Skocz do zawartości
ONE

Klasyki Z Psx

Rekomendowane odpowiedzi

LONG3r, a co z nowszych generacji możesz polecić?

http://www.ps3site.pl/forum/topic/67083-co-wybrac/page__st__8680

Wpisz tutaj tę samą prośbę, nie zapomnij dodać, że tylko gry z PSStore. Szybciej tam ktoś napisz niż tutaj. Ja platformówek z PS3 nie ogrywałem, mam Rayman Origins, jednej siedmiolatce się podobała, nie ukończyła do końca, bo późniejsze poziomy są naprawdę bardzo trudne, ale bądź co bądź grała długo. Dlatego nie jestem pewien co do tego zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tytułów, które kilka osób już podało, bierz trylogię Spyro. Całość jest w cenie 39zł, a ilość zabawy jaką dostarczysz dziecku będzie ogromna. Grafika w tej trylogii również jest rysunkowa i spadku jakości aż tak bardzo nie widać, nawet pomimo tego, że jest to klasyk z PSOne. Raymana 3 HD również możesz rozważyć, albowiem gra jest pięknie zremasterowana i na dużych LCD wygląda obłędnie. Co prawda w późniejszych poziomach jest nawet dość trudna, jednak jeśli mały poradził sobie z LBP2, to i Raymana powinien ukończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, posprawdzam sobie gamplaye Spyro, faktycznie jest trylogia tanio.

Zauważyłem właśnie, że Rayman 3 HD jest nie tylko pełna wersja ale również demo. Właśnie ściągam demo, pobawię się i przekonam jak wygląda - i wtedy zakupię jeśli będzie ok.

A coś ze współczesnych jeszcze możecie polecić? O Rayman Origins słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, posprawdzam sobie gamplaye Spyro, faktycznie jest trylogia tanio.

Zauważyłem właśnie, że Rayman 3 HD jest nie tylko pełna wersja ale również demo. Właśnie ściągam demo, pobawię się i przekonam jak wygląda - i wtedy zakupię jeśli będzie ok.

A coś ze współczesnych jeszcze możecie polecić? O Rayman Origins słyszałem.

Ratchet & Clank All 4 One, Trylogia Jak & Daxter HD, no i ogólnie wszystkie części Ratcheta, z tym że w tej pierwszej (All 4 One) możesz grać z synem na dwa pady, co z pewnością mu się spodoba. Dwie osoby mogą też grać chyba w R&C Q-Force, choć wtedy jedynie na splicie. Nie wiem od kiedy masz wykupionego plusa, ale pierwszy z wymienionych Ratchetów do niedawna był do pobrania za darmo właśnie dla Plusowiczów, tak więc zobacz czy przypadkiem nie dodałeś go sobie na listę downloadu. Jeśli masz Move, to Sorcery powinno mu też podejść, imo całkiem przyjemna gra. No ale zbaczamy już z tematu, tak więc proponuję przenieść pytanie do tematu, który zasugerował LONG3r. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat nie ten, ale pomóżcie, jeśli możecie: napaliłem się na Rogue Galaxy z ps2, więc chcę od kumpla pożyczyć konsolę. Napiszcie proszę, waszym zdaniem, które gry z ps2 warto jeszcze ograć. Interesuje mnie poza tym Dragon Quest VIII, Persona 3, może Finale, ale te podobnie jak Persona będą na Vicie. Polećcie coś podobnego. Całej biblioteki z ubiegłej generacji nie ogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić trzy residenty z PSS


 


"Ten pakiet zawiera gry Resident Evil™ 1, Resident Evil™ 2 oraz Resident Evil™ 3. Uwaga: gry Resident Evil™ 2 i 3 są w wersji NTSC-US."


 


Co to zmienia, że 2 i 3 są ntsc-us, bo się nie orientuję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym. Są to wersje gier przeznaczone na rynek amerykański. Nie mogli wsadzić wersji PAL bo były jakieś problemy z licencjami. Możesz spokojnie ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chyba pobiore dla mega relaksu kule world ... ochhh to byly czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup...ale z tego co kojarzę to tylko na psv da się to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy się Final Fantasy VII z trofeami za 9,50 zł :D

 

żal, że w grach z psx nie dali opcji z trofeami...

 

 

Cuki1984.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk zaraz po włączeniu konsoli do dziś powoduje u mnie ciary na plecach. :) Powinni jakoś to zremixować i umieścić jako startowy przy włączeniu PS4. 

 

Wstyd się przyznać, ale mimo posiadania dawno temu PSX'a i całej masy gier, jakoś umknęło mi ponoć genialne Crash Team Racing. Mam sporo klasyków kupionych z PSS, ale z przyjemnością dodam do nich CTR, zwłaszcza że jest teraz w promocji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk zaraz po włączeniu konsoli do dziś powoduje u mnie ciary na plecach. :) Powinni jakoś to zremixować i umieścić jako startowy przy włączeniu PS4.

Wstyd się przyznać, ale mimo posiadania dawno temu PSX'a i całej masy gier, jakoś umknęło mi ponoć genialne Crash Team Racing. Mam sporo klasyków kupionych z PSS, ale z przyjemnością dodam do nich CTR, zwłaszcza że jest teraz w promocji. :)

No ta gra faktycznie jest godna polecenia .. ja nie mam czasu upalac ModNation Racers a co dopiero CTR ... mnie najbardziej na PS3 brakuje plarformowki typu crasch bandicoot 3 ... typowa prosta platformowka ... moze nowa Giana Sisters da rade bo gry typu LBP czy Jax and Dexter to raczej slabizna w porownaniu z CB3 lub nawet CB2

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta gra faktycznie jest godna polecenia .. ja nie mam czasu upalac ModNation Racers a co dopiero CTR ... mnie najbardziej na PS3 brakuje plarformowki typu crasch bandicoot 3 ... typowa prosta platformowka ... moze nowa Giana Sisters da rade bo gry typu LBP czy Jax and Dexter to raczej slabizna w porownaniu z CB3 lub nawet CB2

 

Dlatego kupuj Crasha 3 bez zastanowienia. Sam się skusiłem jak był kiedyś w promocji i wspomnienia powróciły. Gra się tak samo dobrze jak kiedyś, a i grafika na 37 calowym LCD wcale nie razi jak niektórzy twierdzą. To samo z trylogią Spyro, Syphon Filter, Razielem, obiema częściami Abe'a. Pokłady funu jakie uderzają we mnie po odpaleniu tych tytułów od czasu do czasu na mojej czarnulce nie mogą się równać z niczym. Coś pięknego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam juz dawno crasha 3 i tez gram na duzym ekranie bo 55 cali i jest ok Teraz chce powrocic do pierwszego Drivera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje  czy jest szansa że na europejskim ps store pojawią się te gry:hogs of war,Legend of Dragon ,Final Fantasy Origin ,Chrono Cross ,Chrono trigger ,Breath of fire 4,Legend of mana ,xenogears ,Final Fantasy tactic ,Wild Arms 2  ponieważ są na amerykańskim ps store i niewiem czy bedzie konieczność zakupienia ich tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ich tam wie, ale pewnie nie będzie. Na US są już kupe czasu i jakby mieli dać u nas to by już pewnie dawno były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam poważny problem z Metal Gear Solid w wersji classic na PS3. Mianowicie gra przestała wykrywać kartę pamięci. Nie mogę ani zapisać ani wczytać gry. Przy próbie rozpoczęcia nowej gry też jest błąd. Jak wchodzę w menu konsoli do danych zapisanych na kartach pamięci to save'y z gry, które robiłem wcześniej są. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić? Wcześniej wszystko działało a zrąbało się kiedy byłem przed ostatnią walką z Liquidem :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz przypisać kartę do pierwszego slotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób to, co radzi kolega wyżej. Też miałem identyczny problem ze Spyro, a ponowne przypisanie karty pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem i nadal nic. W grze oba sloty są nieaktywne, na żadnym nie da się zapisać gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale robiłeś to przy odpalonej grze czy w menu konsoli? Spróbuj i tak i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się już na sb ale może tu się więcej osób wypowie i ktoś inny też na tym skorzysta. W jakie gry-klasyki z PSXa warto się zaopatrzyć ? Zastanawiam się na trylogią Crasha i Spyro, coś jeszcze ? Słyszałem że ten Crash z PS2 strasznie ssie i nie warto się nim interesować jedynie te oryginalne z PSX. Gatunek w sumie dowolny, ale najlepiej żeby to były platformówki, gdyż ten gatunek się nie starzeje :) No i dobrze by było jakby prezentowały dość hardkorowy poziom trudności :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×