Skocz do zawartości
sebinho1916

Prince Of Persia Zapomniane Piaski

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważyłem takiego tematu, więc pozwoliłem sobie go zrobić.

Mam takie pytanie co do trophy 'Niezwyciężony' i 'Niepokonany' - dotyczy to walki z Ratashem w sali tronowej i podczas ostatniej walki... a więc - czy nie może on mnie ani razu uderzyć, czy po prostu jak zadam decydujący cios to mam mieć pełen pasek zdrowia?

Pozdrawiam i z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może Cie trafić ani razu tzn może inaczej, nie może trafić Cię w taki sposób abyś stracił choćby 1% paska życia, polecam dopakować sobie na maksa tą osłonę z kamieni (nie pamiętam jak się fachowo nazywała :P) wtedy nawet jak dostaniesz ciosa to będzie ok, pilnuj więc żeby osłona cały czas była aktywna, wbrew pozorom nie jest to nic trudnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko z kąd mozna wziąść rozmieszczenie wszystkich sarkofagów mozna prosić o linka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko z kąd mozna wziąść rozmieszczenie wszystkich sarkofagów mozna prosić o linka ?

A proszę Cię bardzo ;)

SARKOFAGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy wersja z PSN tj. za około 13 euro to jest pełna wersja, czy wersja okrojona, oraz czy posiada trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy wersja z PSN tj. za około 13 euro to jest pełna wersja, czy wersja okrojona, oraz czy posiada trofea?

Na PSN to czasem nie jest wersja na PSP(PlayStation Portable)?

Jeżeli jest to wersja na PSP to nie ma trofeów,oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSN to czasem nie jest wersja na PSP(PlayStation Portable)?

Jeżeli jest to wersja na PSP to nie ma trofeów,oczywiście.

Tyle to wiem, tylko wydawało mi się, że to jest na PS3, ale może jestem ślepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pucharkiem "Got Walkthrough?"

Zniszczyłem wszystkie 21 sarkofagów a pucharek nie wpadł...

Miał ktoś podobny przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwne.

Ja napiszę Ci coś jeszcze innego - puchar wpadł mi po zebraniu 19 sarkofagów (ku mojemu zdziwieniu)...

Szczerze mówiąc, to chyba nikt wcześniej nie miał takiego problemu... nie wiem, na pewno zebrałeś wszystkie? :unsure:

EDIT: Widzę, że platynka już wpadła... co zrobiłeś nie tak? :pardon:

Edytowane przez sebinho1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Widzę, że platynka już wpadła... co zrobiłeś nie tak? :pardon:

Leciałem całą grę od nowa - przy 15 sarkofagu wpadł pucharek.

Za pierwszym razem na 100% zaliczyłem wszystkie - wspierałem się poradnikiem do którego linka ktoś podał kilka postów wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie odnośnie 3 pucharków:

"Got Walkthrough?", "Untouchable" oraz "Invincible".

W jednym z poradników doczytałem, że są to pucharki możliwe do ominięcia, czy jest pewne, że jeżeli ich nie zaliczę to wpadnie platyna ?

Biorę taką ewentualność pod uwagę, iż nie mam pewności czy załatwię Ratasha bez utraty energii :) a jak wiadomo wrócić do danych momentów się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musisz postępować tak jak w opisie, nie ma żadnego glitcha czy bugu, żeby dało się je jakoś ominąć i żeby same wpadły.

Co do tych trophy z Ratashem to nie może Cię trafić ANI RAZU.

Co do sarkofagów to ja wspierałem się tym filmikiem :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Edytowane przez sebinho1916
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie odnośnie 3 pucharków:

...nie mam pewności czy załatwię Ratasha bez utraty energii :)

Da się to zrobić bez większego problemu: po prostu musisz odpowiednio wykorzystać kamienną zbroję i pucharki są Twoje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę taką ewentualność pod uwagę, iż nie mam pewności czy załatwię Ratasha bez utraty energii :)

No i udało się tak jak pisaliście :) sprawa bardzo prosta - powiem szczerze, że spodziewałem się naprawde trudnego pucharka a wpadł za 2gą próbą.

Mam jeszcze pytanie odnośnie trofeum "Dawid i Goliat", doszedłem już do połowy gry, jestem po etapie "SEWERS" a dalej nie widzę żadnego tytana - chyba, że tytani to te typy w pancerzach z rogami...

Czy będzie można zaliczyć ten pucharek w Tides Challenge ? Tak jak np było w God of War z oczami cyklopów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam za bardzo tego trofeum, ale jeżeli mowa o Tytanach w PoP to chodzi o tych największych zbirów, większy od nich jest tylko Ratash (chyba). O ile sobie dobrze przypominam to mi to wpadło jakoś w trakcie gry. Zależy też na jakim poziomie grasz, bo wiadomo, że czym wyższy poziom, tym wyższa jest trudność.

Ogólnie platynka w PoP jest bardzo prosta i aż sama przyjemność ją zrobić :)

Powodzenia :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucharek "Dawid i Goliat" sam wpadnie podczas którejś z większych potyczek pod koniec gry więc nawet nie zaprzątaj sobie nim głowy; jedyne problematyczne pucharki to ten za wszystkie sarkofagi, oraz te dwa za pokonanie Ratasha (ale tylko dlatego, że gra na bieżąco sejwuje i jeśli coś pójdzie nie tak to będziesz musiał całość zaczynać na nowo)

A i jeszcze jedno: na ostatnią potyczkę z Ratashem zostaw sobie jak najwięcej many (będzie potrzebna na załączanie kamiennej tarczy; a pojedynek jest dość długi i w międzyczasie spawnują inne moby; co prawda mane możesz dostać za ich zabicie; ale musisz mieć wtedy wyłączoną tarczę !!!)

Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała :rolleyes:

Jeśli masz wersję z uk to będzie Ci działał uplay; wtedy prawie na wstępnie możesz w sklepiku uplay zakupić bodajże 2 darmowe upgrady; no i jest tam poradnik z sarkofagami (to akurat ma mniejsze znaczenie bo takich poradników w necie jest od zatrzęsienia; ale darmowy up jest na początku przydatny)

Edytowane przez HarDy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Dzięki wielkie za info z Dawidem i Goliatem.... Teraz już na pewno pójdzie wszystko ok :) na pewno przyda mi się rada odnośnie tej many do ostatniej walki z Ratashem...

Niestety mam wersję PL (2gry w cenie 1), więc dodatek odpada.

Sarkofagi obczaiłem na YT i jak narazie mam wszystkie :)

Jak wpadnie platyna to dam znać! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wpadła bez większych problemów :)

Dzięki wszystkim za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wpadła bez większych problemów :)

Dzięki wszystkim za pomoc !

Gratulacje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z trofeum Dawid i Goliat.Pisze zeby zabic 5 tytanow cieciem z powietrza no i wydaje mi sie ze wszystko zrobilem tak jak trzeba chyba ze cios ktory wykonuje na koniec nie jest tym cieciem co potrzeba...Na pewno zabilem 5 typa w ten sposob a trofeum nie wpadlo ;/ moze ktos linknac jakis filmik z tym kończącym ciosem na tych tytanach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sztuka odwiedzić YouTube i wpisać nazwę trophy? -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

do platyny brakuje mi już (aż) tylko jednego pucharku - "masz przewodnik" (czyli ten ze znalezieniem wszystkich sarkofagów). W związku z tym mam pytanie - jak opuściłem trzy sarkofagi, w zasadzie w początkowych fazach gry, to teraz muszę od nowa "lecieć" całą grę i wszystkie sarkofagi, czy wystarczy znaleźć tylko te opuszczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji wybierania chapterów, więc wydaje mi się, że musisz lecieć grę od nowa i zniszczyć wszystkie sarkofagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może komuś przyda się ta informacja - jezeli za pierwszym razem nie znaleźliśmy wszystkich sarkofagów to przy kolejnym przejściu wystarczy znaleźć te opuszczone i pucharek wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×