Skocz do zawartości
sebinho1916

Prince Of Persia Zapomniane Piaski

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam kłopot co do rozwalenia ratasha w sali tronowej bez utraty życia .Kiedy straciłem życie to zaczynałem od save i tak rozwaliłem go ale trofeum nie wpadło :scare: ma ktoś jakąś poradę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możesz ściągnąć zapisany stan gry z internetu i ponownie z nim walczyć, aż zdobędziesz trophy. Tu masz link do tematu, gdzie podałem odnośnik do odpowiedniej strony:

http://www.ps3site.p...omniane-piaski/

Pamiętaj tylko, że jeśli wgrasz jakiś stan gry z internetu, zastąpi on Twój obecny i stracisz swój progress w grze, dlatego najpierw zgraj własny save na pendrive. I tak, na Twoim miejscu zacząłbym się w to bawić dopiero po przejściu gry.

A co do samej walki, to polecam sobie filmik na youtube obejrzeć w razie problemów z pokonaniem ;)

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możesz ściągnąć zapisany stan gry z internetu i ponownie z nim walczyć, aż zdobędziesz trophy. Tu masz link do tematu, gdzie podałem odnośnik do odpowiedniej strony:

http://www.ps3site.p...omniane-piaski/

Pamiętaj tylko, że jeśli wgrasz jakiś stan gry z internetu, zastąpi on Twój obecny i stracisz swój progress w grze, dlatego najpierw zgraj własny save na pendrive. I tak, na Twoim miejscu zacząłbym się w to bawić dopiero po przejściu gry.

A co do samej walki, to polecam sobie filmik na youtube obejrzeć w razie problemów z pokonaniem ;)

a ja mogę z kompa na ps3 przerzucać pliki ??:mellow:

Edytowane przez kkonrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No pewnie, nie pisałbym przecież o tym, gdyby się nie dało. Możesz to zrobić pendrivem albo dyskiem przenośnym (tylko nie wszystkie działają).

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×