj odebrał bo od południa po wieczór mam pare spraw do załatwienia ;/ No coż czekam na relacje.

Edytowane przez Znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dojdzie niestety dopiero jutro- info z DPD. Z Katowic do Krakowa 2 dni kurierem masakra.

Edytowane przez noka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie dzień, kiedy miał "powstać" PSN?? Też napięcie rosło z godziny na godzinę...u mnie jest tak, że co pies zaszczeka, to ja do okna!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie idę na pocztę wysłać gry tym co zamówili ode mnie, a kolega wyżej akurat się załapał na odbiór :)

Instalka wazy 1909mb, a przy niej coś konsolka zaczęła mi wariować aż musiałem reset walnąć :P

Dokładnie, załapałem się na odbiór limitki :) Dzięki serdeczne! Niestetyż do 17 godziny jestem w pracy i mogę tylko popatrzec na pudełko :D

A tym co już dostaną swoją kopię życzę miłego grania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie Marcus tez sie udzielio co ?

Zgadza się,aż się sam sobie dziwię! Popełniłem błąd taktyczny, trzeba było dziś jednak iść do pracy, a wolne wziąść od jutra! No nic..na razie zaczynam "się studzić"..."spokój,spokój,spokój...to tylko gra!...nie czekasz ,idioto na nerkę do przeszczepu!"

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie dzień, kiedy miał "powstać" PSN?? Też napięcie rosło z godziny na godzinę...u mnie jest tak, że co pies zaszczeka, to ja do okna!

haha :D

Mam podobnie :)

Do 14:00 jestem w pracy i już ciężko mi zliczyć ile razy się logowałem na maila by sprawdzić czy paczka trafi w moje ręce już dzisiaj :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×